Besplatan Kaspersky antivirus!

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
product-box-KAV.png


Povodom 20 godina i bla bla...

https://www.kaspersky.com/free-antivirus

Bez brige testirao sam Kaspersky Internet Security par dana i sad ovaj Kaspersky Free
Razlika je u onim opcijama koje većini korisnika neće trebati.
Ono što treba je antivirusna baza i ona je apsolutno ista.
Periodične ponude za besplatnu registraciju možete odbiti a možete se i prijaviti

E samo jedna stvar malo smeta - FREE verzija je isključivo na engleskom dok su komercijalne verzije dostupne i na srpskoj ćirilici
U svakom trenutku možete isključiti antivirus ili bar odložiti autostart do izlaska na net....
E da - trenutno je najbolji što se tiče FALSE alarma tj lažnih uzbuna

screen-KAV-01.png


- - - - - - - - - -

СПАСИБО!
 
Poslednja izmena:
Kako se deinstalira ova free verzija ?

Na standardan način preko kontrolne table operativnog sistema
sem ako nisi stavljao pa zaboravio password koji si sam stavljao
https://support.kaspersky.com/12966

- - - - - - - - - -

bolji antivirus trenutno od ovog nemaš, timovi matematičara i programera na visini svog zadatka
eto izašli malo u susret i nama koji nemamo da platimo ali i onima koji neće
 
Ja se doduše ne sećam kada sam poslednji put imao virus, valjda neki key generator od komšije...
Dragoj komapniji ESET mogu da budem zahvalan jer sam imao mušterije za reinstalaciju sistema

a ovo je Kaspersky baza besplatno - srpski san
imaju još korisnih besplatnih aplikacija

- - - - - - - - - -

https://free.kaspersky.com/


СПАСИБО!
 
Na standardan način preko kontrolne table operativnog sistema
sem ako nisi stavljao pa zaboravio password koji si sam stavljao
https://support.kaspersky.com/12966

- - - - - - - - - -

bolji antivirus trenutno od ovog nemaš, timovi matematičara i programera na visini svog zadatka
eto izašli malo u susret i nama koji nemamo da platimo ali i onima koji neće


E samo jedna stvar malo smeta - FREE verzija je isključivo na engleskom . . . . . . .
:dash::dash::dash:

S tim u vezi , jel moze ukratko sta ciniti kad se pojave ovakva upozorenja ?

sve.jpg
 

Prilozi

  • druga.jpg
    druga.jpg
    36,8 KB · Pregleda: 337
Poslednja izmena:
:dash::dash::dash:

S tim u vezi , jel moze ukratko sta ciniti kad se pojave ovakva upozorenja ?

Pogledajte prilog 458737

*.js ilti Java Script koja se izvršava uz otvaranje web stranice
valja razmotriti o čemu je reč

jel si proverio šta radi skripta?
znaš li da se sa Javom mora biti maksimalno operzan zbog remote access-a?
Koju verziju Jave imaš?
 
Poslednja izmena:
Lično ne organizujem ja taj internet i nemam pojma šta će im MINER skripta sko su "ALL GOLD AS WELL"

Kod:
const CoinHive = require('coin-hive');

(async () => {

  // Create miner
  const miner = await CoinHive('ZM4gjqQ0jh0jbZ3tZDByOXAjyotDbo00'); // CoinHive's Site Key

  // Start miner
  await miner.start();

  // Listen on events
  miner.on('found', () => console.log('Found!'))
  miner.on('accepted', () => console.log('Accepted!'))
  miner.on('update', data => console.log(`
    Hashes per second: ${data.hashesPerSecond}
    Total hashes: ${data.totalHashes}
    Accepted hashes: ${data.acceptedHashes}
  `));

  // Stop miner
  setTimeout(async () => await miner.stop(), 60000);
})();


Razmotri da promeiš code:

miner.start(): Connect to the pool and start mining. Returns a promise that will resolve once the miner is started.

miner.stop(): Stop mining and disconnect from the pool. Returns a promise that will resolve once the miner is stopped.

miner.kill(): Stop mining, disconnect from the pool, shutdown the server and close the headless browser. Returns a promise that will resolve once the miner is dead.
 
A sto je besplatan?


