DEBELI MUSKARCI

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Sta mislite o ovoj pojavi?On je lepuskast,pametan,inteligentan,zabavan.....ali DEBEO.Moze li vas kao zenu privuci ovakav muskarac?Nekako svo to salo oko stomaka mi je ruzno i naravno nije sexi.Kako pozeleti takvog muskarca za ljubavnika?Meni je u glavi odmah neka "bljak"slika,cim pomislim na intimu!
 
Nije toliko problem u njemu koliko je u tvojoj glavici:D bolje da je sarmantan, zanimljiv i pametan - lako ces ga doterati - staviti na dijetu i resen problem;) ........nego da dobro izgleda,a da je iznutra ko supalj zub...........:roll:
spolja gladac,a iznutra jadac:lol:
 
Ma nije problem, debeo, mrsav kakav god, vec je problem sto treba da proradi neka hemija izmedju vas dvoje i da bude obostrana. Nije dovoljno da je neko sarmantan, dobar, zabavan, mora da postoji i fizicka privlacnost, jer ti treba da spavas sa njim, a ako te ne pali, kako ces? Svi smo mi razliciti i ukusi su nam razlicti i ako se tebi jednostavno ne svidjaju debeli, sta ti tu mozes. Neko drugi je alergican na mrsave muskarce...i nema tu diskriminacije,,ili ti se neko dopadne fizicki ili ne, ali to je bitan faktor da bi bila sa nekim. Ako ti se samo svidja necija licnost a ne i izgled, onda je to dovoljno za prijateljstvo ali ne i za vezu.
 
joj znam da to grozno zvuchi , al ja bash imam averziju prema ljudima koji nemaju mere sa hranom, tj koji se prezhderavaju, to me sve asocira na nesvesnost o sopstvenom telu i zdravlju, odmah vidim slike srchke u 24.godini, holesterol, sve moguce zdravstvene probleme koji potichu od preterane kilazhe,pa poshto vec vidim sebe kako sa podignutim prstom nekom drzhim predavanje o ishrani i zdravlju, stvarno ne mogu da se zamislim u nekom zanosu sa nekim kome salo kipi na sve strane, pa ne znam koliko da je sharmantan i divan
inache komentar jednog exovog prijatelja sa kojim sa vodila isti nemoguci razgovor na pomenutu temu (on lala koji jako voli da uzhiva i da bude opushten dok mrsi krvavice ), da sam verovatno bila debela u proshlom zhivotu, pa sad imam frku od toga :?

btw bash sam bila na nekoj zhurci pre neki dan i muva me presladak tip, al bash lep lep, i fino se mi tu izdjuskali, ali ebote tip ima 3x vece sise od mene :(, i kako ja sad da se zamishljam sa njim, a da se ne iskompleksiram ? :lol:
 
pa kad je tip vitak, to je super, onda se ni ja ne gojim :)
kao, da budemo lepi :P
kad bih imala pored sebe debeloga, verovatno bih se pretvorila u krofnu :mrgreen:
Nema veze što je princes, masno je masno 8)
 

Back
Top