NAPALA RTS Karleuša: Dosta ste od naših para na Evroviziju slali anonimuse!

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.230
Pevačica Jelena Karleuša kaže da ju je više sramota da laže strane medije kako ne želi da ide na Evroviziju, dok RTS na ovo takmičenje šalje pevače koji nisu popularni ni u svom ulazu.


JK_1000x0.jpg
Jelena Karleuša, Foto: Printscreen


Pop zvezda je nedavno dala na desetine intervjua za turske medije i gotovo svi novinari su je pitali zašto ne predstavlja Srbiju na evropskom muzičkom festivalu:

Zadrugarka priznala da je noćas vodila ljubav pred kamerama!


“Strani mediji me stalno pitaju o Evroviziji, a ja se pravim da sam ja ta koja neće da ide. Ali u stvari bi trebalo da im kažem istinu. Ekipa sa RTS-a radije će pući ogromne pare i poslati na takmičenje nekog ko nije poznat ni u svom ulazu nego mene ili neku drugu pravu zvezdu,” kaže Karleuša za Informer.

Ona naglašava da Javni servis ne troši svoj već naš novac:

“To su pare nas građana Srbije! Njihove odluke nam se poslednjih godina vraćaju katastrofalnim plasmanom na najpopularnijem muzičkom takmičenju u Evropi. Ne želim nikog da ubeđujem da pošalje mene. Ako RTS smatra da osoba koju svetski mediji dočekuju raširenih ruku nije dobra za predstavljanje svoje zemlje, onda neka im bude, neću se nametati. Mrsko mi je i da pričam više o tome”.
 
Овога пута бих се сложила са њом.

Далеко од тога да је она за Евровизију, заправо за било где, али што се тиче начина одабира певача и песама за такмичење, већ ме мало срамота.

Раније је ишло такмичење, па лепо чујеш и видиш све, сад само сервирају: на песми Евровизије Србију ће ове године представљати Перса Кривоножић из Доњег Трпковца. По занимању нешто, искуство - ради по клубовима или пева у купатилу.

Мада, већ је и свеједно ко иде, тамо побеђује оно што је најнакарадније, најнеобичније, као да нас дресирају за неки нови свет и поредак.
 

Back
Top