Putnik kroz vreme? Tvrdi da je došao iz 2048. i da će se dogoditi nešto strašno

sveznadar

Veoma poznat
Poruka
13.783
https://www.krstarica.com/zabava/zanimljivosti/putnik-kroz-vreme-tvrdi-da-je-dosao-iz

Putnik kroz vreme? Tvrdi da je došao iz 2048. i da će se dogoditi nešto strašno
M. K. 7. oktobra 2017. 09:36

putnik-750x430.jpg
Foto. Pixabay.com/Ben_Kerckx


Podeli

Uhapšeni je policajcima rekao da ‘vanzemaljci dolaze na Zemlju sljedeće godine’ i da ‘trebamo što pre da pobegnemo’. Kasnije je objasnio da je teleportiran u krivu godinu, prenose mediji.
– Došao sam iz 2048. godine da bih vas upozorio na dolazak vanzemaljaca, objasnio je muškarac iz Caspera u Wyomingu policajcima nakon što su ga priveli u pijanom stanju.
Bryant Johnson uhapšen je u ponedjeljak zbog pijančenja i uznemiravanja građana. Iz policije su kazali da je Johnson zaudarao na alkohol i govorio vrlo nerazgovetno, ali su uspjeli razaznati da ‘vanzemaljci dolaze na Zemlju sledeće godine i ‘trebamo što da pre pobegnemo’
U policijskom izveštaju navode kako nije naveo tačan datum ili vreme kad bi vanzemaljci trebali doći.
Slični tekstovi
I danas kišobrani: Oblačno s obilnijim padavinama, na višim planinama…


Vreme za kišobrane: Danas naoblačenje i zahlađenje, očekuju se obilne…


Stiže zima: Sunčani vikend, a od utorka…


Do petka jesenje vreme, od subote više sunca





Odbio je da razgovara s lekarima i tražio da ga odvedu gradonačelniku. Tvrdio je kako može putovati kroz vreme jer su ga ti isti vanzemaljci napili, a u 2017. godini je završio greškom – zapravo je trebao stići godinu kasnije.
Uprkos objašnjenjima završio je u pritvoru, piše Huffington Post.

 
Da je došao iz 1948. godine možda bih mu poverovao. U budućnost može da se putuje. U prošlost ne može. Ne možeš da se vratiš u nešto što je prošlo. Prema tome, ovaj šarlatan laže da je došao iz 2048. Nadalje, sve što se događa zavisi od nas, jer svi imamo slobodnu volju. Ništa nije predodređeno. U pamet se ljudi.

A, Sava Savanović ?
Kako je on mogao ?
 
A, Sava Savanović ?
Kako je on mogao ?

Niko nije mogao. A, poznavao si ga? Razgovarao sa njim? Znaš o njemu isto koliko i ja. Ali ja ne verujem u sve što čujem i vidim.

Ne možeš se vratiti u 1914. godinu i gledati uživo atentat na Franca Ferdinanda, jer se to već dogodilo. Navodim primer. Ako bi se mogao vratiti jednom, onda bi se mogao vratiti više puta. Ako bi se mogao vratiti više puta, onda bi mogao da posmatraš kako Gavrilo Princip više puta ubija Franca Ferdinanda. A to je apsurd. Ti bi ljudi mogli više puta da budu akteri istog slučaja. Da ne govorimo da bi mogao da preduprediš taj događaj. A to je nemoguće. I totalno besmisleno. Niko se ne može vratiti u juče, zato što je prošlo. Otići u budućnost - da. Možda se nekako može naći mesto gde vreme sporije teče, uvaliti se na to mesto i prebaciti u bližu i dalju budućnost, kroz neku crvotočinu, ali onda bi ostao tamo, bez šanse za povratkom nazad, jer je povratak u nešto što se dogodilo kao što vidiš besmisleno i apsurdno.

- - - - - - - - - -

i ja tako kad se razbijem

vidim i proslost i buducnost i vanzemaljce i andjele.

:hahaha1:
 
Ne znam u SAD, kod nas su najpoznatija mesta za sletanje tih putnika i vanzemaljaca, "Laza Lazarević" u Padinskoj skeli, Kovin i Toponica.

