Žena koja je juče iseljena iz svoje kuće: DS je kriva za moju užasnu sudbinu! Zahvaln
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Žena koja je juče iseljena iz svoje kuće: DS je kriva za moju užasnu sudbinu! Zahvaln

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1150

Podrazumevano Žena koja je juče iseljena iz svoje kuće: DS je kriva za moju užasnu sudbinu! Zahvaln

Iako je opozicija pokušala da iskoristi slučaj iseljenja porodice Petrović iz stana u Njegoševoj ulici u Beogradu, protiv predsednika države Aleksandra Vučić, oglasila se iseljena žena i poručila da predstavnici DS nisu hteli da je prime na razgovor dok su vodili opštinu.

Ovim činom po ko zna koji put opozicionim partijama koje su htele da iskoriste ovaj događaj da bi na najniži način iskritikovali vlast, predsednik Vučića i SNS pokazali su za razliku od njih da im je briga i o svakom pojedincu prioritet.

DS je juče i danas sve vreme pokušavala preko svojih medija da ovaj događaj predstavi kao jedan neljudski čin, ali usta im je zapušila Dobrila Petrović koja je baš njih lično, Kuzmanovića i Tatića označila kao glavne krivce zbog čega je iseljavaju.

U svoje ime i ime moje porodice koja je noćas iseljena od strame sudskih izvršitelja iz stana u Njegoševoj 65 zahvaljujem se predsedniku Aleksandru Vučiću i članovim SNS sa Vračara za pomoć koju je dobila moja porodica, navela Petrovićeva u otovorenom pismu.

- Zahvaljujući pomoći koju su prikupili članovi SNS sa Vračara moja porodica će imati krov nad glavom narednih godinu dana - istakla je ona.

- Agonija moje porodice traje godinama jer protiv sebe imamo advokata koji može sve da završi na sudu. Godinama obilazimo pragove džavnih institucija i niko nam nije pomogao. Ne znam ni sama koliko sam puta tražila prijem kod bivšeg predsednika opštine Vračar Kuzmanovića koji nikada nije imao vremena da me primi. Opština je dok je on bio predsednik 2007. godine odbila da se umeša u spor i o tome je obavestila sud i tako nas je ostavila na milost i nemilost surovom advokatu koji može sve u sudu - navela je Petrovićeva.

- Hvala svim ljudima koji su se sinoć okupili da spreče naše iseljenje, ali tu nije bilo mesto ljudima iz DS Kuzmanoviću i Tatiću koji nisu hteli da me prime dok su vodili opštinu Vračar. Kuzmanović i Tatić su krivi što je opština Vračar 2007. godine odbila da se umeša u moj spor i zato što sam danas ja, moja kćerka Snežana i naša deca su danas na ulici. Hvala ljudima koji su za nekoliko sati prikupili pomoć i predsedniku Vučiću koji je predložio - istakla je Petrovićava.

goo.gl/zSj9C1

Dobro je sto su Tatic i Kuzmanovic najureni iz opstine Vracar.

Elita Gruban (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    366

Podrazumevano Re: Žena koja je juče iseljena iz svoje kuće: DS je kriva za moju užasnu sudbinu! Zah

Da je samo toj gospođi.Miloni su unesrećeni politikom DS.
    Nek se ova pesma ori
    Dok pacov u jami gori

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3897

Podrazumevano Re: Žena koja je juče iseljena iz svoje kuće: DS je kriva za moju užasnu sudbinu! Zah

na kojoj ono beše temi Tadić nešto galami
    mukami

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1150

Tako je Grubane.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

proklet bio DS-e , strv ti se rasula !!!

Poznat krinka5 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Citat Original postavio Gruban Pogledaj poruku
    To je tačno ali i to da će naredne vlasti pomagati unesrećenima Vučićeve strahovlade a sledeća onima koje su unesrećili ovi posle Vučićeve vlasti , i tako do kraja sveta.

