Sapioseksualci

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
23.374
"Sapioseksualci su ljudi koje izuzetno privlače inteligentne osobe, a pamet je ono nešto na šta otkidaju!
Sapioseksualizam nije nikakva vrsta seksualne orjentacije, a za razliku od metroseksualaca, kojima su tijelo i izgled uvijek u prvom planu, sapioseksualcima je to isključivo znanje i inteligencija."

Sta kazete na ovu vrstu privlacnosti?
Da li je trenutna ili je ono sto traje?
Da li u toj igri "bildanja ljudskog mozga" ipak osetimo zelju za nabildanim misicima (u slucaju zena, kod muskaraca bi bila neka druga vrsta oblina)... :D
 
"Sapioseksualci su ljudi koje izuzetno privlače inteligentne osobe, a pamet je ono nešto na šta otkidaju!
Sapioseksualizam nije nikakva vrsta seksualne orjentacije, a za razliku od metroseksualaca, kojima su tijelo i izgled uvijek u prvom planu, sapioseksualcima je to isključivo znanje i inteligencija."

Sta kazete na ovu vrstu privlacnosti?
Da li je trenutna ili je ono sto traje?
Da li u toj igri "bildanja ljudskog mozga" ipak osetimo zelju za nabildanim misicima (u slucaju zena, kod muskaraca bi bila neka druga vrsta oblina)... :D

Ja sam pre za dobro dupe... grok, grok...
 
Jedna od njih kaze: "Mislim da sam postala svesna svoje sapioseksualne prirode kada sam sebi rekla da se moram prestati viđati s preterano seksi frajerima. Dobrog ljubavnika je teško ostaviti, ali sam osecala potpunu odsutnost moždane privlačnosti. Seks je bio sjajan, ali nismo imali šta reći jedno drugome. Volim kad mi partner stimulira mozak. Nije bitno da li me tera na razmišljanje ili jednostavno izbacuje impresivnu količinu znanja, taj osecaj utiče na celo telo. Volim pametne šale i igre recima ili pametna zapažanja."
 
"Sapioseksualci su ljudi koje izuzetno privlače inteligentne osobe, a pamet je ono nešto na šta otkidaju!
Sapioseksualizam nije nikakva vrsta seksualne orjentacije, a za razliku od metroseksualaca, kojima su tijelo i izgled uvijek u prvom planu, sapioseksualcima je to isključivo znanje i inteligencija."

Sta kazete na ovu vrstu privlacnosti?
Da li je trenutna ili je ono sto traje?
Da li u toj igri "bildanja ljudskog mozga" ipak osetimo zelju za nabildanim misicima (u slucaju zena, kod muskaraca bi bila neka druga vrsta oblina)... :D

mi skriboseksualci padamo na lepotu tekstualne forme
samo lep tekst može da nas uzbudi
 
ajd da ne budem totalis sirovina, mogu da kazem da me i te kako privlaci intelekt. I to znatno vise nego fizicki izgled. Sad sto to sigurno niko ne veruje to je druga stvar. Ali nije bas da sam sad taj sapiosaurus ili kako se vec kaze. I priznajem da mi to zvuci bas dosadno.
 
Poslednja izmena:
Jedna od njih kaze: "Mislim da sam postala svesna svoje sapioseksualne prirode kada sam sebi rekla da se moram prestati viđati s preterano seksi frajerima. Dobrog ljubavnika je teško ostaviti, ali sam osecala potpunu odsutnost moždane privlačnosti. Seks je bio sjajan, ali nismo imali šta reći jedno drugome. Volim kad mi partner stimulira mozak. Nije bitno da li me tera na razmišljanje ili jednostavno izbacuje impresivnu količinu znanja, taj osecaj utiče na celo telo. Volim pametne šale i igre recima ili pametna zapažanja."

Tu si u pravu :lol: Pazi i mene smori kada zena samo hoce hot da joj pisem :) nista pametno ne kazemo :rotf: non stop tako stvara monotoniju :aha:

Ali je lepo :rumenko: za povremeno opustanje od svega :)
 
Kao opšta inteligencija?

