nema desktopa

Hoce to kada nemas licenciran windows ... slikaj to telefonom pa postavi da vidimo to cudo , nisi bas najjasniji sta podrazumevas pod desktop ... nema pozadine ili ti je nestao taskbar ...

 
tako i mojoj drugarici sve crno, samo stoje ikone i vazda je upozorava da nije licenciran. :lol:

Isti slucaj samnom. Uradim sistem i sve radi normalno i posle nekog vremena samo nestane desktop. Ikonice stoje, sve radi manje vise normalno i s vremena na vreme se pojavljuje onaj oblacak da je windows verzija istekla i da treba da se instalira nova. Piratske verzije windowsa u pitanju, nista strasno.
 
sta, zajebo te linuks? :lol:
Nije valjda..

ne nasedaj ... lik namerno se zali na win kako bi imao prostora da pljuje po njemu ... a navodno koristi linux ... ima svakojakih na forumu :roll:

- - - - - - - - - -

tako i mojoj drugarici sve crno, samo stoje ikone i vazda je upozorava da nije licenciran. :lol:

logicno, ako ne ukucas kod on ti prise pozadinu sa ekrana i koju god da stavis posle nekoga vremena crnilo...

u donjem desnom uglu stoji ovako ...

Capture.PNG


dobro je i da moze da koristi tako win ... :per: da su neki idioti onemogucili bi koriscenje posle par meseci, samo bi video na ekranu polje za unos koda ...

ili legalan kod ili krek :rtfm:

ili se terajte na free child Linux :rotf: kao Rasejani folirant :think:
 
samo ikone :eek:

ne mogu se setim, nešto me pitao a ja nisam razumeo pa sam pritisnuo NO
i sad imam ikone a nemam desktop?

Срамота...:roll:

Зајебаваш огладнеле доконе & добронамерне форумаше...:besan2::ljuta:

- - - - - - - - - -

Него...јел знаш ...која је основна разлика између лаптопа и десктопа...:think:
 
Срамота...:roll:

Зајебаваш огладнеле доконе & добронамерне форумаше...:besan2::ljuta:

- - - - - - - - - -

Него...јел знаш ...која је основна разлика између лаптопа и десктопа...:think:

Da je rekao radna povrsina pa da ga shvatimo :rotf:

Rasejani folirant, nista vise... ceka da se nakupe odgovori pa onda proserava ... :evil:
 
aaaaa našao sam desktop....
opet ona ptičica na grani
ima valjda kad nećeš desktop pa da bude u jednoj boji

hvala na savetima al ovo bila šala
najviše izludjuju nedorečenosti u pitanjima pa rekoh da demonsztriram: kao problem DESKTOP a zapravo WALLPAPER
ko onomad zeza ga drajver za zvuk a džekovi na zvučnicima zardjali... kaži lepo brate sa peškirčeta sa buvljaka..
 
Poslednja izmena:
sta, zajebo te linuks? :lol:
Nije valjda..

zapravo je na Mac particiji, onaj Hackintosh... hvala na pitanju...

ne nasedaj ... lik namerno se zali na win kako bi imao prostora da pljuje po njemu ... a navodno koristi linux ... ima svakojakih na forumu :roll:

Ovo ko da si rekao - rodio se u Srbiji i sad umesto da priča samo srpskohrvatski on priča i ruski i engleski
Koristim oba sistema, pratim trendovi, imam zvanične udžbenike i za Windows aplikacije i za Linux
Onda malo eksperimentišem baš kad zabrljam restore-ujem particiju, posle se ti eksperimenti pokažu korisnim kad mi zakukaju mušterije
Na mom kompjuteru ja biram šta će se pokreće... Čekam Ubuntu 17.10 u decembru obećali sklanjanje UNITY-a zbog Linux Minta...
Čekam i stabilniji Windows, za sada nemaju najavu...
 
ne nasedaj ... lik namerno se zali na win kako bi imao prostora da pljuje po njemu ... a navodno koristi linux ... ima svakojakih na forumu :roll:

- - - - - - - - - -



logicno, ako ne ukucas kod on ti prise pozadinu sa ekrana i koju god da stavis posle nekoga vremena crnilo...

u donjem desnom uglu stoji ovako ...

Pogledajte prilog 458687

dobro je i da moze da koristi tako win ... :per: da su neki idioti onemogucili bi koriscenje posle par meseci, samo bi video na ekranu polje za unos koda ...

ili legalan kod ili krek :rtfm:

ili se terajte na free child Linux :rotf: kao Rasejani folirant :think:

čekaj... kod mene piše... eeee..... piše... aaaa ctiiiivaaaa teeed...
pa onda office piše aaaaal reeea aaaa dy actiiiivaaaaated
i preuzimao alatke od Microsofta za čekiranje
i onaj KB
i sve u redu
i updateove preuzimao... i SP1 i security essentials i još 268 komada sa office-om uključujući i office-conector
i onaj virtualbox patch KB sam preuzeo i WIN XP SP3 emulator
i ruski i srpski i dopune za IE interfejs da bude na tim jezicima
ništa da pomene o aktivaciji a prodje 30 dana
nikakvo WAT-ovanje niti PICO-vanje ne dolazi u obzir

Kada sam kupovao Samsung netbook pitali me jel oću sa XP SP3 ili sa Win 7 Starterom
a da prateći Samsung DVD ima drajvere za oba...
Pa ja reko 2010-te bolje XP SP3 nego ova novotarija...
I skoro predjoh, mada ga čuvam konzerviranog na drugom HDD-u, sa XP-a na Win 7
Isprobavao sam ja i ranije Windows 7 ali nisam baš nešto preterano oduševljen... sad oću neću moram...

i ubacim taj Samsung DVD ima par KB-ove od Microsofta na njemu pa kad se stave sve bude regularno
Pa pošto imam instaliran ruski i srpski onda ti je jasno da je jača verzija, slučajno ultimate lično mi i niže edicije odgovaraju
http://banjaxedninja.com/onewebstatic/9ac9c152bb-Ebay Pictures-Samsung NC10-20130329_133100.jpg
Hvala Samsungu i Microsoftu za ovu specijalnu saradnju, diskovi su zaštićeni proverama da li se startuju na ovom modelu

Usput skokni ljubim te na onu temu o Windowsu na ćirilici... pa onda trokiira update... ajd tamo budi tako pametan šta da radim?
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
aaaaa našao sam desktop....
opet ona ptičica na grani
ima valjda kad nećeš desktop pa da bude u jednoj boji

hvala na savetima al ovo bila šala
najviše izludjuju nedorečenosti u pitanjima pa rekoh da demonsztriram: kao problem DESKTOP a zapravo WALLPAPER
ko onomad zeza ga drajver za zvuk a džekovi na zvučnicima zardjali... kaži lepo brate sa peškirčeta sa buvljaka..

desktop wallpaper :lol:
 

Back
Top