MITROVIĆ PREUZIMA TAKMIČENJE "Zvezde Granda" prelaze na "Pink"

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.811
Željko Mitrović je odlučio da preuzme takmičenje "Zvezde Granda", koje će se već od sledeće nedelje emitovati na ružičastoj televiziji.
VOJA_1000x0.jpg
Voditelji takmičenja , Foto: Pulsonline Screenshot
Naime, čelnik "Pinka" je uprkos početnom protivljenju prihvatio da se na njegovoj televiziji emituju tri emisije koje su donedavno bile u vlasništvu TV "Prva".
- Na "Pink" prelaze emisije "Zvezde Granda", "Nikad nije kasno" i "Grand specijal". Iako Mitrović isprva nije želeo da preuzme "Zvezde Granda", njegovi najbliži su uspeli da ga nagovore, te je ipak pristao da se sva tri šoua emituju na ružičastoj televiziji. Željko će upravo danas potpisati ugovor sa SBB, te će transakcija postati javna - započeo je izvor za Srpski telegraf i dodao:
43_1000x0.jpg
Milica i Željko Mitrović, Foto: Vesna Lalić
- Željko nije odustao od "Pinkovih zvezda", koje su već stekle ogromnu televizijsku popularnost, tako da će se oba takmičenja - "Pinkove zvezde" i "Zvezde Granda", emitovati na "Pinku", svaka će imati svoj termin. Međutim, kako na ružičastu televiziju dolaze tri nove emisije, evidentno je da će neka koja se već emituje morati da strada. Po svemu sudeći, to će biti emisija Lee Kiš "Nedeljno popodne". Kako se "Nedeljno popodne" emituje već 11 godina, odlučeno je da se ne ukine skroz, već da se prebaci na kanal "Pink 2", koji je Mitrović rešio da ojača
 
Veliki btoj ljudi nema vremena za svoj normalan zivot .
Ni malo ga ne interesuje ruzicasta televizija...
Nema vremena ni prave zvijezde da pogleda toliko radi i tesko prezivljava.
Zato ...A ima jos a necu da duzim .:D

Nemoj nikad dozvoljavati da subjektivno misljenje zamagli realno stanje..ma sta ti , ja ili neko treci mislio dobro ili lose o pinku ili zvezdama granda, to je cinjenica najgledanija televizija i jedna od najgledanijih emisija.
ko ima vremena da gleda ili nema nije ni tvoja ni moja stvar, ocigledno se gleda.
pogledaj blic, alo i ostale dnevne novine. svaka treca vest je povezana sa estradom i estradnim desavanjima..kad blic kao najcitanija novina masovno puni vesti sa tim informacijama, ociglednno ima dosta ljudi koji vole te stvari da citaju.
 
Mitroviću je to biznis, svidelo se nama ili ne. Sve će uraditi da ima veliku gledanost.
Zvezde granda nekad i sada ne mogu da se porede. Žiri sve radi kako bi sebi podigao rejting svađanjem, bljuvotinama... i to sve preko leđa mladih pevača, koji su u ovoj priči postali nebitni. Narodu se to očito sviđa jer je gledanost velika, valjda begaju iz svog tmurnog i teškog života.
Na žalost, većina tih mladih pevača kad postanu zvezde krenu istim stopama kao i žiri.
 
