mali problem koji kasnije moze da bude VELIKI...
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: mali problem koji kasnije moze da bude VELIKI...

Just one boy
    Guest

Podrazumevano mali problem koji kasnije moze da bude VELIKI...

E ljudi ovako...Neznam da li je ovo za neku drugu rubriku, ali tice se ljubavi..pa zato pomislih...
    Nego.Ovako...Imam devojku koja je u Nemackoj, a ja u Srbiji..Vidjacemo se retko 2-3 puta godisnje..Meni je to mnogo malo...Naime tek smo 2 meseca zajedno..ali me to plasi u buducnosti jer se mnogo volimo...sad mene interesuje na koju foru i kako mogu da predjem granu da odem tamo na nekoliko dana...Postoji li sema neka za vizu..Ja imam 17 god. i to me kopka...Nisam jos punoletan...Nadam se da razumete...

GOSTBG
    Guest

Podrazumevano

pa ne da je problem nego ga verovatno tesko mozes resiti. Nisi punoletan, ne radis, o vizi verovatno mozes da sanjas tako da...nadji nesto blize, sta da ti kazem

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

kako se vidjate 2-3 puta godisnje a zajedno ste dva meseca.....??

Just one boy
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio taja
    napisao sam vidjacemo a ne vidjamo...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Just one boy

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: mali problem koji kasnije moze da bude VELIKI...

E ljudi ovako...Neznam da li je ovo za neku drugu rubriku, ali tice se ljubavi..pa zato pomislih...
    Nego.Ovako...Imam devojku koja je u Nemackoj, a ja u Srbiji..Vidjacemo se retko 2-3 puta godisnje..Meni je to mnogo malo...Naime tek smo 2 meseca zajedno..ali me to plasi u buducnosti jer se mnogo volimo...sad mene interesuje na koju foru i kako mogu da predjem granu da odem tamo na nekoliko dana...Postoji li sema neka za vizu..Ja imam 17 god. i to me kopka...Nisam jos punoletan...Nadam se da razumete...
    lijepo skontas pasos i ako imas nekog rodjaka u Njemackoj nek´ ti posalje garanciju (mozda ona ili njen otac) vizu ces dobit ako si jos uvijek skolarac bez problema.

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

sorry

Zainteresovan član SoBlue (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Meni tu nije jasno vise stvari-kako se vi toliko volite kada ste tek 2 meseca zajedno-ljubavi ipak treba vreme da se razvije ,osim toga,ona sigurno moze da se seta tamo-ovamo lakse nego ti,pa neka dolazi malo cesce,a ne ti sad da trazis fore da ides tamo.Ako nista drugo,sacekaj da budes punoletan,pa ce ici lakse....

Romanticna
    Guest

Podrazumevano Daljina

Naravno da te razumemo. Svima se nama tako nesto digodilo, no sada se pravimo veliki i pametni.
    Prepusti se ljubavi koju sada osecas, to je sada najvaznije. Budi srecan. Vremenom ce sve to doci na mesto. Pisma su OK. i kada ih pises, a vremenom otkrijes lepotu i u cekanju.

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Tesko druze .........
    A sto posto imas 17 ne nadjes drugu devojku,neku iz tvog grada.......vidjas je svaki dan,

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano mali problem koji kasnije moze da bude VELIKI...

Eto Chan ti je lepo rekao.. olakšavajuća okolnost je to što još uvek ideš u školu.. znači neko ti pošalje garantno pismo, izvadiš potvrdu da ideš u školu, predaš papire i dobićeš vizu.. lepo idi u Ambasadu Nemačke i raspitaj se da li ti još nešto treba.. ili druga mogućnost- uvek možeš da uplatiš neki aranžman, odeš s grupom i vratiš se s njom... a u medjuvremenu budeš sa svojom devojkom... naravno to je dodatni trošak.. ali ljubav nema cenu, hehehe volim kad to kažem... srećno.

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous

hahahhahahahaa
    a?

gosca
    Guest

Podrazumevano Re: mali problem koji kasnije moze da bude VELIKI...

Decko sve se moze kad se ima para...Okreni jednostavno nekog iz halo oglasa objasni sta je u pitanju i ako imas lovu sve se moze...Mislim da te neke garancije i ostali papiri ako ti ona nesto ne salje otuda kostaju oko 800 evra...tako da ako ikako tako mozes uradi to...ali nemoj se trositi jos si mlad ima tu gde jesi mnogo cura a jednom ces osvojiti svet mozda...

Tanasko
    Guest

Podrazumevano

Mlad si pa da te posavetujem na vreme.
    Ne slusaj ove sto ti kenjaju o ljubavi vec grabi tu Svabicu i pali odavde glavom bez obzira.Ona ti je viza.A sto se tice ljubavi ne postoje ni ona ni deda Mraz.
    p.s.
    uradici slicno cim diplomiram

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.08.2007., 19:02
  2. Mali (veliki) problem...
    Autor ludak81 u forumu Romantika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 15.06.2007., 04:21
  3. Sta moze da bude problem...?
    Autor Jesenji Vetar u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 18.10.2004., 16:18
  4. Hitno , moze da bude ozbiljno!Problem u vezi harda!
    Autor pomoc hitna u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.02.2004., 17:56
  5. Problem mali ili veliki????
    Autor Red_Zmaja u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.01.2004., 09:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku