Da li je šamar nasilje?

Red

ishchashena
Poruka
66.910
Gore u vestima Krstarice sam pročitala neku statistiku gde kaže da svaki četvrti mladić i svaka deseta devojka NE misli da je šamar nasilje. Da li je to moguće? Da li postoji situacija gde će se naći opravdanje za tako nešto?
 
Gore u vestima Krstarice sam pročitala neku statistiku gde kaže da svaki četvrti mladić i svaka deseta devojka NE misli da je šamar nasilje. Da li je to moguće? Da li postoji situacija gde će se naći opravdanje za tako nešto?

Pazi, kao i mnoge druge stvari u koje feminizam uplete prste i ovo je mac sa dve ostrice..
Ako se samar smatra ozbiljnim nasiljem, sledeci put kada ti osamaris nekog muskarca, on ima pravo da te unakazi od batina.. u samoodbrani naravno ;)
 
Pazi, kao i mnoge druge stvari u koje feminizam uplete prste i ovo je mac sa dve ostrice..
Ako se samar smatra ozbiljnim nasiljem, sledeci put kada ti osamaris nekog muskarca, on ima pravo da te unakazi od batina.. u samoodbrani naravno ;)

To je prekoracenje nuzne samoodbrane.

Inace,ne moras imati pravo da nekog prebijes samo ako te osamari.

Imas i ako te lose pogleda,uvredi,slaze ili na bilo koji nacin povredi ili ugrozi tvoje interese.
 
Nije,da je nasilje zvalo bi se nasilje a ne samar.

Samar je samar a nasilje je recimo kontinuirano i bezrazlozno samaranje nekog.

Da li je lose samarati bilo koga?Veoma.

Da li moze da se opravda?Naravno da moze.
Kako se može opravdati?
~~~~~~~

Pazi, kao i mnoge druge stvari u koje feminizam uplete prste i ovo je mac sa dve ostrice..
Ako se samar smatra ozbiljnim nasiljem, sledeci put kada ti osamaris nekog muskarca, on ima pravo da te unakazi od batina.. u samoodbrani naravno ;)

Da li misliš da je fer da na moj eventualni šamar, muškarac, za koga se pretpostavlja da je veći i snažniji od mene, odvori tako što me prebije na mrtvo ime? To pokušavaš da kažeš?
 
Kad mama maca uči mačiće da su preterali ona njih lupi šapom po čelu - odmah se smire
To ostaje mačkama do kraja života tako da može da se primeni nad odraslim kad počnu da izvode besne gliste

Pesnica u facu je bolja metoda kod ljudi.
a u materinu...
jedna dobra pesnaja menja 1000 reči
 
Kako se može opravdati?
~~~~~~~



Da li misliš da je fer da na moj eventualni šamar, muškarac, za koga se pretpostavlja da je veći i snažniji od mene, odvori tako što me prebije na mrtvo ime? To pokušavaš da kažeš?

Pa vec sam rekao ako me/te neko ugrozava na bilo koji nacin.

Moze da pocne od mrkog pogleda pa na dalje,zavisno od situacije.



A sto bi ga napadala?Da li mislis da je fer da bilo kako napadnes nekog a onda njemu odredjujes da sme da ti uzvrati po meri koja samo tebi odgovara?

Zamisli sad da Srbija napadne SAD sa ovim 6 migova a onda njima saljemo depesu- e znate napali smo vas ali vi smete da se branite samo sa 6 aviona jer je to fer?Smesno zar ne?
 
Kad se vrati iz pazarluka, zaboravila pivo i ti joj udariš šamar, to je nasilje. :evil:

Kad imate snošku (:mrgreen:), ti ju pljesneš po dupetu, blago ošamariš (blagi šamar*)da se popali to nije nasilje, to je veština vodjenja ljubavi. :cool:


* značenje: blagi šamar - da može da te sa željom i divljenjem gleda posle, a ne jaki da preokrene očima i padne u nesvest. :lol:


Pametni muškarci pamte da nije kupila pivo, čekaju do snoške pa onda lupe malo jači blagi šamar. To zbog piva, ne zbog popaljivanja. :rotf:
 

Back
Top