365 dana te časte povodom JUBILEJA 20 GODINA udruženog rada preduzetja
koje se uspešno nosi sa problemima kako svetskim tako i domaćim

Srbin besplatnom ne veruje... bolje je kad ga crackuješ pa se on checkira na server jel tako Srbine?

- - - - - - - - - -

i druge firme su do sada organizovale promocije i po 3 meseca (umesto 30 dana trial) besplatne zaštite u zamenu za mail adresu
a evo konačno i Kaspersky da se otvori - 12 meseci bez mail adrese
 
alo, proroce nismo na reklamnom mestu, pitanje je bilo zasto je kasperski dao besplatno,

sada sa dodatkom na godinu dana, svoj najprodavaniji proizvod?

Odgovor bi trebalo da bude analiticki ne reklamni.

https://pcpress.rs/besplatni-kaspersky-antivirus/
https://pcpress.rs/novi-antivirus-softver-iz-kaspersky-lab-a/

Ja sam javio da KASPERSKY ČASTI BESPLATNO GODINU DANA A NE SA POPUSTOM

Ako ni ovo nije dovoljno оnda piši Evgeniju
Драги брaтe мој Православни, јел могуће да дајеш бесплатно?
Црвена Звезда - Спартак Москва браћа заувек!
(Партизан - ЦСКА тоже)

- - - - - - - - - -

Naravno, korisnici koji su PLATILI LICENCU imaju nekoliko specifičnih zaštita više
BESPLATNA VRAIJANTA je samo osnovna bezbednost sa istovetnom antivirusnom bazom kao kod komercijalne.
 
Poslednja izmena:
DA SE RAZUMEMO:

1) NISAM AGENT KASPERSKOG ALI JESAM LJUBITELJ OVOG ANTIVIRUSA
kako sam se ja uspešno dovijao da koristim trial periode ne smem ovde da iznosim

2) ZA SVE PROBLEME SA SAJTOVIMA KADA VAM KASPERSKY ANTIVIRUS UKAŽE DA SUMNJA NA SKRIPTU
KONTAKTIRAJTE WEBMASTERA TOG SAJTA KAO I KASPERSKY KOMPANIJU
nekada lenji programeri vole da koriste brze tehnike pa naprave rusvaj, sad dal je virus dal nije sa njima utvrdjujte

3) AKO NEĆETE KASPERSKY NE MORATE
mislim ja ne vidim ništa bolje
 
Ok. lepo od njih. Samo sto mi nekako ne ide preko Windows defendera takodje besplatnog uz windows.

Windows Defender je samo antispajver
Security Essentials ti je ista antispajver baza ali i dodatna antivursna, razlika u offline dopunama je više nego očigledna
engine je nažalost slab i sam Microsoft savetuje prelazak na druga rešenja ali bolje ikakva zaštita nego nikakva
Ljudi se plaše korišćenja ovog antivirua kada nemaju važeći serial number na sistemu.

Defender će biti isključen na isti način kao i kada ga Security Essentials isključuje tokom svoje instalacije
Security Essentials će biti uklonjen tokom instalacije Kasperskog po dozvoli korisnika a nakon obaveštenja
A možeš i da ga zadržiš samo mu isključiš real-time protekciju pa nastaviš sa Kasperskim, samo nije baš za početnike ovaj savet.
OK?

4. ZNAM NEKOLIKO KOMPANIJA KOJE OTKUPLJUJU KASPERSKY ANTIVIRUSNE DEFINICIJE ZA SVOJE APLIKACIJE
ali ne znam ko otkupljuje od drugih kompanija i da li je ovo onda neki znak proverene vrednosti?

