"5. oktobar je prevara... Gde su sad oni, a gde sam ja?"

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.058
"5. oktobar je prevara... Gde su sad oni, a gde sam ja?"


Beograd -- Šef srpske diplomatije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je "5. oktobar prevara" finansirana iz inostranstva.

omentarišući 17. godišnjicu petooktobarskih demonstracija kojima je okončana vladavina Slobodana Miloševića, Dačić je kazao da Vojislav Koštunica, kandidat Demokratske opozicije Srbije na predsedničkim izborima 24. septembra 2000. godine, nije odneo izbornu pobedu.

Pročitajte još:

5. oktobar - gde smo 17 godina kasnije?
5. oktobar – sirovo / VIDEO
"Lično sam veoma zahvalan zbog 5. oktobra jer, da nije bilo njega, ne bih postao predsednik SPS", kaže Dačić.

Osim toga, lider socijalista je naveo i da je 5. oktobar "jedna velika prevara".

"Ne govorim o običnom narodu već o načinu na koji je izveden i pripremljen, finansiran iz inostranstva - govorim o tome da Koštunica nije pobedio i govorim o onima koji su izveli 5. oktobar. Gde su oni sada a gde sam ja? Ja sam na svom mestu u svojoj partiji, a oni su izdali sve, i narod i svoje partije, promenili su sve što su mogli da promene", rekao je Dačić.

Osim toga, predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nešto ranije da ništa posebno ne misli o 5. oktobru.

Predsednik DS Dragan Šutanovac ocenio je da je 5. oktobar 2000. godine jedan od najvažnijih datuma moderne srpske istorije.

"Građani su tada glasali protiv ratova, bede, nemaštine, sankcija, a za evropsku perspektivu Srbije, demokratsku modernu zemlju koja će dostići evropske standarde", rekao je predsednik DS.

Danas se navršava 17 godina od velikih demonstracija u Beogradu kojima je 5. oktobra 2000. okončana vladavina Slobodana Miloševića. Demonstracije su izbile pošto je Milošević odbio da prizna rezultate izbora za predsednika Savezne Republike Jugoslavije (SRJ).

Demonstranti su 5. oktobra u Beogradu, na platou ispred tadašnje Savezne skupštine, a danas Doma Narodne skupštine, stigli iz čitave Srbije u kolonama automobila, autobusa i kamiona dugačkim desetine kilometara, probijajući buldožerima policijske blokade na putevima.

Već u prepodnevnim satima policija je upotrebila suzavac kako bi sprečila demonstrante da uđu u zgradu parlamenta, ali bezuspešno. Zgrada Savezne skupštine je demolirana i zapaljena, kao i zgrada RTS-a u Takovskoj ulici.

Policija je ubrzo prestala da pruža otpor i mahom se pridružila građanima.

U večernjim satima 5. oktobra 2000. građanima se sa terase Skupštine Beograda obratio novi predsednik SRJ Vojislav Koštunica, a narednog dana, 6. oktobra, Milošević je priznao izborni poraz i čestitao Koštunici.

U demonstracijama je poginula Jasmina Jovanović iz Miloševca kod Velike Plane, koja je pala pod točkove kamiona. Momčilo Stakić iz Krupnja preminuo je od posledica srčanog udara.

Povređeno je 65 ljudi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=05&nav_category=11&nav_id=1311059



Ovo je ludilo mozga jbt!!! Ovaj lik je trebao 6. oktobra da bude iza resetaka.

Kurvao se sa svakom strankom do sada, a sad glumi neko ludilo jbt??????

Rusi mu stoje iza ledja pa se nadje momenat da se brecne malo na Zapad.
 
Poslednja izmena od moderatora:
par nih je ispod zemlje
dosta njih je još uvek u zemlji i pod zaštitom
a ostali su van zemlje broje šušku i očijukaju kad će sledeći momenat za ludilo

navodno se ne zna ko je šta... medjutim za sve postoje precizni podaTci...

- - - - - - - - - -

medjutim zbog ove sprdačine generacije od 65-te do 85-te ostaju bez penzija, kako će se to regulisati videćemo
samoubistvo je kukavičluk, kradja 100 grama salame je težak lopovluk...
 
Podrska za Dacica !

Jeste izdao Milosevica , jeste izdao i Srbiju onomad 2008. kad je odbio vladu sa Kostunicom i Seseljem , jeste potpisao i veleizdajnicki Briselski sporazum .. ali ovo sto radi ovih dana je muzika za moje usi ... melem na ranu ... Dacija je zajahao Hrvate i Dosmanlije i ne silazi ... Ivice hebi ne vadi !


