Umem da zavedem..

pa dobro, al to znači da JE ona u opštem pojmu - zafodnica... možda zafodi red u pozorištu ( :

zavodnice ili kokete su one za kojima većina muškaraca uzdiše.... a ybga, pošto je oštra konkurencija, onda je startuju oni koji nju ne zanimaju.

ona je jedna razmažena žena.
 
Poslednja izmena:
pa dobro, al to znači da JE ona u opštem pojmu - zafodnica... možda zafodi red u pozorištu ( :

zavodnice ili kokete su one za kojima većina muškaraca uzdiše.... a ybga, pošto je oštra konkurencija, onda je startuju oni koji nju ne zanimaju.

ona je jedna razmažena žena.

Sve zene su po prirodi kokete (cak i kad ne zele nikoga da zavedu bukvalno) pa i one za kojima muskarci ne uzdisu tek tako..

nije.
to je situacija u kojoj žena pusti mozak na ispašu i očekuje da joj se nalepi pametni dasa.
nalepiće se samo takvi kojima je mozak na istom mestu kao i njoj

Situacija recimo, odes negde i zelis nekoga da zavedes i prema svima se ponasas opusteno i sve ih redom zavedes
a kad se priblizi zeljena figura, jednostavno blokiras...
 
Sve zene su po prirodi kokete (cak i kad ne zele nikoga da zavedu bukvalno) pa i one za kojima muskarci ne uzdisu tek tako..
.

Pa ne baš, jer nije isto koketa i zavodnica... tue negde, slično. Dalje, gomila žena uopšte nisu kokete, a ni zavodnice, pa su sludele gomilu muškaraca i vrlo su im poželjne jer umeju da stvore želju da to otvoreno ne pokazuju , odnosno, ne čine direktnim nabacivanjem.

Ova iz tvoje teme ima problema sa nafuranim tripom da mora svakome da se dopadne..

- - - - - - - - - -

Mentalna je blokada i problem u pitanju :lol:
 
..samo muskarce do kojih mi nije stalo!

Procitala sam ovo negde na nekom blogu i razmisljam o tome ovih dana i nikako da shvatim
zasto je to tako u vecini slucajeva..

ne mislim da je tako u vecini slucajeva.ja prema onima kdo kojih mi nije stalo postavljam zid cim vidim da pocinju da me gledaju kao zenu.toliko delujem odbojno i nezainteresovano da im bude potpuno jasno.
a inace koliko god neskromno zvucala,sigurna sam da mogu da zavedem koga hocu i to obucena u patike i sljampave farmerke:lol:
 
Situacija recimo, odes negde i zelis nekoga da zavedes i prema svima se ponasas opusteno i sve ih redom zavedes
a kad se priblizi zeljena figura, jednostavno blokiras...

Ovo "blokira se" zvuci kao veoma nesigurna osoba. Ne shvatam tvoje poimanje zavodjenja. Kako to ona moze zavesti sve oko sebe a zalediti se pred zeljenim objektom? Malo mi je to kontradiktorno.

- - - - - - - - - -

Da te ispravim: većina je takva.

Jeste, vecina je onih koji su u zivotu imali samo jednu zenu u krevetu.. .zato i jesu takvi.

- - - - - - - - - -
 
Ја не заводим, никада то нисам умела, онако у класичном смислу.

Неке жене то просто имају у себи и стоји им.

Ја бих себи изгледала као слон у стаклари, не сналазим се у томе.
 
Slicno ili skoro isto je i sa muskarcima. Sve dok mu je stalo do nekoga postoji zid,

kada odustane i okrene se n a drugu stranu neke stvari se pomere sa mesta.

Opterecenje stvara opterecenje i razmisljanje, a sprecava nevidljive sile da deluju.
 
Sto se pravite nevjesti ...

Zavode svi zdravi i normalni, od hoda, stava, mimike, pa do osmjeha i pogleda. ... to nam je u prirodi. Ono sto vi smatrate zavodjenjem, tj ono sto ste vidjeli na filmu, e pa jbg, to uglavnom ljudi i ne rade, jer nisu kadri u tome biti dobri :D

I da, zavodi se i skrabanjem po forumu, i to nesvjesno, a kamo li na ulici :D
 

Back
Top