Koji tip veze volite?

Elisa di Rivombrosa

Aktivan član
Poruka
1.135
Moram da priznam, ovde se osecam potpuno dobro i ma koliko tvrdila da su sve zene super na pdf Zene ipak nije tako zato cu pitati ovde. Mada, tvrdim da je vecina zaista dobra. Necu da ponavljam koje zene obozavam jer, dobila bih ne znam ni ja sta se dobija.

Neku vezu iz filma, ili stvarnog zivota, poput nekih slavnih licnosti kao Rejcel Vajs i Danijel Krejg, koga bas i ne obozavam.

Ja sam oduvek zelela da imam vezu poput Britani Marfi i Estona Kucera u filmu Upravo vencani. Oduvek sam htela nekog da uvek bude sa mnom. Da deli sve sa mnom.

m7ulh4.jpg


jos uvek trazim nekog takvog...
 
Prosla me faza prelazne ljubavne veze. Bila je lepa, posluzila je svrsi i to je to...
Trenutno sam u karmickoj ljubavnoj vezi i vrlo je intenzivna, osvezavajuca, lepa ali to su inace veze koje nemaju cilj
pa se i ne nadam necem kvalitetnijem, dugitrajnijem, samo i jednostavno pustam da tece...
..kompromisna veza koja je vrlo cesta me ne zanima, dakle tragam za onom poslednjom vrstom, jedinom, bitnom ljubavnom vezom sa srodnom dusom...retka jeste ali selavi...:lol:
 
Poslednja izmena:
Немаш ти појма!

Права веза ти је из филма "Frends with benefits".

71h-QPSw0NL._SX342_.jpg

Ona mi je izuzetn antipaticna. Kao i Dzenifer Lav Hjuit, koja mi je nekako namigusa. Sta znam :/
A ova kako se vec zove nije namigusa ali nekako mi je namcorasta :D ne volem takve. volim slatke namcore, ali ovakve ne

- - - - - - - - - -

umem da budem okrutna

- - - - - - - - - -

Britani Marfi je preslatka
 
Moram da priznam, ovde se osecam potpuno dobro i ma koliko tvrdila da su sve zene super na pdf Zene ipak nije tako zato cu pitati ovde. Mada, tvrdim da je vecina zaista dobra. Necu da ponavljam koje zene obozavam jer, dobila bih ne znam ni ja sta se dobija.

Neku vezu iz filma, ili stvarnog zivota, poput nekih slavnih licnosti kao Rejcel Vajs i Danijel Krejg, koga bas i ne obozavam.

Ja sam oduvek zelela da imam vezu poput Britani Marfi i Estona Kucera u filmu Upravo vencani. Oduvek sam htela nekog da uvek bude sa mnom. Da deli sve sa mnom.

m7ulh4.jpg


jos uvek trazim nekog takvog...
vidim da si čista duša
čuvaj se
 
Poslednja izmena:
Muškarci ne vole veze osim ako se ne pretvaraju.Veza, samo ime joj kaže je smaračina jer žene pod tim pojmom smatraju sve moguće manipulacije kojima mogu da te gnjave i da se glupiraju svaki dan a ti od toga nemaš ništa.

E jadan si ti, dakle ti nikada nisi bio sa zenom nekom a da je volis. Bas mi te je zao, sazaljevam te. Bio si skot i prema sebi i prema drugima - bio si sa nekim koga ne mozes da podneses, ili nisi bio ni sa kim nikada. Nema trece. I to je jadno, jer si onda bio sa njima jer nisi mogao da nadjes nista bolje.

Kada volis zenu, onda ti svako njeno "gnavljenje i glupiranje" dodje nesto nalepse na svetu i u tome i ti uzivas, kao sto ona uziva i u tome da ti nju "gnjavis" i "glupiras se".

Kada ti to zaista postane gnjavaza i glupiranje, ili postane i njoj - onda znaci da je ljubav otisla i onda je fer reci to i otici.

E muskarci, ala brukate nas rod i dalje....Nista jos uvek niste naucili.

***** ti coveka, tj "muskarca" koji nije voleo i ne stremi da voli, bar 1 u zivotu, ako prodje zivot a nisi to iskusio onda kao da nisi ni ziveo punim plucima i ostvario prave odnose sa drugim ljudskim bicem punim plucima i cistog uma tj srca.

- - - - - - - - - -

ako je volis, kako nemas, uzivas

Bas tako, bravo. Ne daje forum da ti dam reputaciju, a to je zato sto sam ti vec negde za nesto dao. Eto i ovaj put se slazem sa tobom.

Naravno da on NEMA, i da ne uziva, jer on i ne zna sta to znaci voleti verovatno. Zato tako i pise. Pisanje implicira da nema iskustava o tome. Da ima, cutao bi i ne bi to izjavljivao.

Jos pazi on sebi dao za pravu (kaoi mnogi drugi) da pisu u ime SVIH muskaraca koji su postojali, postoje i postojace.

Koja egocentricna projekcija.
 
Najvise mi odgovara tip veze: Udata lepa vitka zena,godina izmedju 3O - 35 slobodoumna u seksualnom smislu.Da me redovno
posecuje dva puta nedeljno.Da ostane kod mene dva sata,uz aktivan sex u svim oblicima i varijantama.Takav ljubavno - seksualni
odnos,uopste ne opterecuje muskarca,ni u kakvom pogledu.Nema zdravstvenog rizika,nema finansijskih troskova.nema gubljenja
vremena za izvodjenja u Cafee i restorane.Ukoliko se i pored sve paznje desi "geseft" i ona zatrudni...tu je presrecni muz,da
prigrli novorodjenog clana svoje obitelji.! Do sada sam imao,obicno po dve veze ovakve vrste,i smatram se srecnim covekom,koji
zna da upravlja svojom sudbinom.Do sada nisam imao nikakvih neprijatnosti,sa muzevima mojih odanih "zdrebica",jer muzevi su potpuno uvereni,u vernost svojih supruga.!


Ovo je moj "recept",za bogat miran seksualni zivot,koji muskarcu pruza obilje zadovoljstva i radosti.I sto je najvaznije,ne kosta nista !:heart::cmok2::cmok:
 

Back
Top