Koliko treba biti poremećen da bi teško oboleli radio ovako nešto drugima?

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
TON FILM O NEO-POSLOVANJU U PETOOKTOBARSKOJ SRBIJI


pre nego pustiš film idi dole na panel pa pritisni captions tj CC opciju i uključi prevod
kao ********* izabrao sam da je jezik srpsko-hrvatski što i jeste
taka tehnologija, youtube mnogo jeo vnago pa uzeh ove jeftinije
nema reklama, nema banera, nema lajkovanja besplatan projekat
ako iko više voli BESPLATNO I ZA DŽABE od bilo koga a to su neo-liberali
Malagurski mi nije ravan

E sad kada ste odgledali film koji opisuje maltretiranja u jednoj karakterističnoj firmi za petooktobarske trendove
mene zanima odakle ideja za ovakve bolesne potrebe i odakle toliko bolesnih koji su zaista u stanju da ovo rade nad ljudima?
 
TON FILM O NEO-POSLOVANJU U PETOOKTOBARSKOJ SRBIJI


pre nego pustiš film idi dole na panel pa pritisni captions tj CC opciju i uključi prevod
kao ********* izabrao sam da je jezik srpsko-hrvatski što i jeste
taka tehnologija, youtube mnogo jeo vnago pa uzeh ove jeftinije
nema reklama, nema banera, nema lajkovanja besplatan projekat
ako iko više voli BESPLATNO I ZA DŽABE od bilo koga a to su neo-liberali
Malagurski mi nije ravan

E sad kada ste odgledali film koji opisuje maltretiranja u jednoj karakterističnoj firmi za petooktobarske trendove
mene zanima odakle ideja za ovakve bolesne potrebe i odakle toliko bolesnih koji su zaista u stanju da ovo rade nad ljudima?

Ljudi su naučeni da je njihov sopstveni interes ispred svega. Mnogo niskog IQ ,ali nedostatak moralnih vrednosti i vaspitanja im je pomogao da iskoriste "povoljne okolnosti" i pozicioniraju se na vrhu lanca ishrane.

Najlakše je biti smrad, tlačiti čoveka i malo ga platiti (instalirani političari još nižeg intelektualnog potencijala i isto tako niske moralnosti potpomažu). Za sve drugo treba znanje, vaspitanje i trud.

Ovde prvo treba vaspitati ljude, pa tek onda očekivati neki progres.
 
cekaj ,

ako daju televizor


dobro je , najzesce - 40 mil . otvorio bih firmu za milion a ostalo troskarao

Te firme koje kupuju druge firme za 40 miliona otvorene su pa početnim kapitalom od 100 rsd, dobro dogodi se nekad da se kapital ulagača popne i više, zavisi ako mu treba kredit, pa ni priučeni bankar u Srb neće baš dati kredit od par miliona eur na 100 rsd osnivačkog kapitala.

On da ima tih 40 miliona u cash-u ne bi se "brinuo" već on računa da će da "zaradi" tih 40+ za životni stil čoveka koji "ima" te pare, a kako pa tako što će da zaposleni rade za 200 eur 60 sati nedeljno, a kako to- pa jedino ako ih držiš u strahu, maltretiraš i ubediš ga da nije ni za više ni za bolje i da bude srećan što i to ima.
 

Back
Top