Umem da zavedem..

U proseku daleko intelektualniji od žena, ali naglašavam - u proseku.

Ova se Barbikina polomila i muškarci oko nje. Gle, da je tipu stalo da je kresne, odradio bi, ali je ne želi...uprkos tome što je poželjna i što se oko nje lome muškarci,

Što je, naravno, naduvana priča o tome kako ta iz uvodne priče misli o sebi da je neka strava ribetina.

Prvo sto treba da naucis u zivotu je da muskarac razmislja kitom.
 
To sam i napisala ...
elem , muskarci privuceni paznjom, bilo kakave vrste, su potencijalno u postupku zavodjenja, od strane zena

na njima je ....da li im je to privlacno ili ne

Ne znam, meni je to zavesti i privuci jedno te isto ako ne isto a ono bar ima istu svrhu..
Niti mozes privuci nekoga ako ga prethodno ne zavedes, recimo pogledom, niti mozes zavesti nekog ako ga prethodno ne privuces, recimo istim tim pogledom...
 
Zvuci kao da jeste a u stvari nije. To sto ona tog jednog navodno ne uspeva da zavede uopste u puno slucajeva ne znaci da on nece da bude sa njom, ne svidja mu se ili ne kapira da ga ona zavodi nego ga jednostavno okolnosti sprecavaju. Nisu bas svi uvek tako lako dostupni.




ipak jeste, odgovor na pitanje zašto neka žena ne može da smuva muškarce do kojih joj je stalo ne može biti svaka žena može da ima svakog muškarca, ali može biti 'okolnosti ga sprečavaju'. ščime se ne slažem btw
 
Ne znam, meni je to zavesti i privuci jedno te isto ako ne isto a ono bar ima istu svrhu..
Niti mozes privuci nekoga ako ga prethodno ne zavedes, recimo pogledom, niti mozes zavesti nekog ako ga prethodno ne privuces, recimo istim tim pogledom...

Jbt Barbara tebi kao da je 15 godina :roll:... paznju mozes privuci dobrim parfemom, hodom, drzanjem... Zar ti zaista mislis da ti nekoga treabs pogledati da bi mu privukla paznju? To je kao kada kazes da je samo golo sexy a u stvari veze.
 

Back
Top