Sapioseksualci

"Sapioseksualci su ljudi koje izuzetno privlače inteligentne osobe, a pamet je ono nešto na šta otkidaju!
Sapioseksualizam nije nikakva vrsta seksualne orjentacije, a za razliku od metroseksualaca, kojima su tijelo i izgled uvijek u prvom planu, sapioseksualcima je to isključivo znanje i inteligencija."

Sta kazete na ovu vrstu privlacnosti?
Da li je trenutna ili je ono sto traje?
Da li u toj igri "bildanja ljudskog mozga" ipak osetimo zelju za nabildanim misicima (u slucaju zena, kod muskaraca bi bila neka druga vrsta oblina)... :D

Ja da se samo pohvalim, imam nabildana oba. :mrgreen: Tako da ona koja odabere zbrinuta. :lol:
 
Lu9 javi se da vidis ovo!! :)

hvala, bas sam sada u prepisci sa potencijalnim hebacem. znas kako, jedan se hvalio da mu je ogroman pa mu bilo 8, po kineskim kriterijumima je veliko ali meni to ne odgovara. ne padam na price dok se ne pokaze tako da zovem zlog da okaci sliku sa lenjirom pa da procenimo zajedno da li je velicina odgovarajuca
 
haha, kad se digne 8, zamisli ti to opusteno, ja nisam ni videla, ko tinejdzer neki

Na nekoj temi kazes da ti je san da budes sa dvojicom, taj jedan i nadjes jos jednog dobrovoljca i dobijas punih 16 :D
To je vec nesto.

- - - - - - - - - -

Ima i ona fora sa umanjenom kutijom cigareta, pa onda se slika pored te kutije. Bilo tih paklica na kupujem prodajem sajtu. Mislim, nisam licno video nego mi je rekao drug:malav:

To onaj drug sto se interesuje za moju sestru??
Mustro jedna, mnogo ti znas...
 
"Sapioseksualci su ljudi koje izuzetno privlače inteligentne osobe, a pamet je ono nešto na šta otkidaju!
Sapioseksualizam nije nikakva vrsta seksualne orjentacije, a za razliku od metroseksualaca, kojima su tijelo i izgled uvijek u prvom planu, sapioseksualcima je to isključivo znanje i inteligencija."

Sta kazete na ovu vrstu privlacnosti?
Da li je trenutna ili je ono sto traje?
Da li u toj igri "bildanja ljudskog mozga" ipak osetimo zelju za nabildanim misicima (u slucaju zena, kod muskaraca bi bila neka druga vrsta oblina)... :D
taj sam
 
"Sapioseksualci su ljudi koje izuzetno privlače inteligentne osobe, a pamet je ono nešto na šta otkidaju!
Sapioseksualizam nije nikakva vrsta seksualne orjentacije, a za razliku od metroseksualaca, kojima su tijelo i izgled uvijek u prvom planu, sapioseksualcima je to isključivo znanje i inteligencija."

Sta kazete na ovu vrstu privlacnosti?
Da li je trenutna ili je ono sto traje?
Da li u toj igri "bildanja ljudskog mozga" ipak osetimo zelju za nabildanim misicima (u slucaju zena, kod muskaraca bi bila neka druga vrsta oblina)... :D



Sise koje ne vise, natrćeno dupe, usne šaranke, ko sneg beli zubići,.... lepo izgleda ali džaba ako s tim ne može da razgovaraš. :mrgreen:
 

Back
Top