U masti jedna,u stvarnosti druga....

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Ovo sam negde vec pominjala na nekoj drugoj temi ali se nekako zataskalo.Muskarac srednjih godina je dugo u braku i kaze sledece;sa zenom mu je sex uzasan,ona je nezainteresovana,on automatski gubi volju,sve je rutina i odugovlacenje,"do cilja tesko stize"ali kada umesto nje zamislja drugu,lepsu,zgodniju onda "moze bolje "sa svojom zenom.Takvo njegovo stanje traje,traj....on danima,mesecima zamislja drugu,da li je moguce dugo glumiti ovako i sta ce da se desi u njegovoj glavi kad prestane da masta,tj.kad se probudi iz sna a ono pored njega njegova zena.Napomena:uvek zamislja istu!
 
ajd se okladimo.ja nezamišljam drugu a neće t ni jedan reknuti tako nešta.mor bid da s probudi izjutra kad j nešta sanjo lepo pa mu se smuči život zbog tu njegovu rospiju al d zamišljava neku drugu e to neće d bidne.mene ne uzbuđiva neka ono ženska d je zamislim neg više neka situacija il detalj.neznam mozda ja nemam pojma
tojes mož mi se desiti d zamišljavam al kad sm s nekom dobrom.tad sve nešta mislim o nekom krndelju d nebi svršijo u nevreme.ma lažem.ondak mislim otome kako j zvezda puknula od oni trombzo
 
blizance:
Ovo sam negde vec pominjala na nekoj drugoj temi ali se nekako zataskalo.Muskarac srednjih godina je dugo u braku i kaze sledece;sa zenom mu je sex uzasan,ona je nezainteresovana,on automatski gubi volju,sve je rutina i odugovlacenje,"do cilja tesko stize"ali kada umesto nje zamislja drugu,lepsu,zgodniju onda "moze bolje "sa svojom zenom.Takvo njegovo stanje traje,traj....on danima,mesecima zamislja drugu,da li je moguce dugo glumiti ovako i sta ce da se desi u njegovoj glavi kad prestane da masta,tj.kad se probudi iz sna a ono pored njega njegova zena.Napomena:uvek zamislja istu!
glupost, sex sa nezainteresovanom zenom je los bez obzira kako ta zena izgleda...covek se samo tesi, a shvatice da je tako cim se pojavi neka zainteresovana.....
 
Ma, polovina ljudi tokom sexa zamislja nekog drugog-psiholozi kazu cak da je to normalno, i da moze da bude stimulativno u slucaju bracne rutine (!). A, kad mu dosadi da zamislja tu istu, pocece da zamislja neku drugu. Ma, hajde, pa koliko vas nije nikada zamislilo nekog drugog pored sebe, dok ste sa partnerom? Evo, ja priznajem da jesam :)
 
Zamišljati nekoga drugoga nije uopšte rijetka pojava. Mislim da to mnogi rade, ali ne pričaju o tome.
I to je lakše podnijeti nego pravu prevaru. Mada će neko reći da je to isto prevara, ipak je ovako manje bolnije.
Nekome švrljanje i avanture davaju novi seksualni žar sa partnerom, nekome maštanje.
 
malavelika:
Ma, polovina ljudi tokom sexa zamislja nekog drugog-psiholozi kazu cak da je to normalno, i da moze da bude stimulativno u slucaju bracne rutine (!). A, kad mu dosadi da zamislja tu istu, pocece da zamislja neku drugu. Ma, hajde, pa koliko vas nije nikada zamislilo nekog drugog pored sebe, dok ste sa partnerom? Evo, ja priznajem da jesam :)
Ne zamisljam druge... Uvijek sam savrseno svjesna s kim sam u krevetu...
 
blizance:
Ovo sam negde vec pominjala na nekoj drugoj temi ali se nekako zataskalo.Muskarac srednjih godina je dugo u braku i kaze sledece;sa zenom mu je sex uzasan,ona je nezainteresovana,on automatski gubi volju,sve je rutina i odugovlacenje,"do cilja tesko stize"ali kada umesto nje zamislja drugu,lepsu,zgodniju onda "moze bolje "sa svojom zenom.Takvo njegovo stanje traje,traj....on danima,mesecima zamislja drugu,da li je moguce dugo glumiti ovako i sta ce da se desi u njegovoj glavi kad prestane da masta,tj.kad se probudi iz sna a ono pored njega njegova zena.Napomena:uvek zamislja istu!

tu koju stalno zamislja tu u stvari i hoce da hm, hm....ma znas sta....
a to da mjesecima zamislja nekog dok zenu krese....mislim :roll: .....da ode on malo psihologu? Ozbiljno...ako mjesecima zamisljas jednu osobu a spavas sa drugom i ne radis nista po tom pitanju onda si ....pa malo nenormalan....
 
blizance:
Ovo sam negde vec pominjala na nekoj drugoj temi ali se nekako zataskalo.Muskarac srednjih godina je dugo u braku i kaze sledece;sa zenom mu je sex uzasan,ona je nezainteresovana,on automatski gubi volju,sve je rutina i odugovlacenje,"do cilja tesko stize"ali kada umesto nje zamislja drugu,lepsu,zgodniju onda "moze bolje "sa svojom zenom.Takvo njegovo stanje traje,traj....on danima,mesecima zamislja drugu,da li je moguce dugo glumiti ovako i sta ce da se desi u njegovoj glavi kad prestane da masta,tj.kad se probudi iz sna a ono pored njega njegova zena.Napomena:uvek zamislja istu!


Razvod ... vrlo jednostavno.
 
Desavalo mi se da mislim na drugog, ali onda nema nikakve sanse da stignem "do cilja" sa ovim sa kojim sam. To se nekako samo od sebe desava, ne radim to namerno. A kad se desi, znam i sta se desilo, pa prekidam tu vezu. Zaista je krajnje nefer i ponizavajuce biti sa nekim, a misliti na nekog drugog.
 
one4me:
Desavalo mi se da mislim na drugog, ali onda nema nikakve sanse da stignem "do cilja" sa ovim sa kojim sam. To se nekako samo od sebe desava, ne radim to namerno. A kad se desi, znam i sta se desilo, pa prekidam tu vezu. Zaista je krajnje nefer i ponizavajuce biti sa nekim, a misliti na nekog drugog.

ne, ne, ne ,ne nije to taj koncept. ne mislim ja na drugog, nema to veze
 
S_K_V_O:
Aha :lol: ...nista lakse nego razvesti se :lol:

Meni se desavalo da mislim na dvojicu, trojicu odjednom...a da ne budem ni sa jednim od te dvojice, a ni sa nekim trecim...ako me razumete sta 'ocu da vam kazem. ;)
Nije ni to u redu... :lol:


Ako pored svog partnera imaš potrebu da zamišljaš nekog drugog .... znači da nešto u tvojoj vezi/braku ne štima. Ako se to ponavlja mesecima - onda ne vidim razlog da se ne razvedeš, jer te onda nešto mesecima čini nezadovoljnom.

I šta je loše u razvodu. Ne vidim razlog da se brak održava po svaku cenu.
 

Back
Top