СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив

Ističe se
    Učlanjen
    14.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив

ЕКСКЛУЗИВНО – СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив

https://www.youtube.com/watch?v=GfJrS6Lts9c

Народни посланик Српског покрета Двери, данас поподне је у центру Београда, у Кнез Милошевој улици, имао саобраћајну незгоду, у којој само срећом није он нити било ко други страдао. Узрок несреће је највероватније диверзија на његовим аутом - пресечена полуосовина на левом предњем точку!

http://srbin.info/2017/10/11/ekskluzivno-srdjan-nogo-dveri-na-tocku-mi-presecena-poluosovina-srecom-sam-ziv-video/

Ево зашто напредна банда покушава његову елиминацију,

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Podrazumevano Re: СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив

Срђан Ного је напредњак-спавач у Дверима, тако да мислим да је ово представа.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

Podrazumevano Re: СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив

neka pogleda u svom okruzenju, mozda je duzan nekom kontroverznom mladicu.

Ime:  S nogo.jpg
Pregleda: 184
Veličina:  98,3 KB

evo mozda ivan bogdanov zna
    Poslednji put ažurirao/la 27E : 12.10.2017. u 08:20
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku

Ime:  S nogo.jpg
Pregleda: 184
Veličina:  98,3 KB

"Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku 27E."

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1159

Srdjan Nogo je Vozdov covek u Dverima.

To se nekome izgleda ne dopada.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio Mračak@ Pogledaj poruku

Мени је најсумњивији Бошко Обрадовић да је некоме платио или дојавио да исече ту полуосовину, наравно под условом да је Срђану Ногу то стварно урађено, мсм ако је уопште истина да је "Срлету" неко пресекао полуосовину; наиме, "Срле" велики лажљивац, и зато је одабран да буде напредњак-спавач у Дверима. Тако да је могућа и варијанта да је Нога то сам организовао, да би ојачао стартну позицију пред коначни обрачун са Обрадовићем, када ће покушати да га скине са места председника Двери, и да ту странку приведе Вучићевој десници. У том случају, биће му ово важан аргумент у стилу "да је он највише био против Вучића, да је једва живу главу извуко`, али спремају се да дођу још гори власт, сорошевци и паткица, а он зна шта је национални интерес" и бла бла трућ. У ту сврху је већ послужила прича о "Шешељевој тужби"
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 12.10.2017. u 17:58

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1159

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Мени је најсумњивији Бошко Обрадовић да је некоме платио или дојавио да исече ту полуосовину, наравно под условом да је Срђану Ногу то стварно урађено, мсм ако је уопште истина да је "Срлету" неко пресекао полуосовину; наиме, "Срле" велики лажљивац, и зато је одабран да буде напредњак-спавач у Дверима. Тако да је могуће да је Нога то сам организовао, да би појачао стартну позицију пред обрачун са Обрадовићем, када ће покушати да га скине са места председника Двери, и да ту странку приведе Вучићевој десници. у том случају, биће му ово важан аргумент у стилу "да је он највише био против Вучића, да је једва живу главу извуко`, али спремају се да дођу још гори и он зна шта је национални интерес" и бла бла бла трућ. У ту сврху је већ послужила прича о "Шешељевој тужби"
    Апсолутно Комшија. Видиш како имамо сличне, ако не и исте изворе информација.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

jedino bi bosko imao korist da `neko` izvsi sabotazu na automobilu s noga
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

да , исто као што је Вучић ономад наговорио Тому да штрајкује жеђу и глађу

Elita sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    281

kad bi znao sta je poluosovina

ne bi izjavio takvu glupost
    smeta li brada pri pusenju

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

To je sigurno bilo po Vucicevom naredjenju.
    SNS pocinje da fizicki eliminise politicke protivnike.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio capitosinora Pogledaj poruku
    To je sigurno bilo po Vucicevom naredjenju.
    SNS pocinje da fizicki eliminise politicke protivnike.
    А зашто би фаланга СНС елиминисала свог најбољег агента-спавача у некој другој странци, и то опозиционој? Агента-спавача коме је дозвољено да мало прди а да би одсудном часу да Бошку Лидерчини забио нож у леђа? Због пар скупштинских говора и гостовања код Теше? Будалаштина!
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 12.10.2017. u 17:55

