Gde su kosturi sa "Titanika"?

Ma, da, tema je veoma ozbiljna.

Mislis?!:lol:
C6aql06.jpg
 
Šta je to "unutrasnjisti"? Nikad čuo. Što ti drhte ruke? Razložile su se u moru za manje od mesec dana.

Kakve školjke? One što su stare milijardu godina. Ma bjaži. Video si ih tamo, uživo?

Ovo se u prevodu zove PAPAK, iliti preciznije PAPČINA.
Ne veruje u školjke stare milionima godina jer ih mije video.......Verovatno je astronaut, jer slepo veruje da je Zemlja lopta iako je on to nije video.
Ili možda jeste?
Vrhunski glupak, i veliki licemer......Prava slika i prilika iskompleksiranog idiota bez realnog života.

Elem , kratko o temi......
Ako uisitnu nije nadjen nijedan ljudki leš ili kostur to je velika misterija.
Na toj dubini nema morskih struja, na toj dubini nema riba koje bi se hranile ljudskim ostacima.
Na toj dubini ne posotji način da se ljudski ostaci rastvore.
Mada, možda misterija nije u tome što nema leševa ili kostura, nego u tome što zvanična verzija nije tačna, pa ti ljudi možda nisu ni bili na brodu.
 
Ovo se u prevodu zove PAPAK, iliti preciznije PAPČINA.
Ne veruje u školjke stare milionima godina jer ih mije video.......Verovatno je astronaut, jer slepo veruje da je Zemlja lopta iako je on to nije video.
Ili možda jeste?
Vrhunski glupak, i veliki licemer......Prava slika i prilika iskompleksiranog idiota bez realnog života.

Elem , kratko o temi......
Ako uisitnu nije nadjen nijedan ljudki leš ili kostur to je velika misterija.
Na toj dubini nema morskih struja, na toj dubini nema riba koje bi se hranile ljudskim ostacima.
Na toj dubini ne posotji način da se ljudski ostaci rastvore.
Mada, možda misterija nije u tome što nema leševa ili kostura, nego u tome što zvanična verzija nije tačna, pa ti ljudi možda nisu ni bili na brodu.

Za tebe, kao nepismenu litalinu, nema nikakvog prevoda. Čemu “Caps Lock” slova - recidiv histerije (ženske bolesti)? Ko se dere? Onaj ko nije u pravu. Ovo se zove prčetina, rkonja, ili preciznije litalina ili litonja, očerupani pijevac gološijan.

Šta znači “jer ih mije video”? Nikad čuo.

Niko nije video školjke stare milijardu godina (niko nije pomenuo milione, već milijardu). Sve je to fake. Ko je astronaut? Ne možeš da budeš astronaut ako nisi pilot. E, mukice i rkonjo. Samo budala može da veruje u bilo šta. Da je Zemlja lopta na to ukazuje čista logika, jer kad je na severnom polu dan na južnom je noć, i obrnuto; kad je na severnoj polulopti leto na južnoj je zima, i obrnuto; a za sve to vreme na ekvatoru dan i noć u toku cele godine traju skoro tačno po 12 sati. To može da se dogodi samo na loptastoj planeti. Uostalom, sve planete su lopte. Ko ne veruje neka pogleda kroz teleskop, pod uslovom da se ne plaši teleskopa. Samo totalni moron i degen može da veruje da je Zemlja ravna ploča, a takvih je danas sve više. Prepoznaju se po tome da su nepismeni.

Najprva i najglavnija (ali “najprva i najglavnija”, aha ha ha ha ha ha ha, napisano u njegovom stilu) glupanderčina sveta, što žubori na pola sveta, jer mu druga polovina ne smeta, i najgori hipokrit (ne zna ni šta znači ta reč, pa neka progugla)... Prava slika i prilika neuspelog abortusa i defektnog degenerika, dežurnog ludaka, ne samo na ovom forumu.

Elem, belem i čoldov melem, o temi je već sve rečeno i nema se šta dodati.

