100 dana vlade

milica cobanica

Veoma poznat
Poruka
12.483
i stigli smo do 100 dana vlade cija je premijerka ana brnabic. naravno, ona ce se pohvaliti donosenjem nekih propisa, nekim predvidjanjima i planovima, ali nece spomenuti neke sitnice poput vulinove tetke iz kanade i slicnih zanimacija.
sta je po vasem misljenju ostavilo najveci trag u ovih 100 dana?
 
:kez:

img_20171002_191757_1506967140_1000x1000.jpg
 
evo policija piše kazne na svakom ćošku
AKCIJA: KO PLATI U ROKU ŠTEDI 50%

zamisli ti samo seljanu....
gužva jedva mile, uslovno skretanje, zagušili saobraćajnicu

pandur piše kaznu ovom što promenio tablice na BG
a ja prelazim ulicu izmedju kola
i znaš šta kaže ovaj iz auta?

ENO ONAJ TI PRELAZI NA CRVENO

u pichko dodjoška sa prebačenim tablicama na BG

odem do pandura i tog majmuna i kažem:"Seljačino, plati kaznu i ćuti. Ja ne ugrožavam saobraćaj jer je u kolapsu niti je saobraćajac reagovo SISO SELJAČKA"
 
evo policija piše kazne na svakom ćošku
AKCIJA: KO PLATI U ROKU ŠTEDI 50%

zamisli ti samo seljanu....
gužva jedva mile, uslovno skretanje, zagušili saobraćajnicu

pandur piše kaznu ovom što promenio tablice na BG
a ja prelazim ulicu izmedju kola
i znaš šta kaže ovaj iz auta?

ENO ONAJ TI PRELAZI NA CRVENO

u pichko dodjoška sa prebačenim tablicama na BG

odem do pandura i tog majmuna i kažem:"Seljačino, plati kaznu i ćuti. Ja ne ugrožavam saobraćaj jer je u kolapsu niti je saobraćajac reagovo SISO SELJAČKA"

Fuksa 'tela da ti izbije 50 evrića iz džepa. :lol:
 
evo policija piše kazne na svakom ćošku
AKCIJA: KO PLATI U ROKU ŠTEDI 50%

zamisli ti samo seljanu....
gužva jedva mile, uslovno skretanje, zagušili saobraćajnicu

pandur piše kaznu ovom što promenio tablice na BG
a ja prelazim ulicu izmedju kola
i znaš šta kaže ovaj iz auta?

ENO ONAJ TI PRELAZI NA CRVENO

u pichko dodjoška sa prebačenim tablicama na BG

odem do pandura i tog majmuna i kažem:"Seljačino, plati kaznu i ćuti. Ja ne ugrožavam saobraćaj jer je u kolapsu niti je saobraćajac reagovo SISO SELJAČKA"

pa ko je jos lud da vozi po gradu koji je raskopan i izgleda kao beograd u 2. svetskom ratu? uzmes bre taksi i vozis se ko coek :lol:
 
https://insajder.net/sr/sajt/vazno/7411/%C5%A0utanovac-o-100-dana-Vlade-Pora%C5%BEavaju%C4%87i-rezultati-kabineta-Ane-Brnabi%C4%87.htm

Šutanovac o 100 dana Vlade: Poražavajući rezultati kabineta Ane Brnabić

images%7Ccms-image-000003708.jpg


Predsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac ocenio je danas da je vlada premijerke Ana Brnabić ostvarila "poražavujuće" rezultate u prvih 100 dana rada

Objavljeno: 7.10.2017

utanovac je na konferenciji za novinare povodom prvih 100 dana rada nove vlade Srbije ocenio da zemlja "nastavlja sa propadanjem" i da "po svim statistikama zaostaje čak i za zemljama u regionu".

"Rast BDP-a je 1,3 odsto što je znatno niže od projektovanog ali i od rasta koje imaju zemlje u regionu. Projektovani rasta BDP od 2,5 odsto neće se ostvariti, biće dobro ako do kraja godine ostvarimo rast od dva odsto što je izuzetno loše s obzirom da zemlje regiona imaju rast od preko tri pa čak i četiri odsto", naveo je Šutanovac.

Po njegovim rečima, Srbija je od 2012. povećala zaduženje u odnosu na javni dug na nivo od devet milijardi evra a po osnovu pozajmljenog novca država ne ostvaruje "čak ni prihod" da vrati kamate.

"Zato vlada kreće u novo zahvatanje u odnosu na građane pa je od 1. oktobra povećana cena struje što će imati domino efekat na ostale cene. Poražavajući je podatak da prosečan račun u Srbiji iznosi četiri evra što govori o nivou bede i nemaštine", kazao je lider DS.

Šutanovac je ocenio i da se Vlada Srbije "propisno obrukala" na međunarodnom planu, posebno vodeći kako je rekao, "diplomatske ratove sa Hrvatskom i Slovenijom".