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Бошко Обрадовић је већ показао да је насилник.
    Ономад када је запао у хистеричну екстазу када је онако џукачки псовао Тому Диплому када је овај био Чачку да прими повељу почасног грађанина; то није био нормалан протест. То је било урлање психопате који може и да убије.
    Па затим када је пребио жену.
    Затим, ово са новинарком Пинка. Не кажем да је организовао напад на новинарку испред Пинка, али је није посетио у Ургентном, нити јој послао пристојан букет цвећа и бомбоњеру што је основни бонтон, а она нека га баци ако јој је одвратан пошиљаоц.
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 12.10.2017. u 18:38

Veoma poznat DZOS (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    441

Срђан Ного је напредњак-спавач у Дверима, тако да мислим да је ово представа.

А зашто би фаланга СНС елиминисала свог најбољег агента-спавача у некој другој странци, и то опозиционој? Агента-спавача коме је дозвољено да мало прди а да би одсудном часу да Бошку Лидерчини забио нож у леђа? Због пар скупштинских говора и гостовања код Теше? Будалаштина!
    Koliko ste mali, sitni uplaseni Vucicevi misevi.
    Udario Nogo u srce kumovske mafijaske organizacije AV pa vam DB dodelio uloge da ubacite koscice o "Vucievom spavacu" u Dverima.
    Kamo srece da u svakoj stranci (a narocito SRS i DS) ima ovakvih spavaca AV.
    Tamo ne spavaju, vec otvoreno rade za AV.
    "Ко искрено љуби истину, слободу и отаџбину, слободан је и неустрашив као Бог
    а презрен и гладан као пас" Петар Кочић

Učlanjen
    25.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    441

Бошко Обрадовић је већ показао да је насилник.
    Ономад када је запао у хистерични екстазу када је онако џукачки псовао Тому Диплому када је овај био Чачку да прими повељу почасног грађанина; то није био нормалан протест.
    Па затим када је пребио жену.
    Затим, ово са новинарком Пинка. Не кажем да је организовао напад на новинарку испред Пинка, али је није посетио у Ургентном, нити јој послао пристојан букет цвећа и бомбоњеру што је основни бонтон, а она нека га баци ако јој је одвратан пошиљаоц.
    Hajde @Komso ti ili @Mracak, posto imate sve informacije iz DB, postavite ovde klip gde bilo ko a kamo li Bosko, udara tu "novinarku". Ono na snimku gde onaj pijani naruceni provokator zakaci po kosi NIJE Uzelac. Hajde makar snimke iz bolnice gde se vide snimci preloma i povreda. Hajde, sta cekate. Hocu da vidim dokaze da i ja raspalim po Bosku.
    Cekam da vidim koliko ste ozbiljni.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio DZOS Pogledaj poruku
    Hajde @Komso ti ili @Mracak, posto imate sve informacije iz DB, postavite ovde klip gde bilo ko a kamo li Bosko, udara tu "novinarku". Ono na snimku gde onaj pijani naruceni provokator zakaci po kosi NIJE Uzelac. Hajde makar snimke iz bolnice gde se vide snimci preloma i povreda. Hajde, sta cekate. Hocu da vidim dokaze da i ja raspalim po Bosku.
    Cekam da vidim koliko ste ozbiljni.
    Пребио је он своју бившу жену скоро на мртво. На ту жену сам мислио. И ти знаш то.
    ПОЛИЦИЈА БИ ТРЕБАЛА, АКО ЈЕ СМРДИНОГИ СТВАРНО ПРЕСЕЧЕНА ПОЛУОСОВИНА, ДА ПРВО ИСПИТА НАЈСУМЊИВИЈЕГ, А ТО ЈЕ ОБРАДОВИЋ БОШКО!!
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 12.10.2017. u 18:43

Učlanjen
    25.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    441

Пребио је он своју бившу жену скоро на мртво. На ту жену сам мислио. И ти знаш то.
    ПОЛИЦИЈА БИ ТРЕБАЛА, АКО ЈЕ СМРДИНОГИ СТВАРНО ПРЕСЕЧЕНА ПОЛУОСОВИНА, ДА ПРВО ИСПИТА НАЈСУМЊИВИЈЕГ, А ТО ЈЕ ОБРАДОВИЋ БОШКО!!
    Tako je. @Komso! Sve si pogodio kao i do sada!

