Da li ce nam Rusi pomoci oko Kosova

Da li ce nam Rusi pomoci u resavanju kosovske situacije

  • Da

  • Ne

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
PLESsitnihDEMONA:
Pa Zvezda igra,a za ostale ne znam!
A Bogami i Boka...prodje u finale Kupa Sudamerikana. Pa ti vidi...:lol: :lol:
Partizan ne igra isto...upravu si! Ustvari igra isto. Yebe im se i za prvenstvo i za kup.:lol: :lol: :lol:
Mislio sam na velike klubove... ne igraju isto liga im je kao npr. Celziju, Juveu, Milanu, Bajernu glavna, a kup ako prodje prodje. E tako ce dragi moj biti i sa KiM. Mi smo zadnja rupa na svirali svi nas karaju ko gde stigne, silama je liga vazna a mi mu dodjemo ko onaj stari Kup sajamskih gradova :lol: I tu je sansa. Kapiras? :lol: :lol: :lol:
 
Jel mogu da pogadjam ko je glasao ZA? :lol:
Ja sam vec jednom napisao da sam pre neki dan slusao vesti i da je Foreign Office objavio da se Rusija i Kina nece usprotiviti nijednoj odluci SB UN o Kosovu,jer ne zele da se zameraju ostalim clanicama.
Jel vam ova vest nije dovoljno jasna? Mislim stavrno ne razumem u cemu je problem? A Toma Nikolic javno trazi pre 4-5 dana od Kostunice da mu saopsti da li imao podrsku Rusije za pregovore o Kosovu? Hahahaha! Ako je mozda polu pismen,a ne cita novine,makar moze da slusa radio i gleda TV i da cuje da su Rusi rekli ...boli nas patka,yebi te se samo.
Pa, sto je Kostunica odbio da ode na ovaj sajam Rusko-srpske privrede u Moskvi,a bio je najavljen? Hehehe!
Ne budite slepi kod ociju Braco Srbi...stoko jedna! :lol: :lol:
 
2.gif
 

Back
Top