Koliko žene varaju?

Imate li saznanja da u vašoj okolini žene varaju muževe? Zbog čega, kako, šta imaju od toga?

Navalite.:lol:

ako se oženiš, to da li te žena vara ili ne biće ti jedan od manjih problema u životu, pa ti vidi šta ćeš :lol:

Evo odgovorio ti je Docta :lol:
Desavace ti se da jedva cekas da ode negde da te vara samo da ti se skine sa grbace:heart2:
 
U diktatorskim zemljama su zene uvek potlacena bica :) i One uvek imaju manja prava od M. Gde je sloboda kao u US UK CA zene imaju ista prava kao i muskarci. I u tim zemljama ne postje takva pecinska razmisljanja. Ok ima slucajeva fanatika koji misle da su gospodari zena i da ona nema nikakva prava samo musko ima :mrgreen: I da mora da ga slusa kao kada bog prica. :aha: i ako se usprotivi tom kamenku dobije samar.

Jad i beda od muskaraca :aha:
 
..aha..kad bi se varali...:lol:

Nije valjda da ti mislis da ce ozbiljam muskarac letati za njom i nesto joj lafo braniti :lol:?
Ma lepa moja, jedna greska i odmah crveni... to je "level-pro". Nema zahebancije... lafo, on ce mene trpiti zato sto ja imam djanu... daj Barbara... ozbiljni smo... dobrih a samih zena je na sve strane :).
 
Poslednja izmena:

Back
Top