Preporuka za dobrog psihologa ili psihijatra u Banjaluci, za liječenje depresije?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Preporuka za dobrog psihologa ili psihijatra u Banjaluci, za liječenje depresije?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Question Preporuka za dobrog psihologa ili psihijatra u Banjaluci, za liječenje depresije?

Pozdrav svima, imam oca koji se evo dvije godine nosi sa teškom kliničkm depresijom, problem je što on pripada tim starijim generacijama pa neće da prizna da ima problem a ja ga svakodnevno gledam kako se pati a neće da traži pomoć, zbog svega ovoga treba mi vaša pomoć i preporuka, znate li kakve dobre psihologe, a na prvom mjestu psihijatre koji su u Banjaluci dobro kotirani za ove probleme, pošto mi nismo iz BL, koji bi mogli biti dobri za liječenje.Planiram ga odvesti kod nekog da konačno prekinemo tu agoniju.

Buduća legenda Boljarin (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    535

Podrazumevano Re: Preporuka za dobrog psihologa ili psihijatra u Banjaluci, za liječenje depresije?

Sta te briga, svaki je dobar za ono sto si planirao.

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Podrazumevano Re: Preporuka za dobrog psihologa ili psihijatra u Banjaluci, za liječenje depresije?

Citat Original postavio _psihomehanicar_ Pogledaj poruku
    Pozdrav svima, imam oca koji se evo dvije godine nosi sa teškom kliničkm depresijom, problem je što on pripada tim starijim generacijama pa neće da prizna da ima problem a ja ga svakodnevno gledam kako se pati a neće da traži pomoć, zbog svega ovoga treba mi vaša pomoć i preporuka, znate li kakve dobre psihologe, a na prvom mjestu psihijatre koji su u Banjaluci dobro kotirani za ove probleme, pošto mi nismo iz BL, koji bi mogli biti dobri za liječenje.Planiram ga odvesti kod nekog da konačno prekinemo tu agoniju.
    Nemoj da menjaš oca, on je starija generacija, naučena na disciplinu.
    Menjaj sebe i okolinu, nove generacije naviknute ili na gotovo ili na jajarenje za brze pare gde obraz menjaju za guz'cu.
    Čovek samo ne može da se snadje koliko je sve otišlo u krasni.
    I ♥ Ceca

Buduća legenda Boljarin (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    535

On i ne zna sta je napisao.

Slične teme

1. RAZMISLJANJA POSLE DOBROG SEXA .......
    Autor Mici u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 06.08.2015., 22:58
  2. Situirane cure dobrog izgleda
    Autor lovac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 29.10.2008., 14:05
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 31.01.2008., 16:28
  4. Preporuka za dobrog urologa, HITNO, MOLIM VAS
    Autor ielena u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0