Sapioseksualci

E moj Kosta, nas dvojca ispadosmo najveci romanticari ovde:malav:
Kad si sad spomenuo romantiku a pominjale su se i kutije šibica sjetih se jedne dogodovštine iz mladosti
Moj kolega , inače nosilac crnog pojasa treći dan u karateu i sav u mišićima volio je da se zajebava .
Dođe među klinke ( 16-17 g ) i kaže jednoj - čuj mala , nemoj stalno da prekrštaš nogice . Pašću nesvjest pa si mi onda napravila
problem . Ponovi to par puta i čeka da neka reaguje . Kakve veze ima prekrštanje nogica sa tvojom nesvjesticom ?- jedna će
Pa muško sam a kada se uzbudim digne mi se piton . Kad se on digne a znate šta je piton sva krv mi ode u pitona a onda mozak
ostane bez kisika i ja najčešće padnem u nesvjest . Klinke se na to počnu cerekati iako ne vjeruju ni u pitona ni u nesvjesticu .
Trajalo to dok jedna od tih ne riješi da provjeri priču o pitonu i smuva se s njim .
Skidaju se njih dvoje a kad je on skinuo gaće ona padne na krevet i počne da se valja od smijeha .Pita on nju zbunjeno šta se smije a .
ona u još veći smijeh . Na kraju je jedva uspjela da ga upita - pa jel to taj piton ? Na te riječi njemu padne kita dole i ni makac .
Tješila ona njega i izvinjavala mu se al džaba . Nekih deset dana uopšte nije mogao da mu se digne .
Kad je on to pričao u društvu u kojem je bila i ona kidali smo se .
I zato u pamet se što se tiče tih smanjenih kutija šibica da komšinica ne bi provjeravala fotografiju .
 
svi kažemo da izgled nije bitan, ali oči nam okupiraju 70% mozga
ponekad pogled nesvesno odluta za izgledom, to je prvo što se uočava, za spoznaju nečeg drugog treba više vremena i prilika
verujem da lažu oni koji kažu da je izgled potpuno nebitan, ali nam se mogu dopasti i ružni...ako po našim kriterijumima nisu ružni
pamet se svima dopada, osim kad ta pamet pametuje nama, sa visine, ili kad nas iskorišćava
 
jooj...dal da prekinem prijsteljstvo u ime ..mazenja..
prijateljstvo sa bivsim deckom
bivsi pre 400 god....
a inace..raskid je bio...koliko se ja secam
jer sam otkrila da sam jedna od 3 u tom.momentu
sada je mator. sada mislim da nema ni jednu..ili ima ali sa teskom.mukom :) :)
 
inace...radi se bas o tome...
ranije je bilo fizicke privlacnosti
a sada posto ni na sta ne lici-kao kuvana noga je
opet je jaka fizicka privlacnost
tj ..izgleda da nikad i nije bila fizicka privlacnost dominantna...oduvek je bila sapioseksualna ...7 dana smo do 4 proveli pricajuci
i nije mi smetalo
onda sam ukapirala da mi on nedostaje kada izadje iz prostorije....pitam.se.
kada ce se vratiti..(a otisao je u wc naprimer )
Onda shvatis da prica tolika nije zbog price vec da bi proveli sto duE zajedno....i ako cemo se videti odma ujutru ..cim.se probudimo...
iscrpljujuce kada zelis da nadomestis fizicki kontakt pricom ili bilo cim...sem fizickog kontakta...
 

Back
Top