Kad vas odbije.....

Koliko pogodi, mislim da je srazmerno jačini osećanja i vremenu koje ste provelo zajedno. Ostati pribran, glavu gore, nije rupa na nebu i ako izgleda tako. Sve čovek preboli....
 
Poslednja izmena:
.....djevojka koju poznajete određeno vrijeme i prema kojoj ste razvili neka osjećanja.... koliko vas to pogodi? I kako se izvući iz toga dostojanstveno?

Prvo nikad me ne odbije. Drugo racunam da je zaista znam ono oci u oci da bi me odbila pa da I uvazim . Opet se vracam na ono nikad me ne odbije.
Ne kazem da svaka veza ili sema zavrsi kako ja hocu ali odbijan nisam.

Evo nek me I odbije mos misliti jedna te odbila a koliko pre nje nije I kolko njih I sad ceka samo jedan mig msm. Nema to veze sa dostojanstvom, odbije te I kraj price ako podneses kao musko nasmejes se I palis dalje .

- - - - - - - - - -

nema povlacenja nema predaje!!

Ima i ta opcija:lol: ali recimo da stvarno Ima neka prica gde te ona zaista odbije :lol:
Ma curac I ja ako hocu nasao bih nacin pa taman:lol:
 
.....djevojka koju poznajete određeno vrijeme i prema kojoj ste razvili neka osjećanja.... koliko vas to pogodi? I kako se izvući iz toga dostojanstveno?

Dostojanstveno se izvuces tako sto joj ne prilazis vise, nastavim komunikaciju kad si u prilici, normalno, ali joj das do znanja da vise nisi ni ti zainteresovan za nesto vise.
Ne treba uvek biti uporan, naprotiv.
 
.....djevojka koju poznajete određeno vrijeme i prema kojoj ste razvili neka osjećanja.... koliko vas to pogodi? I kako se izvući iz toga dostojanstveno?

sto si se zavukao u to ? :lol: Odbijanje se stalno desava svakome cak i najveci zavodnici bivaju odbijeni :)

Gajio si pogresna osecanja prema devojci koja ih ne zasluzuje. Promeni devojku.

Na primer, mozda je ona neka kuckica :zper: a ti je romanticno muvas :mrgreen:
 

Back
Top