misli...

Master reset je zakon. Prvo odes u wc i ispraznis se onako kako Bog zapoveda:zaljubljena:
Onda se istusiras, skuvas kafu, i kazes sebi: ma nek se tera sve:super:
:think: Čekaj, jel i dalje ovde pričamo o mislima, koje žive u glavi?
Meni pade na pamet ..... ali ne zameri, ja svoje misli ne kontrolišem, puštam ih da žive svoj život.... ali evo, ćutim.... :tajna:

pocecu sto manje da mislim o njoj i sve ce biti u redu dok je be sretnem, onda ce da bude aaaaa! uplasi me! :D
Ja ne razumem zašto sputavati misli i osećanja, ako nema razloga za to? Ti ćeš učiniti sve da ne misliš, umesto da pokušaš da budeš sa njom...
 
imam ljubav sreco :heart: ali sa njom :lol: ali volim da delim ljubav sa svim zenama :flert: :lol: prava ljubav vidis ne muvam ni tebe ni Red Head ni jednu osim malo vise mackicu :rumenko:

Da sam sam do sada bi neka sa foruma bila moja devojka huh :mrgreen: :rotf: izbegavam zbog nje :aha: ne zelim da je ostavim a volim je beskrajno :zaljubljena:
 
Poslednja izmena:
nisam dugo :lol: dodje kad treba ona voli nocu da se vidimo :rumenka: ja imam ceo dan za zezanje :lol: ne voli po danu hot :mrgreen: i ne moze zauzeta radi :aha:

- - - - - - - - - -

Ja njoj dajem prostora ne trcim za njom ne zivkam je stalno i sl. :) znam da me voli i to je to kad se dogovirimo :aha: :rotf:
 
jel ovaj normanal sto da muva mene boze ludog li coveka

Ne bih imao nista protiv da je i ona sama, naprotiv sam da mislim da sam zaljubljen, flert je kada ti se smeju devojke?thumbs up za tebe.
treba naravno da treba mi riba tj riba je devojka,devojka treba, ali ne kao ona, samo ne ona, izuzetno je prelepa ali ne ona, covek kada nesto nezeli to mu se i desi, ne zelim da zavrsim sa njom, trenira taekwondo
 
jednostavno moram ono biti realan, a ne da sedim kuci, i ne krecem se, moram ulaziti u elitu... tako dolazi i do cistog uma.
Vi sve mozete ako vam je um cist, ili tako neko srnje od poslovice ali ziva istina, ne umem se opustiti, tako da previse razmisljam, tako da nisam realan u komunikaciji ni ti ozbiljan, mozda sam ipak zaljubljen ali krijem to, ma sta bi bilo kada bi to neko od njih otkrio i rekao joj?
 
zvučiš kao mesija :lol:
ne znam kome smetaju tvoji postovi, meni lično smeta to što koristiš emotikone posle svake reči pa je teško za čitanje i tumačenje
inače kad imaš nešto reći a da nije tvoja sexualna retorika uglavnom zvučiš svesno orijentisano
čak više od nekih drugih koji se trude
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top