Star Trek: Discovery

Сад када све сагледам с одређене временске раздаљине, морам рећи да сам помало разочаран овом новом серијом. Тешко је утврдити шта ми тачно не одговара - биће да је то више мањих ствари које у изолацији не би представљале проблем, али овако заједно, имају јачи ефекат.
 
Poslednja izmena:
Uh...odlična ideja...ali ne sviđa mi se kako je izvedeno u praksi. Posebno ne očigledni uticaji Game of Thrones, The Walking Dead...jednostavno, više nije toliko in.

Svakako će mi biti teško da nastavim pratiti seriju;
Lorka
mi je definitivno jedan od najomiljenijih likova i jedan je od razloga zašto me je privukla.
 
Jeste Lorka je mozda bio i jedini lik u seriji koji je imao neku harizmu i "muda" , vecina ostalih likova su toliko harizmaticni da kad bi ih zamenilikartonskim kutijama mislim da niko ne bi primetio razliku.

spoiler :

Inace za mene je veoma iznenadjujuce kako su od Lorke tako ekspresno napravili negativca i eliminisali ga.

Inace kraj oveposlednje 13. epizode obecava , videcemo sad kako ce se snaci i sta im je ciniti.
 
Baš mi je žao što nema Lorke.

Serija je bila...njah. Ali kapetan apsolutno fantastičan. I gluma i kontekst i efekat. Prava je bila uživancija gledati scene s njim. Zvučaće možda smešno, ali jedan od najomiljenijih kapetana iz ovog sveta (do iznenađenje) mi je Lorka.
 

Back
Top