Muska i zenska prevara

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li su iste? Npr. jel isto stati Cipelom u govvno ili baciti govvno u cipelu. Druga stvar, ako je to sve isto zasto zene kad pricaju o bivsim partnerima smanjuju brojku a muskarci povecavaju.

Sve to nesto govori da nije isto, zar ne?
 
Da li su iste? Npr. jel isto stati Cipelom u govvno ili baciti govvno u cipelu. Druga stvar, ako je to sve isto zasto zene kad pricaju o bivsim partnerima smanjuju brojku a muskarci povecavaju.

Sve to nesto govori da nije isto, zar ne?

sinnke2005.jpg


našao sam ti avatar iz 2005-te
 
Najbolji avatar.

aha ..

- - - - - - - - - -

od svih prevara najgora je ženska

najbolja tema od sinnketa ali sa najkraćim vekom je bila DA LI BI DALE ZA SNICKERS?
Nisam stigao da odgovorim Nina uredjivala LJiS pa...
Maksimalno banalizovana suština :D

- - - - - - - - - -

Sad Nina uredjuje Politiku pa...

- - - - - - - - - -

nije isto...ženska više boli
:mrgreen:

e vidi ovako ukratko, to znale i babe sa Peštera...

Muško kad se izdjipa ono se vrati kući i šta znam zadovolji sujetu i vršnjaka pa dosta
Žena kad se izdjipa u kuću se ne vraća jer je to uradila planirano znači ende

A savim druga kategorija je prevara iz imovinske koristi tu se ne zna ko je gori
To su ti uglavnom današnji brakovi - ispred crkve kad se uzimaju a ispred opštine kad se razilaze
 
Slavenaa

Da li je to jedini scenarij kojeg nazivaju prevarom? Nije. Evo jedan drugi primjer...
Ja se dopisivam sa drugim muškarcem. Sadržaj poruka je škakljiv. Moj partner će to smatrati prevarom, a ja baš i ne. Eto.
 
..ne...ja bih to nazvao da si mu ruku pustila
sa,- predumisljajem
i onda nije prevara nego prohtjev...jer priroda hoce da je zadovoljena...ko mu je kriv...
Jeste potreba :lol: Ali zar onda nije.poštenije razići se..zašto veza ako je bez veze?:D

- - - - - - - - - -

Slavenaa

Da li je to jedini scenarij kojeg nazivaju prevarom? Nije. Evo jedan drugi primjer...
Ja se dopisivam sa drugim muškarcem. Sadržaj poruka je škakljiv. Moj partner će to smatrati prevarom, a ja baš i ne. Eto.

samo obrni, i šta sad? Kakav je osećaj?
 
Neki postupci jesu prevara. Zapravo mnogi...
Ali isto tako, mnogi postupci se mogu tumačiti različito.
Prije razgovora o prevari, treba razjasniti na šta se konkretno misli.
Emotivna, fizička, poljubac, seks, afera od godinu dana ili slabost jedno veče.... ili tek najobičnije "škakljivo" dopisivanje.
Nije sve crno ili bijelo
 
Neki postupci jesu prevara. Zapravo mnogi...
Ali isto tako, mnogi postupci se mogu tumačiti različito.
Prije razgovora o prevari, treba razjasniti na šta se konkretno misli.
Emotivna, fizička, poljubac, seks, afera od godinu dana ili slabost jedno veče.... ili tek najobičnije "škakljivo" dopisivanje.
Nije sve crno ili bijelo

Ako je dopisivanje bez namere da se uživo nađu, meni nije prevara, već ćaskanje ili flert. Ako je dopisivanje sa namerom da se u četiri oka ostvare ideje iz poruka, onda je predumišljaj pred prevaru, a kad se nađu, onda je prevara. U oba slučaja, i da sam ja i da je on. Emotivna prevara je prevara, i bez dodira i to najgora vrsta, kad si sa njim, a maštaš o drugom. Sve vrste afera, izleta, šema su prevara. I ruka u gaće isto... Ili u zadnji džep... I poljubac u vrat, ili usne jeste, kao i svaki drugi... Ali sad ne znam jel poljubac u obraz i u ruku prevara ili nije? :think:

Edit: Naravno, zavisi u kolikoj meri su poruke "škakljive"....
 
Poslednja izmena:
Jasno da bi moglo, ali nisu sve veze iste, niti su svi ljudi isti...
Nekom nije prevara ako se desi samo jednom, sa strane, a meni, bogami, jeste.... Nekom nije ni poljubac prevara, a meni itekako jeste. Ali ćaskanje, kao ovde na forumu, koje je neozbiljno zezanje, meni nije prevara, sve dok se ne kuju planovi šta i kako bi radili. Kao što rekoh, bitno je koliko su poruke "škakljive"... Jer nije prevara reći nekom da je lep, ali jeste reći mu da bi da ga khmhm, a još više to i želeti, a najviše i uraditi..
 
Veoma je bitno kako se neko ponasao pre prevare, nije bitan pol.
Ako ti neko ide uz doope kao samo tebe voli, ti si jedini do neba i nazad :lol: normalno je da ce svako da popizdi kad shvati da je prevaren.
A ako neko direktno ili indirektno najavljuje prevaru zbog npr zapostavljanja, sta ima da se cudis sto si prevaren.
 
aha ..

- - - - - - - - - -



najbolja tema od sinnketa ali sa najkraćim vekom je bila DA LI BI DALE ZA SNICKERS?
Nisam stigao da odgovorim Nina uredjivala LJiS pa...
Maksimalno banalizovana suština :D

- - - - - - - - - -

Sad Nina uredjuje Politiku pa...

- - - - - - - - - -



e vidi ovako ukratko, to znale i babe sa Peštera...

Muško kad se izdjipa ono se vrati kući i šta znam zadovolji sujetu i vršnjaka pa dosta
Žena kad se izdjipa u kuću se ne vraća jer je to uradila planirano znači ende


A savim druga kategorija je prevara iz imovinske koristi tu se ne zna ko je gori
To su ti uglavnom današnji brakovi - ispred crkve kad se uzimaju a ispred opštine kad se razilaze

mašala :worth:
 

Back
Top