Ako je on zaista prebio svoju zenu, kako to da su deca njemu dodeljena? Imas neki info ili ces brzo smsiliti?
    A sto se tice onog u pp, bas me briga. Ja nemam razlog ni sa kim da sklapam bilo sta. Svoje stavove ne prodajem i uvek cu reci ono sto mislim, bez obzira o kome se radi.
    Uostalom, vreme je najbolji pokazatelj ko je koliko i kada bio u pravu. Eto, uskoro cemo videti koliko ti i @Mracak raspolazete sa inf. o "spavacu u Dverima".
    A, ono za "novinarku PINK-a" cekam od vas dvojice. Dajte vec jednom snimak gde neko prebija Gocu Uzelac.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1009

Koliko ste mali, sitni uplaseni Vucicevi misevi.
    Udario Nogo u srce kumovske mafijaske organizacije AV pa vam DB dodelio uloge da ubacite koscice o "Vucievom spavacu" u Dverima.
    Kamo srece da u svakoj stranci (a narocito SRS i DS) ima ovakvih spavaca AV.
    Tamo ne spavaju, vec otvoreno rade za AV.
    Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku DZOS

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1009

Мени је најсумњивији Бошко Обрадовић да је некоме платио или дојавио да исече ту полуосовину,
    која си ти прсотина...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2184

Citat Original postavio Mackich Pogledaj poruku
    ЕКСКЛУЗИВНО – СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив

Народни посланик Српског покрета Двери, данас поподне је у центру Београда, у Кнез Милошевој улици, имао саобраћајну незгоду, у којој само срећом није он нити било ко други страдао. Узрок несреће је највероватније диверзија на његовим аутом - пресечена полуосовина на левом предњем точку!

http://srbin.info/2017/10/11/ekskluzivno-srdjan-nogo-dveri-na-tocku-mi-presecena-poluosovina-srecom-sam-ziv-video/

То су стари УДБАШКИ "СПЕЦИЈАЛИТЕТИ" - намештање тзв.саобраћајки... а највише су користили чеони судар на отвореном путу са камионом пуним песка. али познато је и да су преко аутомеханичара радили и овакве ствари...... нису се до данас смирили.... а тај Ного им је прилично опасан....
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2184

Citat Original postavio Владан Pogledaj poruku
    која си ти прсотина...

Црвени бандит је позеленео...... .........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iskusan sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Citat Original postavio Mackich Pogledaj poruku

tako su Penezića ubili . Čim je počeo da proziva bandu na vlasti oma ga roknuli

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2187

SNS-ovci udaraju na jedinu pravu opoziciju

Sram vas bilo

Verovatno je ova diverzija usledila nakon kritika SNS-ovih prljavih poslova u skupstini Srbije
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Početnik
    Učlanjen
    12.10.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jel ti sa polimark majonezom il klot?

Buduća legenda kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8183

Tako je. @Komso! Sve si pogodio kao i do sada!

Ako je on zaista prebio svoju zenu, kako to da su deca njemu dodeljena? Imas neki info ili ces brzo smsiliti?
    A sto se tice onog u pp, bas me briga. Ja nemam razlog ni sa kim da sklapam bilo sta. Svoje stavove ne prodajem i uvek cu reci ono sto mislim, bez obzira o kome se radi.
    Uostalom, vreme je najbolji pokazatelj ko je koliko i kada bio u pravu. Eto, uskoro cemo videti koliko ti i @Mracak raspolazete sa inf. o "spavacu u Dverima".
    A, ono za "novinarku PINK-a" cekam od vas dvojice. Dajte vec jednom snimak gde neko prebija Gocu Uzelac.
    Форум Крстарице:

Не можете је дати репутацију корисницима Mracak и комшија, али исту слободно можете доделити кориснику DZOS.

Уреду...
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Slične teme

1. Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 07.10.2017., 22:47
  2. Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 18.07.2010., 19:50
  3. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.06.2010., 02:46
  4. Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 05.11.2009., 12:26
  5. Odgovora: 3