Zbog bebe vodi računa o ishrani: Posebno jelo na trpezi Ane Ivanović

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.811
Bivša teniserka Ana Ivanović već nekoliko meseci je u drugom stanju. Barem tako tvrde mnogi inostrani mediji. Iako se ona povodom toga nije izjašnjavala, mnogi prognoziraju da će beba stići u februaru sledeće godine. Za to vreme, Ana i te kako vodi računa šta unosi u svoj organizam od hrane. I ranije je brinula o namirnicama koje koristi, ali se čini da sada za pravilnu ishranu ima i dobar razlog.

44343.jpg

– Opsednuta sam ovim doručkom. Ovsena kaša sa mačom (zeleni čaj) i proteinima, potopljenim u seme konoplje sa različitim maslacem – napisala je Ana uz fotografiju koju je postavila na društvenim mrežama.

da li su ljudi poceli da preteruju?
nekad su se zene poradjale u njivama tokom berbe kukuruza i deci nista nije falilo.
 
da li su ljudi poceli da preteruju?
nekad su se zene poradjale u njivama tokom berbe kukuruza i deci nista nije falilo.

I ja se prosto pitam da li ljudi mozda preteruju sa unosom proteina. Razumem oni koji puno rade po ceo dan da imaju kvalitetniju ishranu, ali ovi kao Ana koji nemaju puno briga i koji se ne umaraju previse bas i ne moraju da vode toliko racuna o sebi.
Cesto nalecem na poznanike koji onako sa sigurnoscu pricaju o ishrani i uvek pominju proteine kao ne znam kako vazne namirnice.

- - - - - - - - - -

Ја се већ озбиљно питам да ли је ова жена заиста рођена у Србији?

Njen problem je IQ. Secas se kako je igrala tenis. Imala je plan A sa nekoliko udaraca i to je to.
 
I ja se prosto pitam da li ljudi mozda preteruju sa unosom proteina. Razumem oni koji puno rade po ceo dan da imaju kvalitetniju ishranu, ali ovi kao Ana koji nemaju puno briga i koji se ne umaraju previse bas i ne moraju da vode toliko racuna o sebi.
Cesto nalecem na poznanike koji onako sa sigurnoscu pricaju o ishrani i uvek pominju proteine kao ne znam kako vazne namirnice.

- - - - - - - - - -



Njen problem je IQ. Secas se kako je igrala tenis. Imala je plan A sa nekoliko udaraca i to je to.

Сећам се да никада није могла да игра за репрезентацију, увек је била спречена.

И сећам се да никада није била прави капацитет за прво место.

Просто, склопиле се коцке у то време, звезде јој биле наклоњене.

На страну то што јој се посрећило, него ово трендирање по сваку цену ме заиста излуђује.
 
da li su ljudi poceli da preteruju?
nekad su se zene poradjale u njivama tokom berbe kukuruza i deci nista nije falilo.

Pa oni koji sebi mogu da dozvole da preteruju - i preteruju.

Ipak, prosecan ljudski zivot se produzio sa 40-ak godina na 70 za samo par vekova...

I to na prvom mestu ishrani i na drugom mestu - higijeni (ne poradjaju se vise na njivi) :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Сећам се да никада није могла да игра за репрезентацију, увек је била спречена.

И сећам се да никада није била прави капацитет за прво место.

Просто, склопиле се коцке у то време, звезде јој биле наклоњене.

На страну то што јој се посрећило, него ово трендирање по сваку цену ме заиста излуђује.

Izgleda da je vise volela ono sto pocinje na P, nego ono sto pocinje na T(enis) :lol:
 
Lepo je to što neko misli o budućem detetu pa vodi računa o ishrani, ali mi nije jasno što to mora da zna ceo svet. Mislim da je to samo zbog reklame, da je nebi zaboravili. :think:

Њу и да хоћеш не можеш да заборавиш.

Више се сада прича о њој, него док се активно бавила тенисом.

Да се није удала за оног фудбалерчића, нико је се не би сећао за 2 године, нити би кога занимало да ли је трудна и шта јој спонзори нису дозвољавали и бла, бла, бла...
 

Back
Top