Šta je to “ljudki”? Nikad čuo. Što ti drhte ruke dok pišeš post? Nauči pravopis pa dođi da diskutuješ. Nema tu nikakve misterije.

Ljudski i svi drugi životinjski leševi se raspadaju u najobičnijoj vodi za manje od nedelju dana, da od njih ništa ne ostane, a kamoli neće u okeanu.

Šta je to “posotji”? Nikad čuo. Što ti drhte ruke dok pišeš post? Nauči pravopis pa dođi da diskutuješ. Ljudski ostaci su se raspali mnogo kraće od godinu dana. A prošlo je više od 100 godina.

Ne postoji nikakva nezvanična i zvanična verzija, a nepismene litaline, prčetine i šonje mogu da bolduju tekst do mile volje, i da ispadnu još gluplji nego što jesu. Dovoljno je to što žive u XXI veku a veruju da je Zemlja ravna ploča.

Ravnozemljaš. :rida: Ali “ravnozemljaš”. :cepanje: Koliko grama mozga treba da ima neki totalni moron pa da sam sebe tako nazove i nasedne na srednjovekovne nebuloze. :bljak: Mukica...
 
Čemu “Caps Lock” slova - recidiv histerije (ženske bolesti)? Ko se dere?

Ja tebi odavno rekoh na jednoj drugoj tmi.
Nadji na internetu BILO GDE, da u internet bontonu stoji da je pisanje BOLDOVANIM slovima vikanje.
Ja tvrdim da ti LAŽEŠ.......
A zbog čega to radiš, verovatno mnogo bolje znaju tvoji lekari......
Dalje ne želim da ulazim u raspravu sa tobom, jer ja pričam ČINJENICAMA, a ti ne znaš ni šta je to......
Tema o tebi i tvojim glupostima nije za ovaj pdf, nego za psihologiju i temu, "kako prepoznati idiota?"


Ljudski i svi drugi životinjski leševi se raspadaju u najobičnijoj vodi za manje od nedelju dana, da od njih ništa ne ostane, a kamoli neće u okeanu.

Evo još jedan DOKAZ da laže........Raspada se telo, tkiva, a ne kosti, ali i to mnogo, mnogo sporije od ovoga što tvrdi idiot.

https://www.srbijadanas.com/clanak/...ezivotna-tela-u-dunavu-kod-panceva-09-06-2015
 
Poslednja izmena:

Ja tebi odavno rekoh na jednoj drugoj tmi.
Nadji na internetu BILO GDE, da u internet bontonu stoji da je pisanje BOLDOVANIM slovima vikanje.
Ja tvrdim da ti LAŽEŠ.......
A zbog čega to radiš, verovatno mnogo bolje znaju tvoji lekari......
Dalje ne želim da ulazim u raspravu sa tobom, jer ja pričam ČINJENICAMA, a ti ne znaš ni šta je to......
Tema o tebi i tvojim glupostima nije za ovaj pdf, nego za psihologiju i temu, "kako prepoznati idiota?"

Baš me briga šta si ti rekao. I šta je bilo ko rekao. Šta je to “tmi”? Tmina? Što ti se opet tresu ruke? Sav drhtiš, jbt.

Ne zanimaš me uopšte, ni ti niti bilo ko odavde, na ličnoj osnovi. Zanima me samo da se bavim postovima, a ne učesnicima. Ako primetim da je neko nepismeni seljak ja ga ispravim. Nisam ni rekao da je pisanje boldovanim slovima galama, već da je ružno i da podseća na dečji vrtić, i na dečicu koja crtkaju sve i svašta, pa onda boje slova. Pisanje “Caps Lock” slovima jeste galama. A ti pišeš tako. Možeš da se dereš do kraja sveta, ja neću promeniti svoje stavove. Nadalje, reč “Internet” piše se velikim slovom “I”, i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ.

