misli...

neko je rekao da misli pokrecu da se treba da oslobodi um i cisto sve da bude da bi mogli da delujemo... ka uspehu,
Nisam ozbiljan kada razmisljam o nebitnim stvarima, ne znam odakle mi misli, i zbog cega ih imam, nisam realan, sta bude da bude ne dajem da se opustim itd?

- - - - - - - - - -

A da se nisi, možda zaljubio? :flert:
Ako nesvesno i mnogo misliš o njoj, sigurno postoji neka iskra bar s tvoje strane....

Nisam se zaljubio, ona je samo simpa. I nista vise, stvarno nisam.
Pa nisam. Ima milion zena. :)
ali jbg izuzetak. pa ima i milion izuzetaka?
 
neko je rekao da misli pokrecu da se treba da oslobodi um i cisto sve da bude da bi mogli da delujemo... ka uspehu,
Nisam ozbiljan kada razmisljam o nebitnim stvarima, ne znam odakle mi misli, i zbog cega ih imam, nisam realan, sta bude da bude ne dajem da se opustim itd?

- - - - - - - - - -



Nisam se zaljubio, ona je samo simpa. I nista vise, stvarno nisam.
Pa nisam. Ima milion zena. :)
ali jbg izuzetak. pa ima i milion izuzetaka?
Ima ih i dva miliona ako želiš, ali iz nekog razloga, ona je jedina o kojoj misliš. Sigurno te nečim "pomerila", dotakla, kad misliš samo o njoj jednoj, a ne o milion drugih izizetaka....
 
Vazi, ne mislim o tebi puno nego kada te vidim setim se tebe :lol: Vazi kao patrik ? : Teme podsticu na razmisljanje :)

Toliko su dubokoumne :mrgreen: moram napregnuti mozak da odgovorim :lol: Ako ikom to ista znaci :aha:
 
sve izgleda kao da im zivot zavisi od tog pitanja :lol: onda se ja duboko skncentrisem i stvorim misao :lol: Dam odgovor najbolji sto mogu : ) Ko zna mozda spasis nekog bez mozga :malav:
Razmena misli i iskustava je uvek korisna. Tako ili nađemo rešenje ili nam misli krenu ka njemu... Eto, sve se ipak vrti oko misli... :lol:


Najlakse se mozete otkaciti misli o nekoj osobi kad pocnete misliti o drugoj.
To zapravo znači da svesno upravljaš svojim mislima, što je ok, ali postoje misli koje ne daju da budu kontrolisane....

sta ako sam ipak zaljjubljen? mada, aaa jack, ne

Meni je to tvoje "ako" više kao "kad", pa bi bilo "šta ću kad sam ipak zaljubljen", ali šta ja znam, ja sam romantik..
 
Poslednja izmena:
da dusho i ne volim kad neko postavi pitanje ili temu i onda ga bash boli za odgovor :lol: On hota PP a ti razbijaj glavu jer to pitanje izgleda kao da negde gori pozar ili je zadnji minut zivota :rotf:

I kad mu das tacan odgovor on se podsmeva i zeza te jos :aha: :lol:

Nebi ni pitao ako ne zelim da znam odgovor jer mi se ne svidja i zelim cuti onaj ogovor koji podupire moju glupu lazljivu pricu. neki san, mastanje i sl . :mrgreen:
 
Razmena misli i iskustava je uvek korisna. Tako ili nađemo rešenje ili nam misli krenu ka njemu... Eto, sve se ipak vrti oko misli... :lol:



To zapravo znači da svesno upravljaš svojim mislima, što je ok, ali postoje misli koje ne daju da budu kontrolisane....



Meni je to tvoje "ako" više kao "kad", pa bi bilo "šta ću kad sam ipak zaljubljen", ali šta ja znam, ja sam romantik..

Nema tih misli koje se ne mogu kontrolisati a da su vezane za neku osobu. Deca ili bolest je nesto drugo, a sve ostalo...samo zaboravis i gotovo.
 
Ma gde je divno...Bolje da je trazio avganistansku vizu...
tooth.gif
 
To i pitam, kako da zaustavim misli?
Jer npr kada ona kaze nesto a to nesto se ne bi trebalo bukvalno da razume, nego samo ona bi zelela da proveri nesto, a ja ne mogu da dam tacan odgovor
Mislim da šta god mi kažemo, jedino ona može da razreši to o čemu misli.

Nema tih misli koje se ne mogu kontrolisati a da su vezane za neku osobu. Deca ili bolest je nesto drugo, a sve ostalo...samo zaboravis i gotovo.
Ja sad zamišljam da ti u glavi imaš posudu sa mislima, pa jednom nedeljno, na primer nedeljom, je izvadiš, odvojiš misli koje nećeš, baciš u kantu, posudu vratiš nazad, i resetuješ se... :lol:
Nismo svi kao ti, ima nas raznih...

da dusho i ne volim kad neko postavi pitanje ili temu i onda ga bash boli za odgovor :lol: On hota PP a ti razbijaj glavu jer to pitanje izgleda kao da negde gori pozar ili je zadnji minut zivota :rotf:

I kad mu das tacan odgovor on se podsmeva i zeza te jos :aha: :lol:

Nebi ni pitao ako ne zelim da znam odgovor jer mi se ne svidja i zelim cuti onaj ogovor koji podupire moju glupu lazljivu pricu. neki san, mastanje i sl . :mrgreen:

MBoy, samo ti piši, nema veze, neko to sve na kraju svakako pročita. :D
 

Back
Top