Putovanje

milan664

Početnik
Poruka
16
„Brod u luci je siguran, ali nije to ono zbog čega su brodovi napravljeni.”
Pozdrav, Šta mislite o ovom citatu i generalno o putovanjima. Ja sam imao priliku da upisem fakultet u drugom gradu i da zivim sam (nisam iz tog razloga što ne bih mogao da se zaposlim posle tog faxa, možda sam pogrešio, ali dobro..) To je sigurno jedno mnogo dobro iskustvo kada živiš sam. Da li vi smatrate to jednim mnogo dobrim (važnim, ukoliko je neko u mogućnosti) putovanjem ili tu spadaju i odmori u nekom drugom mestu, jednodnevni izleti?
Ja mnogo volim putovanja i možda sam pogrešio što nisam otišao u drugi grad da studiram!
Šta mislite o ovom?
 
putovanje u innerspace je lepo i korisno.

sviđa mi se ova izjava o brodovima to bi trebalo da se uspešno primenjuje i za druge aktivnosti u životu.
ako imaš novac zašto da ti stoji, troši ga dok ne isprazniš račun.
a da li je baš tako?
 
„Brod u luci je siguran, ali nije to ono zbog čega su brodovi napravljeni.”
Pozdrav, Šta mislite o ovom citatu i generalno o putovanjima. Ja sam imao priliku da upisem fakultet u drugom gradu i da zivim sam (nisam iz tog razloga što ne bih mogao da se zaposlim posle tog faxa, možda sam pogrešio, ali dobro..) To je sigurno jedno mnogo dobro iskustvo kada živiš sam. Da li vi smatrate to jednim mnogo dobrim (važnim, ukoliko je neko u mogućnosti) putovanjem ili tu spadaju i odmori u nekom drugom mestu, jednodnevni izleti?
Ja mnogo volim putovanja i možda sam pogrešio što nisam otišao u drugi grad da studiram!
Šta mislite o ovom?
sve to i više od toga..
međutim, ako je neko budala, njemu je svejedno da li će biti budala na putu ili budala bez putovanja :mrgreen:
za pametnog čoveka, putovanja su širenja vidika..
 
Putovati i snalaziti se u "belom" svetu je pravo iskustvo koje traži i odvažnost i avanturistićku radoznalost i zrelost...
Tako se,ustvari,najbrže sazreva...
Inače,"otkačinjanje" iz okrilja porodice označava punu zrelost osobe...
Infatilnost ,tako česta,kod omladine je posledica teških,kriznih vremena u kojima se pažnja o mladima pojačava!
Brod je za plovidbu,a ne za sidrenje građen!
Za velike talase i struje okeana života!
 
Putovati i snalaziti se u "belom" svetu je pravo iskustvo koje traži i odvažnost i avanturistićku radoznalost i zrelost...
Tako se,ustvari,najbrže sazreva...
Inače,"otkačinjanje" iz okrilja porodice označava punu zrelost osobe...
Infatilnost ,tako česta,kod omladine je posledica teških,kriznih vremena u kojima se pažnja o mladima pojačava!
Brod je za plovidbu,a ne za sidrenje građen!
Za velike talase i struje okeana života!

dragče, da li podržavaš astralna putovanja? u pauzama od fizičkih
 

Back
Top