Da je sleteo gde treba, ne bi bio uhapšen. :hahaha:

Moderator se ruga psihijatrijskim ustanovama i psihijatrijskim bolesnicima. On, koji bi trebalo da bude uzor drugima. Žalosno. Pitam se da li se ruga bubrežnim bolesnicima, astmatičarima, ljudima sa polomljenim udovima, jer bolest je bolest.

Možda je trebalo da sleti na krov od neke veterinarske ordinacije...jer više ima ljudi koji pate od besnila nego od psihičkih poremećaja...
 
Hoćeš da kažeš da je ovakvima kako si ih ti predstavio mesto u vrtićima?

Koliko znam takvima je mesto upravo u ustanovama koje sam pomenuo. Ne rugam se tim ustanovama nego vanzemaljcima, letačimo kroz vreme i sličnima.

Neću da kažem ništa što ti kažeš, ili šta bilo ko kaže, iz inata tebi, ili tom nekom. Kažem šta ja hoću. Šta ti nije jasno? Majstore, ja sam se ovde sprdao ludačkoj košulji kao takvoj (pogledaj citirani post i kontekst moje priče), a ti se sprdaš sa psihijatrijskim bolestima i bolesnicima, a to nije moralno i nije u redu, naročito ako je od nekog moderatora foruma. Za civilizovanog čoveka psihijatrijska bolest je izjednačena sa bilo kojom drugom bolešću.

Ti se rugaš, a ja se sprdam. Preteška reč. Ajde da kažem da se šalim. Ja se ne rugam nikome. U tome se razlikujemo. I ja se mogu nasprdati sa letačima kroz vreme, naročito ako lete unazad, ka nečemu što je prošlo, ali im se ne rugam. Ma nema veze.
 
MOžeš da se vratiš u prošlost,ali ne možeš u budućnost.
Ovaj se vratio u prošlost pijan...navodeći da je tako moralo..
On je lažov.

Niko ne može da se vrati u ono što je prošlo. Objasnio sam negde gore.

Vratio se pijan u ono što se završilo.

Naravno d aje lažov.

- - - - - - - - - -

Neka bude kako god ti kažeš!

Srećom sve je napisano pa svako može sam proceniti šta je ko rekao.

Pored toga poznat si, po svojim osobinama, svima na Krstarici pa neka bude po tvom.

Ništa ne mora da bude, bez uzvičnika.

Meni nije stalo do toga šta neko misli, a imam argumente kakve nema niko.

Ja sam nenadje6iv sagovornik, jesam poznat po tome. I po tome što kad virtualno prdnem sagovorniku virtualno bubrege mrdnem.
 
ima neka prica o astralnim putovanjima kao postoji oko nas vise svetova koje mi i ne vidimo... mozda se covek astralno projektovao u drugu dimenziju pa one koje je tamo sreo opisao kao vanzemaljce...naucno je dokazano da postoji nekakav bozji centar u mozgu i kad se on nadrzazi obicni ljudi osecaju blazenstvo i misle da su u raju a psihijatrijski slucajevi osecaju uzas i misle da su u paklu
 
Ja se ponekad vratim u prošlost, čitam svoje poruke na Krstarici od pre deset godina. Osećaj je... različit.

- - - - - - - - - -

Zato se treba posluziti trikom iz knjiga: zamislis istinu, i uzivas u njoj. Jednako je tacna kao i sve tudje istine, ali si je za sebe stvorio.

- - - - - - - - - -

Jedino tako.

Ali, majstore, to nije isto... i nije putovanje u prošlost.

- - - - - - - - - -

ima neka prica o astralnim putovanjima kao postoji oko nas vise svetova koje mi i ne vidimo... mozda se covek astralno projektovao u drugu dimenziju pa one koje je tamo sreo opisao kao vanzemaljce...naucno je dokazano da postoji nekakav bozji centar u mozgu i kad se on nadrzazi obicni ljudi osecaju blazenstvo i misle da su u raju a psihijatrijski slucajevi osecaju uzas i misle da su u paklu

Nije ni dokazano niopovrgnuto. Astralna putovanja nemaju veze sa fizičkim putovanjem kroz vreme. Ta tačka u mozgu je pinalna žlezda. Opasno je raditi sa njom.
 

Back
Top