У Мостару освануо транспарент са заставама Каталоније и тзв. Херцег-Босне

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.529
У Мостару освануо транспарент са заставама Каталоније и тзв. Херцег-Босне
У Мостарском насељу Балиновац, Улици бискупа Чуле јутрос је освануо транспарент с каталонском и заставом тзв. Херцег-Босне те поруком "сретно, ми смо сљедећи".

109746.jpg

Мостар: Освануо транспарент с каталонском и заставом тзв. Херцег-Босне - Фото: klix.ba
Мостар: Освануо транспарент с каталонском и заставом тзв. Херцег-БоснеФото: klix.ba
Како пише портал Кликс, поруку која Мостар враћа у тешке године прошлости и сугерише погоршање и онако тешких односа, Мостарци су дочекали подијељених осјећања, а многи су је и игнорисали.
"Ако неко од грађана пријави тај чин полиција ће отићи на лице мјеста и поступити како закон налаже. До сада нико није ништа пријавио", казао је за Људевит Марић, портпарол МУП-а ХНК.
Поменута локација, ограда зграде Бискупије, и раније се користила као мјесто постављана сличних порука.
Извор: Кликс
http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=272478
 
Исто тако се и Додик позивао на пример Каталоније па се ови оградили од њега и РС. Каталонци нас не миришу ни најмање, не знам чему ова подршка међ' наивним балканским сепаратистима.
 
Мрзели су се Хрвати и Муслимани и '93 па кад је требалио да се туче по Србима, опет су увезали заставе. Сада се опет мрзе, а сутра...

Zato jer imaju jednu zajednicku karakteristiku - bezuvjetnu poslusnost merikancima.
Klinton je trebao samo jedan telefonski poziv i 10 sekudi da ih natjera da se opet udruze protiv Srba.
No, medjusobna mrznja je i pored toga jos veca nego prije.
 
kao sto se srbi djele na srbe i drugosrbijance i drugocrnogorce tako danas medju hrvatima postoji podjele na hrvate ustase i hrvate ustase dodrinase

hrvati ustase dodrinasi smatraju muslimane prijateljima i sanjaju hrvatsku u zemunu i na drini dok kod ovih drugih obicnih ustasa slabi srbomanija a animoziteti prema muslimanima su mozda i veci nego sto su prema srbima

ovi u hrvatskoj su uglavnom ustase dodrinasi a ovi iz zapadne hercegovine uglavnom obicne ustase
 
]Мрзели су се Хрвати и Муслимани и '93[/B] па кад је требалио да се туче по Србима, опет су увезали заставе. Сада се опет мрзе, а сутра...
Puno ranije . Imao sam 79.g. djevojku Hrvaticu u Zenici .
Citiraću njenu rečenicu : Nemoj misliti da te moji vole ( srbin sam ) . Ne vole te ali te tolerišu
ali da si musliman u kuću mi ne bi ušao .
 
Zato jer imaju jednu zajednicku karakteristiku - bezuvjetnu poslusnost merikancima.
Klinton je trebao samo jedan telefonski poziv i 10 sekudi da ih natjera da se opet udruze protiv Srba.
No, medjusobna mrznja je i pored toga jos veca nego prije.

Сарађивали су они фино и за време НДХ, не стоји ти теорија.
 
HercegBosna je samo zamišljena regija koja nema od drugih zainteresovanih priznate granice pa je nejasno kako moze da se poredi sa Katalonijom S druge strane ni Katalonija koja je smao o španskih provincija bez izvornog suvereniteta ne može da se poredi sa Republikom Srpskoj koja je u nekakvoj asocijaciji sa Federacijom BiH.
 
Puno ranije . Imao sam 79.g. djevojku Hrvaticu u Zenici .
Citiraću njenu rečenicu : Nemoj misliti da te moji vole ( srbin sam ) . Ne vole te ali te tolerišu
ali da si musliman u kuću mi ne bi ušao .

Toliko hvaljeno bratstvo i jedinstvo na delu :navodnik:

- - - - - - - - - -

Сарађивали су они фино и за време НДХ, не стоји ти теорија.

Hrvati su i tada govorili:"Cim zavrsimo sa Srbima krenucemo sa muslimanima."
 
Мрзели су се Хрвати и Муслимани и '93 па кад је требалио да се туче по Србима, опет су увезали заставе. Сада се опет мрзе, а сутра...

Да, али како се сада удружити са муслиманима, када они желе целовиту унитарну БиХ. Могли би да се уједине само, ако би се договорили да поделе БиХ на пола у рату против Срба ... међутим то је научна фантастика. Нити муслимани могу нити желе да БиХ деле са било ким.
Међутим, против Срба и Хрвата они немају шансе.

Муслиманска шанса је СДС који не жели да следи политику Додика и они ако сутра дођу на власт постоји велика шанса да полако утопе РС у БиХ, а онда ни Хрвати неће имати шта да траже.
СДС је пре пар недеља напао српске пријатеље из Слободарске партије Аустије називаћи их нацистима, без обзира што они имају одличне односе са Израелом.
СДС је тако отворено стала у ред издајничких странака и пљунула на славну прошлост, док Додикови дезертери су ваљда због тог комплекса постали већи радикали од ових овде.

Зато пуна подршка РС и председнику Додику и наравно Херцег Босни.
 
Сарађивали су они фино и за време НДХ, не стоји ти теорија.

Otidji u Mostar pa se sam uvjeri kako mi ne stoji teorija.

Pusti ti NDH, 1993 je definitivno pukla ljUbav.

Evo da se malo educiras


- - - - - - - - - -

Не може да се прави паралела између слободарске Каталоније и усташке Херцег-Босне.

Kako ne moze? Jedino sto je bitno u svemu tome je da se zapadne i prozapadne tvorevine raspadaju, pa makar to bila i ova polukrepana federacija be i ha baaa
 

Back
Top