I ne zaboravite da je Dacic dvostruki agent - radi i za Ruse i za Amerikance ... Sta mislite kako je opstao sve ove godine ??? E sad sto radi protiv Srbije ok . to ga ne vadi ali brateee koliko prija kad srpski ministar spoljnih poslova gazi po Hrvatima i po dosmanlijama ...
 
Poslednja izmena:
"5. oktobar je prevara... Gde su sad oni, a gde sam ja?"


Beograd -- Šef srpske diplomatije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je "5. oktobar prevara" finansirana iz inostranstva.

omentarišući 17. godišnjicu petooktobarskih demonstracija kojima je okončana vladavina Slobodana Miloševića, Dačić je kazao da Vojislav Koštunica, kandidat Demokratske opozicije Srbije na predsedničkim izborima 24. septembra 2000. godine, nije odneo izbornu pobedu.

Pročitajte još:

5. oktobar - gde smo 17 godina kasnije?
5. oktobar – sirovo / VIDEO
"Lično sam veoma zahvalan zbog 5. oktobra jer, da nije bilo njega, ne bih postao predsednik SPS", kaže Dačić.

Osim toga, lider socijalista je naveo i da je 5. oktobar "jedna velika prevara".

"Ne govorim o običnom narodu već o načinu na koji je izveden i pripremljen, finansiran iz inostranstva - govorim o tome da Koštunica nije pobedio i govorim o onima koji su izveli 5. oktobar. Gde su oni sada a gde sam ja? Ja sam na svom mestu u svojoj partiji, a oni su izdali sve, i narod i svoje partije, promenili su sve što su mogli da promene", rekao je Dačić.

Osim toga, predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nešto ranije da ništa posebno ne misli o 5. oktobru.

Predsednik DS Dragan Šutanovac ocenio je da je 5. oktobar 2000. godine jedan od najvažnijih datuma moderne srpske istorije.

"Građani su tada glasali protiv ratova, bede, nemaštine, sankcija, a za evropsku perspektivu Srbije, demokratsku modernu zemlju koja će dostići evropske standarde", rekao je predsednik DS.

Danas se navršava 17 godina od velikih demonstracija u Beogradu kojima je 5. oktobra 2000. okončana vladavina Slobodana Miloševića. Demonstracije su izbile pošto je Milošević odbio da prizna rezultate izbora za predsednika Savezne Republike Jugoslavije (SRJ).

Demonstranti su 5. oktobra u Beogradu, na platou ispred tadašnje Savezne skupštine, a danas Doma Narodne skupštine, stigli iz čitave Srbije u kolonama automobila, autobusa i kamiona dugačkim desetine kilometara, probijajući buldožerima policijske blokade na putevima.

Već u prepodnevnim satima policija je upotrebila suzavac kako bi sprečila demonstrante da uđu u zgradu parlamenta, ali bezuspešno. Zgrada Savezne skupštine je demolirana i zapaljena, kao i zgrada RTS-a u Takovskoj ulici.

Policija je ubrzo prestala da pruža otpor i mahom se pridružila građanima.

U večernjim satima 5. oktobra 2000. građanima se sa terase Skupštine Beograda obratio novi predsednik SRJ Vojislav Koštunica, a narednog dana, 6. oktobra, Milošević je priznao izborni poraz i čestitao Koštunici.

U demonstracijama je poginula Jasmina Jovanović iz Miloševca kod Velike Plane, koja je pala pod točkove kamiona. Momčilo Stakić iz Krupnja preminuo je od posledica srčanog udara.

Povređeno je 65 ljudi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=05&nav_category=11&nav_id=1311059



Ovo je ludilo mozga jbt!!! Ovaj lik je trebao 6. oktobra da bude iza resetaka.

Kurvao se sa svakom strankom do sada, a sad glumi neko ludilo jbt??????

Rusi mu stoje iza ledja pa se nadje momenat da se brecne malo na Zapad.


Tу је зато што није било 6.октобра, а и многи поред њега
 
hqdefault.jpg


:zcepanje:

- - - - - - - - - -

moralna gromada
 
Najbolji komentar
Hahaha bravo Ivice kralju. Pljuji ljudima u facu kad su glupi. Najgluplja nacija na svetu, samounistilacka. Misle da su bogom dani, da su bozji narod, a ono kriminalci ih za****vaju decenijama. Prvo kraljevi, popovi, sad politicari, svi ih jasu oni cute. Ne shvataju da im je bilo bolje kad su bili pod Turcima i Nemcima nego pod svojima. I ovako su robovi, samo za 200 eura.
Ti me uvek nasmejes, u drugim zemljama ne smem da napisem kako bi zavrsio, ovde si bog. Svaka cast.
 

Back
Top