Дачић: Сурков и Волкер одржали састанак у Београду о Украјини

27E

Legenda
Poruka
52.416
Mинистар спољних послова Србије Ивица Дачић изјавио је да су специјални саветник руског председника Владимира Путина Владислав Сурков и бивши амерички амбасадор при НАТО и специјални изасланик САД за Украјину Курт Волкер одржали у Београду састанак о примирју на истоку Украјине.

Дачић је за РТС рекао да је то „показатељ промењене и побољшане спољнополитичке позиције Србије”. Подсећа се да су се изасланици Москве и Вашингтона састали да би разговарали о бржој имплементацији споразума из Минска као и о обнављању територијалног интегритета Украјине, као и да је разговор у Београду део многобројних мултилатералних напора да се тај конфликт реши. (Танјуг)


http://www.politika.rs/scc/clanak/3...Volker-odrzali-sastanak-u-Beogradu-o-Ukrajini

i to docekasmo.

pisao sam ja da ce dolaskom trampa usa i rusija razgovarati u srbiji. naravno nisam znao ni ko ni kada, ali doceksamo mnogo pre nego sto smo se nadali

slovenci se bore da se tramp i putin sastanu u sloveniji. sta ja znam dal im to valja, oni su deklarisani iskljucivo za eu, i kao rusitelji sfrj, po cenu 100.000 mrtvih

dakle, jos jedan uspeh srpskih vlasti. nesporan!
 
(...) slovenci se bore da se tramp i putin sastanu u sloveniji. sta ja znam dal im to valja, oni su deklarisani iskljucivo za eu, i kao rusitelji sfrj, po cenu 100.000 mrtvih


dakle, jos jedan uspeh srpskih vlasti. nesporan! (...)

Трамп је словеначки зет и нормално да ће састанак бити тамо, а и Путин и Медведев дођу у Београд на ручак и поподневну приредбу (фудбал, војна парада) и правац Љубљана где преспавају - ни једном Путин и Медведев нису указали част Србији па да проведу вече са својим српским пријатељима у неком престоничком ресторану, и преспавају у Београду, а да за Љубљану одлете сутра ујутро.

Што се тиче успеха, да - то је врхунац Дачићеве спољне политике да овде доведе Руса који у земље ЕУ и НАТО не сме да уђе, па му се у Европи, од већих градова, избор свео на Скопље, Приштину, Сарајево и Београд. Да ли сам нешто заборавио? Наравно да ће изабере Београд који је једина метропола од поменутих.
 
Poslednja izmena:
Трамп је словеначки зет и нормално да ће састанак бити тамо, а и Путин и Медведев дођу у Београд на ручак и поподневну приредбу (фудбал, војна парада) и правац Љубљана где преспавају - ни једном Путин и Медведев нису указали част Србији па да проведу вече са својим српским пријатељима у неком престоничком ресторану, и преспавају у Београду, а да за Љубљану одлете сутра ујутро.

Што се тиче успеха, да - то је врхунац Дачићеве спољне политике да овде доведе Руса који у земље ЕУ и НАТО не сме да уђе, па му се у Европи, од већих градова, избор свео на Скопље, Приштину, Сарајево и Београд. Да ли сам нешто заборавио? Наравно да ће изабере Београд који је једина метропола од поменутих.

Što bi reko Kriger, ma ajte molim vas kakva metropola.(velegrad u otpisanima)
 
  • Podržavam
Reactions: 27E

Slične teme


Back
Top