Moda za punačke dame (sećanje na Snowflake)

4Q0P5.jpg
 
Može li neka preporuka za prodavnicu u Bgd-u ili barem link sa zimskim jaknama za punije dame?

Ni na jednom online shop-u ne mogu da pronađem način da izlistam po veličini ili da pronađem posebnu potkategoriju za punije, već je sve kao ovo i samo mogu da pretražujem po ceni i brendu ili po nekim detaljima kao što su boja, kapuljača isl. :(
 
Može li neka preporuka za prodavnicu u Bgd-u ili barem link sa zimskim jaknama za punije dame?

Ni na jednom online shop-u ne mogu da pronađem način da izlistam po veličini ili da pronađem posebnu potkategoriju za punije, već je sve kao ovo i samo mogu da pretražujem po ceni i brendu ili po nekim detaljima kao što su boja, kapuljača isl. :(

Ne znam šta si ukucao u pretragu, meni je odmah pao na pamet butik Dendi, na uglu Ruzveltove i 27. Marta, tj Kraljice Marije... tu sam ranije često prolazila, imali su baš lep izlog... Nemam pojma sad, dugo nisam na tu stranu išla..:)
Evo sad ukucah u pretragu "Prodavnica za punije osobe u Beogradu" i ispade gomila nekih linkova:
- "Gattolini", Paunova 24, TC Banjica
- "Diadema", Vojislava Ilića 14
- "Melita", Brankova 11
- "Breza", Požeška 118
- "Biser", Bul.Despota Stefana 39a
- SKR NB, Bul.Kralja Aleksandra 141
- "Elani", Kralja Milana 15
- "Srećni snovi", Požaška 80
- Marks and Spenser, Delta siti
Its, itd.... :)

Pošto su i brojevi telefona dostupni, a ukoliko nemaju svoj sajt za prezentaciju, zvala bih i pitala imaju li jakne takve-i-takve, kakve su cene,boje, suzila bih krug i onda obišla nekoliko radnji...:)
 

Back
Top