Baš me briga šta ti tvrdiš, bez “Caps Lock” slova - recidiva histerije (ženske bolesti)? Ko se dere? Onaj ko nije u pravu. Da nećeš možda da me tužiš Gradskoj čistoći? Uh, neću moći da spavam noćas koliko sam se nasekirao zbog toga što ti nešto tvrdiš. Dovoljno je što se rugaš logičnom zaključku da je Zemlja loptasta planeta. Sve planete su loptaste.

Kakvi tvoji lekari? Veterinari? Govori u svoje ime. Ja nemam nikakve lekare, pošto se ne razboljevam uopšte, a ne razboljevam se zato što bojkotujem meso, mleko i jaja, svu industrijsku hranu sa kodom HACCP, zatim kafu, duvan, alkohol, lekove i droge. Izgledam 55% mlađi nego što zaista jesam. Istresem mokraćnu kesu i debelo crevo na sve lekare i na sve njihove lekove. Nikada neću imati posla sa njima. Tebi su potrebniji, jer ti drhte ruke i treseš se kao prut. Mogu da se kladim da si se sav preznojio dok si napisao ovaj post. E, žalosti.

Dalje, ja ne želim da ulazim sa tobom ni u kakvu diskusiju, pošto si nepismen, neobrazovan i glup kao noć, uz to si i ravnozemljaš, pokušavaš nekoga da vređaš, ali čak ni to ne umeš, ali to ću učiniti tek pošto pobalegam sve gluposti koje si napisao. Videli smo i moju i tvoju pismenost i znanje. Ja znam sve. Ti ne znaš ništa. Tačka.

Tema o tebi i tvojim sektaškim ravnozemljaškim nebulozama nije ni za jedan pdf, već za zoologiju i diskusiju pod naslovom “Kako prepoznati besnog psa”. Putuj igumane. I tvoj ti usput.

Iz priloženog s emože videti ko je od nas dvojice inteligentniji, pametniji, stabilniji, pismeniji, normalniji... itd. itd. Ojha. Ende.
 
Žašto bi nekom trebale kosti sa Titanika. A i posle toliko godina kosti su zatrpane slojevima sedimenata i toliko su sitne da ih robotska ruka ne može izvaditi. :)

To je velika misterija.

A jos je vece misterija kako su se ocuvale kozne cipele, a kosti nisu?

O tome i danas nauka raspravlja, ali vidim da bi bilo dobro da ovde priupiteju neke od onih kojima ja sve jasno....


Uostalom , kada je rec o "Titaniku" jos uvek je takodje misterija KAKO i ZASTO je on potonuo.

Mnogi se ne slazu sa zvanicnim izvestajem o nekakvoj lednoj santi koja je potopila nepotopivi brod.
 
Evo još jedan dokaz, da voda ne može da razloži čak ni drvo, a kamoli kosti skeleta.

http://www.b92.net/putovanja/zanimljivosti.php?yyyy=2017&mm=10&dd=08&nav_id=1311710

Pa naravno.

Pod velikim pritiskom, na niskim temperaturama bakterije koje razlazu materiju su mnogo retke.

Zasto je proces razgradnje veoma spor, a neke materije se ni ne razlazu.

Videli ste slike cipela iz Titanika?

Kako je moguce da se kozne cipele nisu raspale a sve ostalo jeste? Kako su se raspale kosti koje u najvecem procentu cini kalcijum, neoraganska m aterija?

To su sve pitanja bez odgovora oko kojih ni danasnja nauka nema validno objasnjenje.
 
luj viton se hvali da njegove torbe mogu ceo vek da budu u vodi i da im nista ne fali kako su ih dobro ustavili...sve je podlozno razgradnji a od materijala i spoljnh uslova zavisi brzina raspada...na toj dubini kalcijum se mnogo brze razlaze nego na kopnu...na 4.500 metara dubine nema ni fosilnih ostataka
 
Fosilni ostaci nastaju usled specifičnih uslova. Bilo je slučajeva da se u pećini ljudska lobanja pretvorila u kamen. Ali bilo je potrebno da stotinama hiljada godina voda sa tavanice kaplje na nju. 100 godina za prirodu nije ništa. Za nas jeste.
 

Back
Top