Stari forumaši

Richard III

Domaćin
Poruka
3.762
Ne znam šta mi bi pa da otvorim ovu temu, no... šta je sa starim forumašima? Gde su, šta rade? Jesu se pozapošljavali, oženili/udali?

Mene konkretno zanima šta je sa Razrušiteljem i Mathphysics-om. Takodje dugo nisam video LPHoklicu...Vas ako zanima neki stari forumaš postavite pitanje na ovoj temi.
 
Ja znam šta je sa Razrušiteljem ali neću da kažem. :mrgreen:
Mathphysics je bio jako divan i uvek spreman da pomogne.

Mene zanima šta je sa onim Kelt_od_Kapeldunuma
Tj koristio je drugi nick, nešto na Nort...
Znam da je metalac neki bio
 
Ja znam šta je sa Razrušiteljem ali neću da kažem. :mrgreen:
Mathphysics je bio jako divan i uvek spreman da pomogne.

Mene zanima šta je sa onim Kelt_od_Kapeldunuma
Tj koristio je drugi nick, nešto na Nort...
Znam da je metalac neki bio

Što nećeš da kažeš? Mene baš on zanima jer je nekako prebrzo i naprasno nestao sa foruma, a imalo je šta da se pročita od njega.
 
xoxo!

što volim kad me pomenu.. kao gde je šta radi? :D

pravo da ti kažem, ne osećam se baš najbolje na ovom forumu. on me podseća na sve moje životne neuspehe. na neko zaostajanje za sopstvenom generacijom
iako mi nije toliko loše u životu, nekako ovde, ovde kad dođem setim se svojih promašaja

ovaj forum, za mene, je oličenje prolaznosti
 
Gde si hoklice, pitao sam se šta je sa tobom :D Znaš li šta je sa Razrušiteljem i Mathphysicsom?

sa Razrusiteljem nikad nisam bila u kontaktu, a Math je odavno nestao sa drustvenih mreza, pa ne moze ni stalk.
poslednji put sam ga srela kad se vracao sa nekog treninga pre jedno godinu i po *(sav je misteriozan kao da je deo neke tajne oragnizacije sacuvaj boze).. tako da ne znam .
verujem da su zivi i zdravi, samo vode neke zivote tamo negde u realnom svetu :)
 

Back
Top