Za sve koji potenciraju sukobe i pozivaju na rat

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
937
Svako drugi post ili komentar bilo gdje i bilo šta da gledaš ili slušaš muziku je satkan od nekakvih huškanja.Kažu nevalja svašta govoriti i istina je.Eto sve ove huškače a ima ih ko kamenja ispod mosta ja bih izveo na planinu od 2000 metara nadmorske visine u prvom mjesecu godine pod punom ratnom opremom 15 dana na -30 stupnjeva po celiziju pa neka kopaju rovove i jedu po tri mesna nareska dnevno.nebih pucao oko njih samo neka hodaju,dišu i kopaju 15 dana.Trinestog dana u 4 ujutro uzbuna i list papira i olovka u ruke i onda neka pišu na temu RAT i neka iznesu mišljenja ,šta vi mislite kakvi bi pismeni sastavi bili?????
 
žene su najveći ratni huškači

Kreće se od komšiluka pa dokle stignemo...

znaci ljudima spremnim da daju zivot u borbi pretis teskim fizickim radom?
Sigurno ces ih uplasiti :kafa:

Samo par budala vidi rat kako ti doživljavaš,
svi ostali vide šverc Ronhill-a ili selidbu iz jedne kuće u drugu i generalno prodaja opreme i orudja.

E sad, tih par budala ne pokreće rat ali ovi ostali ne brini...
Da se ratovi pokreću zbog budala odavno bi priča bila završena, brajko moj
Pa ti vidi...

Da izbije rat ni sise nebi pokazale :hahaha:

nekima ne bi dale ni da su jedino muško na planeti,
drkaj windows i ćuti

iebote, toliko Linuxa a on naš'o Windows...

- - - - - - - - - -

Svako drugi post ili komentar bilo gdje i bilo šta da gledaš ili slušaš muziku je satkan od nekakvih huškanja.Kažu nevalja svašta govoriti i istina je.Eto sve ove huškače a ima ih ko kamenja ispod mosta ja bih izveo na planinu od 2000 metara nadmorske visine u prvom mjesecu godine pod punom ratnom opremom 15 dana na -30 stupnjeva po celiziju pa neka kopaju rovove i jedu po tri mesna nareska dnevno.nebih pucao oko njih samo neka hodaju,dišu i kopaju 15 dana.Trinestog dana u 4 ujutro uzbuna i list papira i olovka u ruke i onda neka pišu na temu RAT i neka iznesu mišljenja ,šta vi mislite kakvi bi pismeni sastavi bili?????

interesi.jpg
 
Svako drugi post ili komentar bilo gdje i bilo šta da gledaš ili slušaš muziku je satkan od nekakvih huškanja.Kažu nevalja svašta govoriti i istina je.Eto sve ove huškače a ima ih ko kamenja ispod mosta ja bih izveo na planinu od 2000 metara nadmorske visine u prvom mjesecu godine pod punom ratnom opremom 15 dana na -30 stupnjeva po celiziju pa neka kopaju rovove i jedu po tri mesna nareska dnevno.nebih pucao oko njih samo neka hodaju,dišu i kopaju 15 dana.Trinestog dana u 4 ujutro uzbuna i list papira i olovka u ruke i onda neka pišu na temu RAT i neka iznesu mišljenja ,šta vi mislite kakvi bi pismeni sastavi bili?????

Najgora stvar u ratu nisu napori nego loša komanda i taktika kreni- stani, kao i osećaj da će te oni iza leđa izdati. Sa druge strane, čovek sa kalašnjikovom je Bog, i taj sećaj moći je jedini koji će neki ljudi iskusiti u svom životu

- - - - - - - - - -

Huškači su spremni da daju tuđ život.

Ako preživiš prve dane, naučiš da vodiš računa o sebi i da neprijatelji za koje ti je od početka jasno da to jesu, nisu jedini
 
Svako drugi post ili komentar bilo gdje i bilo šta da gledaš ili slušaš muziku je satkan od nekakvih huškanja.Kažu nevalja svašta govoriti i istina je.Eto sve ove huškače a ima ih ko kamenja ispod mosta ja bih izveo na planinu od 2000 metara nadmorske visine u prvom mjesecu godine pod punom ratnom opremom 15 dana na -30 stupnjeva po celiziju pa neka kopaju rovove i jedu po tri mesna nareska dnevno.nebih pucao oko njih samo neka hodaju,dišu i kopaju 15 dana.Trinestog dana u 4 ujutro uzbuna i list papira i olovka u ruke i onda neka pišu na temu RAT i neka iznesu mišljenja ,šta vi mislite kakvi bi pismeni sastavi bili?????

kako si mastovit i kreativan:cmok:
 
Najgora stvar u ratu nisu napori nego loša komanda i taktika kreni- stani, kao i osećaj da će te oni iza leđa izdati. Sa druge strane, čovek sa kalašnjikovom je Bog, i taj sećaj moći je jedini koji će neki ljudi iskusiti u svom životu

- - - - - - - - - -



Ako preživiš prve dane, naučiš da vodiš računa o sebi i da neprijatelji za koje ti je od početka jasno da to jesu, nisu jedini


ma ja se samo pitam šta ko misli za ove obične ljude što svaki dan komentiraju i u komentarima pozivaju na mržnju i usput vrijeđaju koga stignu-i pitam kakav bi bio njihov pismeni rad?
 

Back
Top