Wi-Fi internet i uticaj na zdravlje ljudi

Zaboravio sam još jedno: sve ove priče verovatno značajno pomaže (u bilo kom obliku) duvanski lobi. Kao, "nije to od duvanskog dima nego od zračenja".

Tacno...Vidis to mi nije palo na pamet. Vrlo moguce. Stalno u praksi cujem i govore pusaca ispranog mozga - Ma nije meni to od cigara, nego odozgo iz ovih aviona pustaju neke hemikalije, neke aluminijume da nam nisu plodne njive i baste, pogledaj ti te Chemtrejlove, i to dok pada dole ka zemlji mi sigurno izudisemo i zato ja kasljem i pljujem sputum, znas od toga je to a ne sto pusim 2 pakle dnevno.

I naravno spomenus va ziva zracenja + osiromaseni uranijum iz 99-e i sve dok ti to prica, prica ti sa cigarom u jednoj ruci i pivom u drugoj ruci.

:hahaha:
 
Ruter mi je ispod kreveta na kojem spavam a uključen je godinama 24 sata dnevno .
Spavam inače kao beba mada sam po nekim forumašima trebao umrijeti već pet puta .

Niko ne tvrdi da se umire od toga, ali nije zdravo ... kao ni kad pusis cigare... ne mora da znaci da ces riknuti sa 50 ili 80 , ali cinjenica je da unistavas pluca itd... znaci narusavas zdravlje...

Negde sam skoro procitao i da bubrezi mogu coveka sluziti i preko 100 godina... sve zavisi , sta unosis u organizam, da li se kreces itd ...
 
Poteralo vanzemaljca da piški i aterirao kod jedne raskrsnice i raspituje se za WC...
Frapirani ljudi beže,a naišao jedan pijani klošar koji mu,sumnjajući da dobro vidi,pokaza iza trafoa gde je i sam to obavljao...
Vanzema uđe u trafo (brava je za njega ptićkin fiš) i kad ono počelo da seva i nestade struje u kvartu!
Izađe vanzema i na pitanje kloše je li bilo problema odgovori:
-Dosta je čisto,samo sušač ruku nisam našao...
 
Niko ne tvrdi da se umire od toga, ali nije zdravo ... kao ni kad pusis cigare... ne mora da znaci da ces riknuti sa 50 ili 80 , ali cinjenica je da unistavas pluca itd... znaci narusavas zdravlje...

Negde sam skoro procitao i da bubrezi mogu coveka sluziti i preko 100 godina... sve zavisi , sta unosis u organizam, da li se kreces itd ...

Ovi domaći vračevi predviđaju da ću zbog tog zračenja umrijeti u pedesetoj .
Pošto već imam 63 ne vjerujem da će im se ostvariti prognoze a volio bih da im pomognem .:)
Kako reče jedan starkelja od 92 godine kad sam s njim razgovarao - sahranio sam već tri svoja
doktora i svaki me dobro savjetovao kako da živim .
 
Ovi domaći vračevi predviđaju da ću zbog tog zračenja umrijeti u pedesetoj .
Pošto već imam 63 ne vjerujem da će im se ostvariti prognoze a volio bih da im pomognem .:)
Kako reče jedan starkelja od 92 godine kad sam s njim razgovarao - sahranio sam već tri svoja
doktora i svaki me dobro savjetovao kako da živim .

Da ali treba posmatrati i pratiti sta se desava sa klincima koji su rodjeni od 2000 pa na ovamo... ti covece nisi od malena visio pored ekrana i buljio u prozore i fontove od kojih se coravi i boli glava...

I doktori su ljudi i imaju poroke kao i svako drugi ... ja pricao skoro sa jednim penzosem doktorom , kaze dosta mi je zivota , nemam snagu kao kad sam bio mlad... doktor a nije svestan da je zardjao ... :neutral:
 
Ovi domaći vračevi predviđaju da ću zbog tog zračenja umrijeti u pedesetoj .
Pošto već imam 63 ne vjerujem da će im se ostvariti prognoze a volio bih da im pomognem .:)
Kako reče jedan starkelja od 92 godine kad sam s njim razgovarao - sahranio sam već tri svoja
doktora i svaki me dobro savjetovao kako da živim .
Pa to zracenje ne dopire do tebe jer su ti nekakvi ma(n)draci neka zastita ( ispod kreveta ti je to cudoviste sto "zraci")
tako da ne bi trebalo ni da razmisljas o nekakvim stetnim zracima i zracenju.

- - - - - - - - - -

Da ali treba posmatrati i pratiti sta se desava sa klincima koji su rodjeni od 2000 pa na ovamo... ti covece nisi od malena visio pored ekrana i buljio u prozore i fontove od kojih se coravi i boli glava...

I doktori su ljudi i imaju poroke kao i svako drugi ... ja pricao skoro sa jednim penzosem doktorom , kaze dosta mi je zivota , nemam snagu kao kad sam bio mlad... doktor a nije svestan da je zardjao ... :neutral:

Ja sam buljila u knjige sa sitnims ovcima, izandjane, jedav sam slovca i prepoznavala, i sta je sada tu problem?
Jedni bulje ovako, drugi , onako, nekada i to9 tako stotinama godinama ljudi pokusavali ( a i uspevali) da citaju
i pisu samo na plamenu svece, a sada je kao problem ovaj ekran.
 