Pa....to ne znači praktično u realnom životu gotovo ništa... ili vrlo malo.. Msm da žene i te Sapio, to od Safio(?) interesuje generalno realizacija, uspešan a neinteligentan...ima takvih koliko želiš..od fudbalera i uopšte sportisa, do političara, u svim strukama ustv.
 
Ne volim preterivanje u sexu onda postaje degutantno. Lepo je kada o tome pricate ili to radite 2h max i onda drugo nesto razmisljas :) Non stop je opterecenje i zaglupi te za ostale stvari.

imam osecaj da su forumashi non stop zeljni sexa :mrgreen: nije realno i nije prirodna zelja ; ) vestaka zeleti sex ne stvara uzivanje:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
"Sapioseksualci su ljudi koje izuzetno privlače inteligentne osobe, a pamet je ono nešto na šta otkidaju!
Sapioseksualizam nije nikakva vrsta seksualne orjentacije, a za razliku od metroseksualaca, kojima su tijelo i izgled uvijek u prvom planu, sapioseksualcima je to isključivo znanje i inteligencija."

Sta kazete na ovu vrstu privlacnosti?
Da li je trenutna ili je ono sto traje?
Da li u toj igri "bildanja ljudskog mozga" ipak osetimo zelju za nabildanim misicima (u slucaju zena, kod muskaraca bi bila neka druga vrsta oblina)... :D

jest da su pretežno ružnije trebice pametnije iz razumljivih razloga, al ne mora značiti baš da ako ima mozga da nema sise.
 
Ja se bas palim na neki bimbo plavusu nasisanu. Da ima na suknji procep, kad ide, ja joj ubacim zeton, a onda pocne da se trese orgazmicno i pusi joj se iz usiju od preopterecenja.


U svakom slucaju sto manje price, kapiramo.

- - - - - - - - - -

jest da su pretežno ružnije trebice pametnije iz razumljivih razloga, al ne mora značiti baš da ako ima mozga da nema sise.

Pa ne, ali pitanje je sta ce tebe prvo da uzbudi, to sto je trebica pametna ili njene sise :D

- - - - - - - - - -

:eek: 2 sata? Pa ja ne mogu da spavam 2 sata a kamoli da se seksam.

Jbt pa covek mozda racuna i predigru, pa ovo-ono... Pa cigarette after.. Sta ti tu, ko zec...
 
Poslednja izmena:
eto nisam znala da i ja pripadam ovoj grupi iako mi ta klasifikacija ne znači mnogo u životu jer me uopšte ne zanima ko nas je podelio na grupe: neki naučnik, doktor, psiholog ili baba sera.
znači da je izbor partnera nešto veoma lično sa bezbroj finesa i da sav taj sapiseksualizam obavezno padne u vodu kad se ispostavi da jedno drugom nisu vizuelno prihvatljivi uprkos tome što umeju da izgovaraju zanimljive rečenice
 
eto nisam znala da i ja pripadam ovoj grupi iako mi ta klasifikacija ne znači mnogo u životu jer me uopšte ne zanima ko nas je podelio na grupe: neki naučnik, doktor, psiholog ili baba sera.
znači da je izbor partnera nešto veoma lično sa bezbroj finesa i da sav taj sapiseksualizam obavezno padne u vodu kad se ispostavi da jedno drugom nisu vizuelno prihvatljivi uprkos tome što umeju da izgovaraju zanimljive rečenice

Mislim da nije u pitanju samo izgovaranje zanimljivih recenica, nego zajednicka interesivanja i ljubav prema istim stvarima.
Ja mislim da je u odabiru partnera, na duge staze, to mnogo bitnije nego ono vizuelno. Naravno, lepo je ako se poklopi i jedno i drugo, ali plave okice (samo kao primer za koga se ne treba hvatati) vremenom prestaju da budu lepe. Dosadi gledanje ako ne postoji nesto sto ne pomera unutrasnjost.
 

Back
Top