Koliko verujete ljudima koje virtuelno upoznate?

Red

ishchashena
Banovan
Poruka
66.910
Na raznim forumima i uopšte, društvenim mrežama, srećemo mnogo ljudi. Neke samo usput, a sa nekima ostvarimo i neki bliži kontakt, ponekad virtuelno poznanstvo prenesemo i u rl... Ono što mene zanima je da li i u kolikoj meri možemo verovati ljudima koje virtuelno upoznamo? Možemo li biti sigurni ikako da neće zloupotrebiti ono što im se poveri? Da ako im, na pr. pošaljete sliku ona neće stići u još deset sandučeta pa u još bar toliko foldera na kompjuterima? Da ako im poverite neku tajnu o sebi ona neće postati javna? Ili je pametnije ne govoriti ni pokazivati ništa što ne biste objavili javno?

Kakvo je vaše mišljenje i iskustva?
 
Ne verujem nikom ni u rl,a ovde najvise volim svima razlicito kazem pa kad zazvoni gluvi telefon znam od koga je poziv

Dobra taktika, pustis razlicite price razlicitim osobama, i kad ti se vrati odredjena informacija, tacno znas ko je ispao g.ovno
Ali, to opet ne ostavlja prostora za neki fer kontakt jer si u startu izlagao i to nikad vise nije to..

Dali verujem ljudima na forumu? ..Pa recimo da se vodim intuicijom, osecajem koji steknem. Ne kazem da se nisam nikad presao, ali u glavnom solidno procenjujem ljude.

Bitno je da forumasi i forumasice znaju da u koliko neko njihove podatke, slike i slicno iz privatne prepiske pusti po forumu, treba da prijave Nini, koja ce takvu jajaru sutnuti u doope sa foruma dovoljno jako da taj nece sleteti na zemlju do 2023-e...
 
Dobra taktika, pustis razlicite price razlicitim osobama, i kad ti se vrati odredjena informacija, tacno znas ko je ispao g.ovno
Ali, to opet ne ostavlja prostora za neki fer kontakt jer si u startu izlagao i to nikad vise nije to..

Dali verujem ljudima na forumu? ..Pa recimo da se vodim intuicijom, osecajem koji steknem. Ne kazem da se nisam nikad presao, ali u glavnom solidno procenjujem ljude.

Bitno je da forumasi i forumasice znaju da u koliko neko njihove podatke, slike i slicno iz privatne prepiske pusti po forumu, treba da prijave Nini, koja ce takvu jajaru sutnuti u doope sa foruma dovoljno jako da taj nece sleteti na zemlju do 2023-e...

Pa nije sutnila ovog s kim si hteo da me pomiris
Onaj ko bi fer kontakt obicno ne caprka po zivotu i kombinacijama odavde,kao sto ni mene ne zanima sta je i s kim imao s foruma,gde zivi,radi,koliko ima godina,nikakvi licni detalji koji vec nisu ovde izneseni me ne zanimaju,pa kad bilo ko napise nesto o meni sto nisam ovde napisao tesko njemu
 
što se tiče krstarice, izuzetno loše
ne mogu da verujem da neko ima toliku potrebu da vređa, omalovažava i radi sve od čega misli da ćete se osećati loše
ali eto doživeh i to..

mislim na period posle upoznavanja
pa širenje preuvelučanih priča, otvaranje tema debilnih sve sa ciljem da te zajebava

- - - - - - - - - -

Pa nije sutnila ovog s kim si hteo da me pomiris
Onaj ko bi fer kontakt obicno ne caprka po zivotu i kombinacijama odavde,kao sto ni mene ne zanima sta je i s kim imao s foruma,gde zivi,radi,koliko ima godina,nikakvi licni detalji koji vec nisu ovde izneseni me ne zanimaju,pa kad bilo ko napise nesto o meni sto nisam ovde napisao tesko njemu

ja npr imam normalbe kontakte i u živitu
izgkeda da je to ovde problem
ako želite normalno misle da vam to fali da ste bez igde ikog
žalosno
 
Pa nije sutnila ovog s kim si hteo da me pomiris
Onaj ko bi fer kontakt obicno ne caprka po zivotu i kombinacijama odavde,kao sto ni mene ne zanima sta je i s kim imao s foruma,gde zivi,radi,koliko ima godina,nikakvi licni detalji koji vec nisu ovde izneseni me ne zanimaju,pa kad bilo ko napise nesto o meni sto nisam ovde napisao tesko njemu

Sta je bilo- bilo je. Hajde neka sad bilo ko nesto zlonamerno prosledi, videces kako ce proci.
Ja i dalje imam ogromnu zelju da vas pomirim, jer vas volim obojicu.