"Prvi put se desilo i da predsednica Vlade Srbije nakon davanja intervjua 'Blumbergu' mora da nosi ambasadoru Rusije transkript tog razgovora ne bi li opravdala svoje stavove, što dezavuiše državu i što je potpuno neprimereno bez obzira o kom ambasadoru i kojoj zemlji se radi", naveo je Šutanovac.

On je kazao i da se ne zna sa kojim planom su kosovski Srbi ušli u Vladu Kosova na čelu sa Ramušom Haradinajem.

"Jedino imamo informaciju da će Srbi imati nekoliko ministara, državnih službenika ali ne znamo zbog čega smo ušli u tu vladu", kazao je predsednik DS.

Po njegovim rečima, prvih 100 dana rada vlade obeležila su i brojne afere, prvenstveno sa stanom ministra odbrane Aleksandra Vulina, kao i kontinuirani pritisak na nezavisne medije u Srbiji koji je kulminirao gašenjem Vranjskih novina.

"Premijerka Ana Brnabić se propisno obrukala u nekoliko navrata kada je rekla da vlada bira ministre, da vlada usvaja zakone, pokazala je da nije dorasla poslu koji obavlja", naveo je Šutanovac.

Upitan da li bi Saša Janković osvojio toliki procenat glasova na predsedničkim izborima da nije imao podršku DS, Šutanovac je ocenio da "niko u Srbiji ne bi ostvario dobar rezultat da nema podršku DS" jer ta stranka kako je rekao, ima program i sistem vrednosti koji zastupa već 27 godina.

Šutanovac je građanima čestitao Svetski dan dostojanstvenog rada, navodeći da Srbija nije zemlja u kojoj radnici ostvaruju svoja prava i u kojoj imaju uslove za dostojanstven rad.

"Podjednako su ugroženi oni koji nemaju mogućnost da se zaposle kao i oni koji rade i žive od zarada koje nisu dostojantvene i primerene radniku 21. veka. Najviše nas muči rodna ravnopravnost, očekivali smo promene kada dobijemo premijerku, da će žene imati iste mogućnosti zapošljavanja kao muškarci, iste plate za isti posao a one i dalje moraju da odgovaraju da li planiraju proširenje porodice", dodao je Šutanovac.

Izvor: Beta
 
sta vlada radi ima na sajtu vlade, koga zanima

ds i cro aktivisti nemaju pojma sta vlada srbije radi svaki dan, samo izmisljaju i klevecu

ali, istina je da u putarstvu vlada stedi preko mere. ne ugovaraju se znacajni projekti skoro dve godine. ministarka je pre neki dan istakla da domace firme treba da rade kao konzorcijum i da ne budu podizvodjaci koji crnce za sica lovu!? pa ona je tako namestila. takodje kaze ministarka zorana da nema prokjekata??? nema ih jer se ne ugovaraju! imamo kuce za projektovanje koje su sposobne ali im vlada ne nudi nista, nema ni tendera zanacajnih. velika je kriza, putarsko magare ce da crkne sa ovakvom bvladom, pa ce nam projektovarti slovenci ili ne daj boze cro. a gradice cudne firme iz azerbejdzana???
 
Кеш, Марко и Маринац уживају што им је председник Владе хрватица лезбача која никада на изборе није изашла.
 
Fuksa 'tela da ti izbije 50 evrića iz džepa. :lol:

Iš'o logikom - ako meni ne valja daj da i drugima ne valja.
To je uvek lakše nego - daj da vidim šta kod mene ne valja pa od drugih da naučim kako da ide.
Šta misliš zašto je BAŠ NJEGA izdvojio iz CELE KOLONE?
Sigurno da mu se divi...

Takvi su i po firmama - zasere pa dok ga kritikuju a on počne a ovaj ovo a onaj ono
Kakve to veze ima sa tobom?

Ni Drug Lenjin nije rešio SELJAČKO PRAVO
Staljin jeste
i Ajron

- - - - - - - - - -

pa ko je jos lud da vozi po gradu koji je raskopan i izgleda kao beograd u 2. svetskom ratu? uzmes bre taksi i vozis se ko coek :lol:

pazi... NAJSKUPLJA STAVKA KOD TAXI-ja JE: Č-E-K-A-NJ-E
start i kilometar nisu toliko bitni
tako da te recimo ista relacija može koštati i duplo više ako je bilo semafora ili ovih gužvi gde budala reizgradjuje izgradjeni Beograd
naravno, taxisti gledaju da te što pre prebace jer ne žele da se dave ne zbog tebe nego zbog potrošnje goriva i da ih neko u gužvi ne čukne.
to je tek lebac sa sedam kora, mislim MODERNI KOČIJAŠI

Tolike opštine vape za vodovodom i kanalizacijom a mamini majmuni našli da posipaju asfalt preko asfalta
za brze pare
 
Poslednja izmena:

Back
Top