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Koliko su se otvorili Krstini SNS-ovci?
    I ♥ Ceca

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1561

živio drug mračak
    ne moram, dakle postojim

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

molim SNS da rešimo MOJ problem

pre puštanja prevod se uključuje na CC odmah iza jačine zvuka
    a ako vam spor ili glup kompjuter na točkić smanjite rezoluciju

pa da rešimo sa Acom...
    I ♥ Ceca

Poznat krinka5 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Meni je crn ekran , što znač da je tvoj slučaj nerešiv.

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    461
    Reputaciona moć
    414

...uvezli su svaku kugu i iz Okruzenja europskog
    i,-prekobarskog....uvezli da bi poprasili sve sto mogu kao muvu Zlaticu...

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Citat Original postavio krinka5 Pogledaj poruku
    Meni je crn ekran , što znač da je tvoj slučaj nerešiv.
    šta ja imam s tobom i što tebi sve crno ispred očiju i što ti rade anti-flash-skripte ili što nemaš flash player a imaš najnoviji OS,

ja sam mr@čka pitao šta da radimo posle ove potresne i istinite reportaže gde je i Hitleru pozlilo
    I ♥ Ceca

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    897

Citat Original postavio Rasejani Prorok Pogledaj poruku
    Koliko su se otvorili Krstini SNS-ovci?
    Пази.. они су отворени још од оне шарене параде коју су морали да подржавају у Септембру и морално, али и позадински, с тим да им је позадински капацитет поприличан
    Слободан као ... ' тица

Moderator Restricted Area (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Citat Original postavio Ljuta Tica Pogledaj poruku
    Пази.. они су отворени још од оне шарене параде коју су морали да подржавају у Септембру и морално, али и позадински, с тим да им је позадински капацитет поприличан
    Da sam ja supermod sad bih te banovao na 69 dana zbog antidržavnog stava oko parade
    Sponzoruše nisu problem
    I ♥ Ceca

Veoma poznat milica cobanica (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    547

Citat Original postavio Mračak@ Pogledaj poruku
    Iako je opozicija pokušala da iskoristi slučaj iseljenja porodice Petrović iz stana u Njegoševoj ulici u Beogradu, protiv predsednika države Aleksandra Vučić, oglasila se iseljena žena i poručila da predstavnici DS nisu hteli da je prime na razgovor dok su vodili opštinu.

Ovim činom po ko zna koji put opozicionim partijama koje su htele da iskoriste ovaj događaj da bi na najniži način iskritikovali vlast, predsednik Vučića i SNS pokazali su za razliku od njih da im je briga i o svakom pojedincu prioritet.

DS je juče i danas sve vreme pokušavala preko svojih medija da ovaj događaj predstavi kao jedan neljudski čin, ali usta im je zapušila Dobrila Petrović koja je baš njih lično, Kuzmanovića i Tatića označila kao glavne krivce zbog čega je iseljavaju.

U svoje ime i ime moje porodice koja je noćas iseljena od strame sudskih izvršitelja iz stana u Njegoševoj 65 zahvaljujem se predsedniku Aleksandru Vučiću i članovim SNS sa Vračara za pomoć koju je dobila moja porodica, navela Petrovićeva u otovorenom pismu.

- Zahvaljujući pomoći koju su prikupili članovi SNS sa Vračara moja porodica će imati krov nad glavom narednih godinu dana - istakla je ona.

- Agonija moje porodice traje godinama jer protiv sebe imamo advokata koji može sve da završi na sudu. Godinama obilazimo pragove džavnih institucija i niko nam nije pomogao. Ne znam ni sama koliko sam puta tražila prijem kod bivšeg predsednika opštine Vračar Kuzmanovića koji nikada nije imao vremena da me primi. Opština je dok je on bio predsednik 2007. godine odbila da se umeša u spor i o tome je obavestila sud i tako nas je ostavila na milost i nemilost surovom advokatu koji može sve u sudu - navela je Petrovićeva.