- - - - - - - - - -

mislim na period posle upoznavanja
pa širenje preuvelučanih priča, otvaranje tema debilnih sve sa ciljem da te zajebava

- - - - - - - - - -



ja npr imam normalbe kontakte i u živitu
izgkeda da je to ovde problem
ako želite normalno misle da vam to fali da ste bez igde ikog
žalosno

Primecujem da si ogorcena na nekog, Ne znam sta se desilo, ali izbaci to iz sebe, opusti se, nisu svi isti.
 
Zenama treba poverenje u muskarca da bi bile otvorene podelile tajnu sa njim :rumenka: :lol: Verovao sam pre mnogo i stalno bio kaznjavan, verovao sam da ljudi nisu tako zli losi i da ne zele da ti naude i napakoste bez razloga.

I video da ima bash takvih i to puno armija :mrgreen: i da uzivaju u tome da drugome ucine nesto lose.

anđelko to su sjebani ljudi i samo takvo ponašanje ih čini živim
 
Zenama treba poverenje u muskarca da bi bile otvorene podelile tajnu sa njim :rumenka: :lol: Verovao sam pre mnogo i stalno bio kaznjavan, verovao sam da ljudi nisu tako zli losi i da ne zele da ti naude i napakoste bez razloga.

I video da ima bash takvih i to puno armija :mrgreen: i da uzivaju u tome da drugome ucine nesto lose.

Ti jesi onako...na svoj nacin :lol: ali verujem da si ok i da ne siris okolo nista.
A ovo zli je upuceno meni zbog onog kazenog poencica kojim sam te castio jednog septembarskog jutra:malav:
 
anđelko to su sjebani ljudi i samo takvo ponašanje ih čini živim

znam dusho. ali me iritiraju da ih online posmatram kako likuju :)

- - - - - - - - - -

Ti jesi onako...na svoj nacin :lol: ali verujem da si ok i da ne siris okolo nista.
A ovo zli je upuceno meni zbog onog kazenog poencica kojim sam te castio jednog septembarskog jutra:malav:

Nisi ti los mogu da osetim :rumenko: ali pokvarise te od kad si mod :malav: Ne sirim osim Love i sexa :per:

Nikakvo zlo od mene vas nece zadesiti ne brinite :) Moje zezanje je samo moja stvar i niko nikada nije bio povredjen od mog hota ili pisanja sta god sam radio online :)

Zasto se neko plasi mene ne razumem :aha:
 
Na raznim forumima i uopšte, društvenim mrežama, srećemo mnogo ljudi. Neke samo usput, a sa nekima ostvarimo i neki bliži kontakt, ponekad virtuelno poznanstvo prenesemo i u rl... Ono što mene zanima je da li i u kolikoj meri možemo verovati ljudima koje virtuelno upoznamo? Možemo li biti sigurni ikako da neće zloupotrebiti ono što im se poveri? Da ako im, na pr. pošaljete sliku ona neće stići u još deset sandučeta pa u još bar toliko foldera na kompjuterima? Da ako im poverite neku tajnu o sebi ona neće postati javna? Ili je pametnije ne govoriti ni pokazivati ništa što ne biste objavili javno?

Kakvo je vaše mišljenje i iskustva?

Sto se tice moje privatnosti nisam poveravao nista sto ne bih mogao javno da kazem.

Slike jesu kao nekakvo ogoljivanje, ali u RL ne priznajem nista ako se slucajno desi da me neko levi startuje - pravim se lud i who cares.
Sa foumasima sa kojima sam okej mogu da se pozdravim i ciju sliku sam video, ako bi u teoriji doslo do slucajnog susreta.

Ali inace se ne upoznajem preko foruma.

A to sta forumasi pricaju za sebe i izmedju sebe nije bitno i nemam sta da verujem i ne verujem - who cares.
 

Back
Top