Sin glumačkog para sve zbunio izborom odeće, Pa šta ako se oblači kao devojčica?

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.197
Megan Foks i Brajana Ostina Grina u kalifornijskom gradu Kalabasasu snimili su u šetnji sa decom – sinovima Noa (5), Bodijem (3) i Džournijem (1), ali idilične porodične fotografije ovog popularnog glumačkog para prilično su zbunile neke njihove obožavaoci.


Naime, mnogi su se, videvši tirkiznu lepršavu haljinicu i dugu kosu, zapitali jesu li i kada Megan i Brajan usvojili devojčicu, ali ispostavilo se kako neobičan stil oblačenja ipak pripada najstarijem dečaku, petogodišnjem Noi.

Untitled-1.jpg


– To je njegov život i njegova garderoba. Ima pravo sam da izabere šta će nositi. Ni Megan ni ja ne pravimo dramu oko toga, ne bi trebalo ni drugi. Pa Noa je dete! Zabavlja se, zar to nekom šteti? – izjavio je nedavno dečakov otac Brajan, nekadašnja zvezda popularne TV serije „Beverly Hills“.


Sa njim se slaže i Foks.
– U mojoj kući možeš da budeš šta god poželiš – zaključila je ponosna majka Megan, a prenosi Daily Mail.



 

Prilozi

  • untitleddsf.jpg
    untitleddsf.jpg
    13,8 KB · Pregleda: 10
Megan Foks i Brajana Ostina Grina u kalifornijskom gradu Kalabasasu snimili su u šetnji sa decom – sinovima Noa (5), Bodijem (3) i Džournijem (1), ali idilične porodične fotografije ovog popularnog glumačkog para prilično su zbunile neke njihove obožavaoci.


Naime, mnogi su se, videvši tirkiznu lepršavu haljinicu i dugu kosu, zapitali jesu li i kada Megan i Brajan usvojili devojčicu, ali ispostavilo se kako neobičan stil oblačenja ipak pripada najstarijem dečaku, petogodišnjem Noi.

Pogledajte prilog 457689

– To je njegov život i njegova garderoba. Ima pravo sam da izabere šta će nositi. Ni Megan ni ja ne pravimo dramu oko toga, ne bi trebalo ni drugi. Pa Noa je dete! Zabavlja se, zar to nekom šteti? – izjavio je nedavno dečakov otac Brajan, nekadašnja zvezda popularne TV serije „Beverly Hills“.


Sa njim se slaže i Foks.
– U mojoj kući možeš da budeš šta god poželiš – zaključila je ponosna majka Megan, a prenosi Daily Mail.




Žena je u pravu. Koga je briga šta oni rade. Oni su poseban svet. Takoreći nedodoirljiv, na primer, za mene. I šta me je onda briga za njih.
 
Agenda 21 postaje direktnija.Satanisti.Ovo je simbolika Bafometa.Ovo je on obucen kao ona.On je istovremeno ona.
Ono sto ovim postizu oni iz senke koji svime upravljaju je priprema ljudskih umova da je to "normalno".
Vidite jednom,dva,tri,pet,pedeset puta,otpor ka ovome je sve slabiji i na kraju postane "normalno".
Stalno se ovo ponavlja.Videste li bogatasa iz Italije?Obukao haljinu kao "kosulja" zapravo haljina.

Oni su lutke kojima se narodu ispira mozak da je ovo "normalno".Kako su dosli do svojih para tako moraju da podrzavaju ove bolesne,bolesne,bolesne stvari.Uslov da bi se doslo do para i popularnosti.
Ljudi ispranih mozgova danas tvrde da je ono sto poznati urade "normalno".Ne pitaju se kako su poznati postali poznati,odakle ima stvarno slava,kome odgovara da se ove bolestine sire.
Novi svetski poredak.Svi treba da "obozavamo Bafometa."

Sacuvaj me Boze na nebu ovih satanista :pop: i njihovih izopacenih umova :pop: .Ova odvratna ispiranja mozga ljudima su otisla predaleko.Gnusno :pop: .
 
sta je nakaradno a sta je moda se menja kroz ljudsku istoriju

muskarci su nosili dugo vremena haljine

nose ih i sada u nekim delovima sveta


a sto se slucaja tice , dete prolazi kroz razlicite faze odrastanja , nekad nosi masku par dana nekad nesto drugo radi.

nema to puno veze sa kasnijim izborima.

- - - - - - - - - -

zasto mislite da je normalno samo ono sto vi smatrate normalnim

i da li je normalno uopste potrebno
 
Podrška za tab-a
jednom se živi

- - - - - - - - - -

ja rek'o neko vrlovažno obaveštenje... neće forum raditi od 00 do 04 zbog pajanja prašine...
kad ono... pa mogo si drugi nick da uzneš...

- - - - - - - - - -

Ovakav izbor oblačenja dečaka je nakaradan, bez obzira što je dete. Roditelj je taj koji svoje dete usmerava u pravom pravcu, a ne ovakve stvari da odobrava.

iskren da budem ja bi prvo ženu malo naučio pameti
to što ona voli laganica život nije isto kad se imaju Svete Tajne bračne obaveze
pa nek se žali crkvi

možda sam staromodan al tad nije bilo ******

- - - - - - - - - -

evo i forum kaže da je to sramota
 
Од моје колегинице мали је стално тражио "хохаљинице", јер му се свиђају.

Добро, наравно да му није дала да обуче, али сад не може да га одбрани од девојака.

А он споро трчи :lol:
 

Back
Top