REŠENA MISTERIJA "Zvezde Granda" ipak ostaju na Prvoj
Dok se još uvek spekuliše o eventualnom "preseljenju" ovog takmičenja na Pink, najava na Prvoj srpskoj televiziji o emitovanju ove emsijie još uvek postoji.
zg_1000x0.png
Zvezde Granda, Foto: Printsktin TV Prva
Najgledanije takmičenje pevačkog šou programa " Zvezde Granda", posle spekulisanja o njihovom eventualnom emitovanju na televiziji Pink, ipak ne deluje kao istinito.
Najava za "Zvezde Granda" je i dalje na Tv Prvoj, a emitovanje ovog takmičenja najavljeno je za subotu od 21h.
Podsetimo da je spekulisanje o eventualnom preseljenju ove emisjie na televiziju Pink, počelo u onom trenutku kada je to otkrio izvor za Srpski telegraf:
- Na "Pink" prelaze emisije "Zvezde Granda", "Nikad nije kasno" i "Grand specijal". Iako Mitrović isprva nije želeo da preuzme "Zvezde Granda", njegovi najbliži su uspeli da ga nagovore, te je ipak pristao da se sva tri šoua emituju na ružičastoj televiziji. Željko će upravo danas potpisati ugovor sa SBB, te će transakcija postati javna - rekao je izvor za Srpski telegraf.





Follow

Marija Serifovic
@futomaki


Au! Ratno stanje zbog @Zvezde_Granda ! Mir svima aman ljudi... Tehnicki problemi. Znacemo sutra sta, kad, kako... Bice sve ok
1f602.png
1f602.png
1f602.png
1f602.png
1f602.png
1f602.png

11:16 PM - Sep 30, 2017


 
Nemoj nikad dozvoljavati da subjektivno misljenje zamagli realno stanje..ma sta ti , ja ili neko treci mislio dobro ili lose o pinku ili zvezdama granda, to je cinjenica najgledanija televizija i jedna od najgledanijih emisija.
ko ima vremena da gleda ili nema nije ni tvoja ni moja stvar, ocigledno se gleda.
pogledaj blic, alo i ostale dnevne novine. svaka treca vest je povezana sa estradom i estradnim desavanjima..kad blic kao najcitanija novina masovno puni vesti sa tim informacijama, ociglednno ima dosta ljudi koji vole te stvari da citaju.

Nazalost si u pravu .
Evo ti jedan primjer ....
Citavi otkestar vrsnih muzicara prati estradne umjetnike .Pocetnike i one ostale .
Ja pozelim da te muzicare cujem na pravom mjestu koje im pripada .U mizickim dvoranama ...
Na takvim komcertima nema proektovanih treceva i zute stanpe.
Nema sudija koji se izivljavaju na tim pocetnicima u jurnjavi za jeftinim poenima.
Kralj svega je NOVAC a on vrti gdje burgija ne moze .
Trazili ste gledajte .Mitrovic ima sluha da pruzi narodu ono sto on zeli .
 
mitrovic je svojevremeno izjavio.
kad bi ljudi slusali operu na pinku bi ceo dan isla opera.
on samo pusta ono sta ljudi masovno gledaju.
njega ne zanima ni narodnjak ni zabavnjak..njemu je svejedno sta ce pink pustati...njega zanima sta ce mu povecati rejting i gledanost.

Nema nista gore od reci "svejedno"..ne moze da bude svejedno, postoji nesto sto se zove odgovornost a ona bi trebalo da bude na malo vecem nivou
pogotovo ako si javna licnost...

Zeljku su apetiti porasli kad su novci u pitanju..alavo do zla boga...
 
Ja sam bio redovni pratilac ZG (i ostalih emisija tipa talent sou). Od kako je u ziri ZG dosla Jelena Karleusa, ZG su postale Karleusijada i ja to vise ne gledam (povremeno pogledam na youtube ali samo kandidate).
Ali, zato sa velikim zadovoljstvom gledam emisiju "Nikad nije kasno" koja je nesto sasvim novo i veoma kvalietno (pevanje uzivo sa orkestrom, sve vrste i to uglavnom evergrinova jer tu nastupaju neafirmisani a kvalitetni pevaci stariji od 45 godina i ziri od ozbiljnih muzickih strucnjaka-Mare Milosevic, Vojkan Borisavljevic, Leo Martin, ...).
E sad malo o temi: sinoc na Prvoj preko Orion IPTV nije isla emisija ali jeste preko zemaljske antene, so je veoma cudno. Verovatno se tu nesto mulja vezano za Zeljka Mitrovica.
 

Back
Top