- Hvala svim ljudima koji su se sinoć okupili da spreče naše iseljenje, ali tu nije bilo mesto ljudima iz DS Kuzmanoviću i Tatiću koji nisu hteli da me prime dok su vodili opštinu Vračar. Kuzmanović i Tatić su krivi što je opština Vračar 2007. godine odbila da se umeša u moj spor i zato što sam danas ja, moja kćerka Snežana i naša deca su danas na ulici. Hvala ljudima koji su za nekoliko sati prikupili pomoć i predsedniku Vučiću koji je predložio - istakla je Petrovićava.

goo.gl/zSj9C1

Dobro je sto su Tatic i Kuzmanovic najureni iz opstine Vracar.
    dobro je sto opstina vracar nema sa ovim nista. ova nesrecna zena koja zivi sa dvoje dece i sverkvom sada pokusava sta? da zamoli vucica da joj pokloni jedna bwf stancic?
    khm, problem nije ni u ds vlastima, ni u sns vlastima, vec u onima od pre 70 godina kada se porodica i uselila u stan - brozovima. oteto je prokleto i dzaba sva bacanja pod vozove, vristanje u medijima gde ce sa dvoje dece i sl. oteto se mora vratiti i ende.
    a da, imala je i navodnu odluku viseg suda o sprecavanju iseljenja pa nek cimne i nelu kuburovic
    I was a child and she was a child, in this kingdom by the sea...

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Pa ni ovi što su sticali pre Broza nisu stekli baš na mišiće
    Ajmo sad lepo imovinsku kartu pre Broza
    Jelde su to neki ondašnji Djindjići, MK Kostići, Djelići, Dinkići, Vučići.... pošteno stekli...

ima narodna, znaju sponzoruše:
    JEDAN SE OTEGO DRUGI SE PROTEGO

i tako to ide
    I ♥ Ceca

Veoma poznat Mstislav (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

Usresice ce je napredni, nije svesna,

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Citat Original postavio Mstislav Pogledaj poruku
    Usresice ce je napredni, nije svesna,

nemojte tako to je jedan specifičan deo naroda, našeg naroda
    ko ono kad imate daleko bilo dete sa nekom smetnjom pa sad dodju gosti a vi dete pod ključ
    I ♥ Ceca

Ističe se Стари Хусар (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    55

Лудара од државе
    Колико сам ја схватио ти људи су добли стан па су га након тога откупили па је онда одређена реституција тог стана
    ХЕРЦЕГ-БОСНА ЗЕМЉА СРБСКА НИКАД НЕЋЕ БИТИ ТУРСКА

Iskusan stugots (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    213

Ja bih da zahvalim Vučiću na ovom vazduhu koji udišem.

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Citat Original postavio Стари Хусар Pogledaj poruku
    Лудара од државе
    Колико сам ја схватио ти људи су добли стан па су га након тога откупили па је онда одређена реституција тог стана
    oće Badža Poštenjačina u centar grada
    preko advokata i pandura love nemoćne žrtve

ajd da napišemo kao da ne znamo šta se radi
    I ♥ Ceca

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio Gruban Pogledaj poruku
    Unesrecena je cela Srbija kao drzava!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Zaslužan član
    Učlanjen
    26.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    3636

Plate pa klate...

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Jel rešen moj problem izložen u reportaži?
    čim sam prezentovao - ode tema na drugu stranu, važnija IKEJA...
    I ♥ Ceca

Slične teme

1. USPEŠNA ŽENA-NEUSPEŠAN MUŠKARAC U SCG?!
    Autor u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 29.03.2004., 17:31
  2. Dominacija ŽENA u svemu
    Autor ~Hodza Palamudin~ u forumu Muškarci
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 27.03.2004., 07:58
  3. DAN ŽENA
    Autor stane u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.03.2004., 20:53

Pravila za slanje poruka