mali problem koji kasnije moze da bude VELIKI...

  • Začetnik teme Just one boy
  • Datum pokretanja
J

Just one boy

Gost
E ljudi ovako...Neznam da li je ovo za neku drugu rubriku, ali tice se ljubavi..pa zato pomislih...
Nego.Ovako...Imam devojku koja je u Nemackoj, a ja u Srbiji..Vidjacemo se retko 2-3 puta godisnje..Meni je to mnogo malo...Naime tek smo 2 meseca zajedno..ali me to plasi u buducnosti jer se mnogo volimo...sad mene interesuje na koju foru i kako mogu da predjem granu da odem tamo na nekoliko dana...Postoji li sema neka za vizu..Ja imam 17 god. i to me kopka...Nisam jos punoletan...Nadam se da razumete... :(
 
Just one boy:
E ljudi ovako...Neznam da li je ovo za neku drugu rubriku, ali tice se ljubavi..pa zato pomislih...
Nego.Ovako...Imam devojku koja je u Nemackoj, a ja u Srbiji..Vidjacemo se retko 2-3 puta godisnje..Meni je to mnogo malo...Naime tek smo 2 meseca zajedno..ali me to plasi u buducnosti jer se mnogo volimo...sad mene interesuje na koju foru i kako mogu da predjem granu da odem tamo na nekoliko dana...Postoji li sema neka za vizu..Ja imam 17 god. i to me kopka...Nisam jos punoletan...Nadam se da razumete... :(

lijepo skontas pasos i ako imas nekog rodjaka u Njemackoj nek´ ti posalje garanciju (mozda ona ili njen otac) vizu ces dobit ako si jos uvijek skolarac bez problema.
 
Meni tu nije jasno vise stvari-kako se vi toliko volite kada ste tek 2 meseca zajedno-ljubavi ipak treba vreme da se razvije ,osim toga,ona sigurno moze da se seta tamo-ovamo lakse nego ti,pa neka dolazi malo cesce,a ne ti sad da trazis fore da ides tamo.Ako nista drugo,sacekaj da budes punoletan,pa ce ici lakse....
 
Eto Chan ti je lepo rekao.. olakšavajuća okolnost je to što još uvek ideš u školu.. znači neko ti pošalje garantno pismo, izvadiš potvrdu da ideš u školu, predaš papire i dobićeš vizu.. lepo idi u Ambasadu Nemačke i raspitaj se da li ti još nešto treba.. ili druga mogućnost- uvek možeš da uplatiš neki aranžman, odeš s grupom i vratiš se s njom... a u medjuvremenu budeš sa svojom devojkom... naravno to je dodatni trošak.. ali ljubav nema cenu, hehehe volim kad to kažem... srećno.
 
Just one boy:
E ljudi ovako...Neznam da li je ovo za neku drugu rubriku, ali tice se ljubavi..pa zato pomislih...
Nego.Ovako...Imam devojku koja je u Nemackoj, a ja u Srbiji..Vidjacemo se retko 2-3 puta godisnje..Meni je to mnogo malo...Naime tek smo 2 meseca zajedno..ali me to plasi u buducnosti jer se mnogo volimo...sad mene interesuje na koju foru i kako mogu da predjem granu da odem tamo na nekoliko dana...Postoji li sema neka za vizu..Ja imam 17 god. i to me kopka...Nisam jos punoletan...Nadam se da razumete... :(
Decko sve se moze kad se ima para...Okreni jednostavno nekog iz halo oglasa objasni sta je u pitanju i ako imas lovu sve se moze...Mislim da te neke garancije i ostali papiri ako ti ona nesto ne salje otuda kostaju oko 800 evra...tako da ako ikako tako mozes uradi to...ali nemoj se trositi jos si mlad ima tu gde jesi mnogo cura a jednom ces osvojiti svet mozda...
 

Back
Top