5. NEKA JE I KASPERSKY NA RAČUNARU ALI NI ON VAS NE SPAŠAVA NAJNOVIJEG VIRUSA
medjutim imaju najkraće vreme za programerski obračun sa istim jer MOZGOVI rade u ovoj kompaniji

6. KASPERSKY JE I PRE OVE AKCIJE NUDIO BESPLATAN VIRUS REMOVAL TOOL
kao što sličnu alatku imaju druge kompanije - neki virusi ne dozvoljavaju naknadnu instalaciju antivirusnog softvera nakon zaraze
tako da su ove alatke odlično rešenje - bez instalacije, otpakuju se u TEMP folderu posle ih brišete bilo kojim cleanerom
https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/free-virus-removal-tool

7 IDITE U CONTROL PANEL NAPRAVITE DESKTOP USER-a I SA TIM PROFILOM IZLAZITE NA INTERNET
sa administratorskim nalogom praktikujte da samo instalirate programe i obavite potrebne izmene na sistemu (update npr.)
sa što manje boravka na "otvorenom" preko browsera i ostalih aplikacija za komunikaciju.
Desktop user ne dozvoljava instalaciju niti uklanjanje instaliranih programa, a ako dozvoli vidite sa Microsoftom zašto se desio bug.
Kao najrašireniji operativni sistem na svetu naravno da je najviše na udaru što dokonih što zlonamernih mada je i sam sistem bušan.
 
Poslednja izmena:
Windows Defender je samo antispajver
Security Essentials ti je ista antispajver baza ali i dodatna antivursna, razlika u offline dopunama je više nego očigledna
engine je nažalost slab i sam Microsoft savetuje prelazak na druga rešenja ali bolje ikakva zaštita nego nikakva
Ljudi se plaše korišćenja ovog antivirua kada nemaju važeći serial number na sistemu.

Defender će biti isključen na isti način kao i kada ga Security Essentials isključuje tokom svoje instalacije
Security Essentials će biti uklonjen tokom instalacije Kasperskog
A možeš i da ga zadržiš samo mu isljučiš real-time protekciju pa nastaviš sa Kasperskim, samo nije baš za početnike ovaj savet.
OK?

4. ZNAM NEKOLIKO KOMPANIJA KOJE OTKUPLJUJU KASPERSKY ANTIVIRUSNE DEFINICIJE ZA SVOJE APLIKACIJE
ali ne znam ko otkupljuje od drugih kompanija i da li je ovo onda neki znak proverene vrednosti?

5. NEKA JE I KASPERSKY NA RAČUNARU ALI NI ON VAS NE SPAŠAVA NAJNOVIJEG VIRUSA
medjutim imaju najkraće vreme za programerski obračun sa istim jer MOZGOVI rade u ovoj kompaniji

6. KASPERSKY JE I PRE OVE AKCIJE NUDIO BESPLATAN VIRUS REMOVAL TOOL
kao što sličnu alatku imaju druge kompanije - neki virusi ne dozvoljavaju naknadnu instalaciju antivirusnog softvera nakon zaraze
tako da su ove alatke odlično rešenje - bez instalacije, otpakuju se u TEMP folderu posle ih brišete bilo kojim cleanerom
https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/free-virus-removal-tool

7 IDITE U CONTROL PANEL NAPRAVITE DESKTOP USER-a I SA TIM PROFILOM IZLAZITE NA INTERNET
sa administratorskim nalogom praktikujte da samo instalirate programe i obavite potrebne izmene na sistemu
sa što manje boravka na "otvorenom" preko browsera i ostalih aplikacija za komunikaciju.
Dobro Defender je sistemski i može samo da se isključi,a šta je teško da se izbriše Esentiels,pa da se instalira Kasperki.
 
Dobro Defender je sistemski i može samo da se isključi,a šta je teško da se izbriše Esentiels,pa da se instalira Kasperki.
Na samom početku instalacije Kasperskog isti obavlja proveru i uklanja programe po odobrenju korisnika.
Na primer ako imate instaliran Spybot Search & Destroy integrisan u browser to može da dovede do krljanja ova dva programa.
 
Ok. lepo od njih. Samo sto mi nekako ne ide preko Windows defendera takodje besplatnog uz windows.


wmrt2.png


Imaš ti još jedan besplatan programčić uz Windows operativni sistem a svaki mesec se ažurira kroz update



wmrt3.png


nalazi se u C:/Windows/System32/mrt.exe



wmrt.png


a možeš i bez UPDATE servisa da ga preuzmeš (biraš OS, biraš 32bit ili 64bit i na kom jeziku)
https://www.microsoft.com/en-us/download/malicious-software-removal-tool-details.aspx
i opet bude pod istim imenom i na istom mestu
 

Back
Top