Pa to zracenje ne dopire do tebe jer su ti nekakvi ma(n)draci neka zastita ( ispod kreveta ti je to cudoviste sto "zraci")
tako da ne bi trebalo ni da razmisljas o nekakvim stetnim zracima i zracenju.

- - - - - - - - - -



Ja sam buljila u knjige sa sitnims ovcima, izandjane, jedav sam slovca i prepoznavala, i sta je sada tu problem?
Jedni bulje ovako, drugi , onako, nekada i to9 tako stotinama godinama ljudi pokusavali ( a i uspevali) da citaju
i pisu samo na plamenu svece, a sada je kao problem ovaj ekran.

Knjiga ne zraci ,,, monitor zraci ... to je problem...

Npr nekome su digitalne knjige zakon. Ebook readeri kindle imaju crno bele ekrane koji ne zamaraju oci, to je preporuka za tako nesto..

maxresdefault.jpg


Kindle i kao drugi mnogi modeli furaju epaper display , satima citam i ne zamara oci... kao i kad citam knjiggu.. a uzmi satima sa monitora citaj tako nesto ili sa tableta gde ti onaj kontrast sprzi oci i ono osvetljenje ...
 
Poslednja izmena:
Gle gle, dosla na red i ova tema :D

Pa sve sto je receno na mojoj temi o mobilnoj telefoniji vazi i za VajFaj, jedina razlika je u tome sto je VajFaj neuporedivo gori. Vec sam ostavljao pregled 136 studija posvecenih samo frekvenciji od 2.45 Ghz http://www.mainecoalitiontostopsmar...ads/2016/02/WiFi-and-Device-Studies-Final.pdf

Posledice su ocigledne, da ih ne nabrajam sad, nauka je rekla svoje ali je retardirane narodne mase ignorisu i ne mozes im nista.

https://skyvisionsolutions.files.wordpress.com/2013/06/indian-moef-report.jpg?w=768&h=404
 
Poslednja izmena:
Nesto sto je specificno za ovu frekvenciju u odnosu na ostale je da je ubica libida broj 1. Nedavno su Izraelci lepo upozorili da ljudskoj vrsti preti izumiranje ako se pad nivoa testosterona nastavi ovim tempom (jedna od posledica, osim milion reklama za besplatnu dostavu kamagre postavljenih po krugu dvojke je i nekontrolisano debljanje muske populacije sa cim se takodje svakodnevno srecemo).

Retardirane mase, naravno, ne ostavljaju komentare ispod takvih tekstova na sajtovima bas kao i ispod bilo kakvih tekstova koji se bave ovom problematikom a stampane medije odavno ne citaju tako da je i svejedno da li su cenzurisani ili ne.

https://en.geovital.com/when-electrosmog-emf-spoils-sex-and-libido/

Ako hocete da dodjete do detaljnijih informacija, trazite knjige u bibliotekama, udzbenike za fakultete zastite na radu ili starije ruske knjige u antikvarnicama.
 
Poslednja izmena:
"U njega su knjige starostavne, i on znade na kome je carstvo."

A onda navede ovakav link:
https://en.geovital.com/when-electrosmog-emf-spoils-sex-and-libido/

prepun raznoraznih ponuda za kupovinu zaštitnih mreža, traka, pokrivača, uzemljivača... Uz preporuku autora sajta za spavanje u Faradejevom kavezu... :D , kako bi se izbeglo štetno dejstvo okruženja na naš reproduktivni sistem.

Uvući se u Faradejev kavez, vezati uzemljivač za nožni palac i zaspati go pored partnera, ima li nešto romantičnije na ovom svetu? :D

___________________________________________________________________________________________________________

Ne verujem da Schrödinger ima nameru da nam ovde reklamira te štitnike protiv elektronskog zagađenja, ali primećujem da je jako uplašen... Toliko uplašen, da je, samoinicijativno, proglasio tu frekvencu ubicom libida broj 1, mada čak i na tom komercijalnom sajtu autor kaže da je to ubica libida br.2. :rtfm:

:D
 
Poslednja izmena:
Da. Psiholoski gledano, vidi se da covek ima opasan problem. A sve to podmazano slicno mojom pricom - "Nauka, dokazi, glupa masa ne pazi dovoljno, tesko je shvatiti naucne pokazatelje, ja sam saznao pravu istinu...".

Mislim i ja se slazem u vezi toga sa njim, ali opet primecujem veeeliku razliku izmedju mene i njega. Sve to stoji sto on kaze, sto ima istrazivacki duh i sto zeli tacno da zna sta kaze nauka po tom nekom pitanju, a onda ode i upadne u zamku prodavaca svega i svacega. Tako isto i Radovan sharuje PubMed linkove, koji su mnogo ozbiljniji, ali dzabe kada ne ume da izvuce zakljucak, i kada se uhvati za jednu recenicu, ili kada sam interpretira napisano i studiju, kako njego odgovara da napravi neku poentu.

Sredinger je zaista napisao da je to "ubica libida br 1" sto je presmesna izjava, i koja ne prilici nekom ko se poziva na nauku i racionalno dok proziva "glupu masu".

Nadam se da nema neku fiksaciju od ovih zracenja i da nije stvorio citav paranoidni svet oko toga. Ako jeste, tesko ce biti izlecenje. Znam par istih ovakvih, ali pljunutih kao on, da zlo bude vece, jos su i obrazovani, i to sve neki masinci, elektrotehnicari, tehnolozi i tako te struke. Oni zapravo imaju nedostatak znanja, ali to ne vide, a pomisle da su zapravo bas oni strucni za to i onda paranoja jos i veca (heej ja znam to je moja struka, dakle mora da je to tacno).

Eto, crni humor je da cak i autor sajta kaze da je ubica br2 haha, a ovaj ni to ne priznaje, nego mu je bitno da je to ubica numero 1. :hahaha:

Samo na tom malecnom detalju se vidi opterecenost i pristrasnost, koja je indikator da sa covekom nije sve ok, oko ovakvih tema. Tada mu se "pali neka lampica" za boljku koju ima.

Znam jos par njih koji imaju "slicne boljke", ne brinu toliko o "zracenjima" ali to psiholoski isto rade prema - bakterijama, odn bolje reci prema MIKROORGANIZMIMA. :mrgreen:
Tu su razni sapuni, alkoholi, dezinfikatori, ide se stalno po lekarima, vadi se krv, sumnja se na bolesti, oni pak pricaju da su mikroorganizmi ubice libida i sl...

Mislim, pogledajmo samo tu frojdovsku povezanost seksualnog nagona i raznih tema, raznih sfera u zivotu! :rtfm: Prica se o zracenju i gde ces kud ces - odmah da se pomene neki polni organ. Tj libido.

To mi vise lici da covek ima problema sa svojom seksualnoscu i polnim organom nego sa pukim zracenjem, "zracenje" je tu samo neka personifikacija i maskiranje onog podsvesnog sto nas stvarno muci. :mrgreen:

Tako isto svi paranoici odreda, sto su moderni i na internetu i "prate prave istine" - antivakseri, prirodnjaci, ovi sto bi da se "ciste od parazita", ovi sto bi vrsili klistiranje, osecaju otpad u sebi, pa da se "isciste", sve bre to neki ljudi koji razne predmete, voce povrce i supstance (kafa) obozavaju da nabijaju u rektum.

Kako je to jaka fixacija, kada moras da izmislis citavu nadrinauku da bi trpao nesto u anus? A mozda bolje da prestanu da paranoisu i da muskarci ti neki shvate da si mozda biseksualni ili pak homosexualni, a da zene shvate da im se ipak svidja analna penetracija iako se nje "u teoriji", ovako napamet "groze". :mrgreen:

Ljudi su izuzetno slozena i kompleksna bica, kao i njihov psihicki zivot. Toliko da mozes jednog coveka proucavati celog zivota i opet ne bi bilo dovoljno da saznas sve. :lol:
 
Na prvom mestu je zato sto ne deluje samo na testosteron nego se i talasna duzina tacno poklapa sa srednjom duzinom vitalnog muskog organa, za one koji nisu primetili taj detalj do sada. :evil: Meni svaka blizina Wi-Fi antene izaziva bol u odgovarajucem delu tela, efekat je akumulativan, kao student sam bio dosta izlozen tome, cak sam i sam pravio neke modifikacije za hvatanje slabih signala jer nisu bili svuda rasprostranjeni kao danas.

Normalno ta tema je znacajnija od ostalih jer ima implikacije na celokupno funkcionisanje drustva. Oni koji su stariji od 20 godina secaju se sta je nekada bila seksualnost, a danas je sporedna stvar koja se praktikuje redje nego rekreativni rukomet. Postojao je pojam "sajber seks". pa se i on vremenom izgubio kao apsurdan...

Sto se tice ostalih organa vazi isto - 2.45GHz ne moze ni da se poredi sa 900 MHz po stetnosti, slika prikazuje delovanje na jetru:

rf-effects-on-rats.jpg
 
Poslednja izmena:
Jos jedan patent Nikole Tesle koji je pustio pipke na svih 5 kontinenata...Evo kako izgleda sam signal:

wifi2-signal.jpg

http://infomanka.rs/digital-ethereal-ovako-izgleda-wi-fi-signal/

Sto se tice zdravstvenih efekata, vodeci ekspert za mikrotalasne rerne u Srbiji i autor brojnih knjiga je Dragoljub Dzoljic. Ova tehnologija se od sedamdesetih smatra ubedljivo najstetnijom medju kucnim uredjajima, u SSSR-u je bila zabranjena sve do sredine devedesetih.
Drugo sto je bitno je niska frekvencija na koju je modulisan signal, kao i kod telefonskih poziva.

Ipak najveca misterija je zavisnost koju izaziva, mozda je tajna bas u tom suzbijanju seksualnog nagona...?
 
Poslednja izmena:

Back
Top