Muške "glupe fore" na koje padaju i najpametnije žene

Poruka
21.098
Teško je da poverujemo da momci ove "fore" ispaljuju slučajno- već isključivo sa namerom da dobiju sve što požele bez mnogo truda. Ovo su najizlizanije fore na koje "pada" svaka.
Nisam još spreman za vezu, ali možemo da se zabavljamo

Mnoge žene će pasti na ovo, u nadi da će on jednog dana, a verovatno uskoro postati spreman za vezu.

Ne želim seks od tebe, samo želim da pričamo

Klasična muška "navlakuša" koja se skoro uvek završi seksom. Dovoljno je samo reći da nije stvar u seksu i žena će odmah pomisliti da se radi o divnom momku.

Oprao bih ja posuđe, ali ti to radiš bolje

Ne pali ujek, ali prvih nekoliko puta će se izvući na taj način.

Imam puno posla, ali zovem te uskoro

Najverovatnije ne želi da se vidi sa vama, ali kupuje vreme.

Nikad nisam upoznao devojku kao što si ti

Ovo verovatno govori baš svakoj devojci koju upozna, a baš svaka se zbog toga oseća toliko posebno da je spremna na sve.

http://superzena.b92.net/iz-muskog-ugla.php?yyyy=2017&mm=10&nav_id=1309950

Malo saveta za Mekflaja.
 
Znas koja je najgluplja po meni?

Recimo drustvo je mesovito, ali muska ekipa se namerno ne trudi oko njih, vec im pruza upravo prostor da same pokazu svoje kvalitete kojim se predstavljaju da zrace. Znaci generalno balansiran odnos. I uleti lik sa vecom dozom energije. Dovoljno je samo da je inicijativan i dominantan, cak i one najgluplje fore. Odmah pale ko rakete.
 
Istina, žene padaju na štošta drugo. Te glupe fore su samo psihičko sredstvo da sačuvamo samopoštovanje da su spavale sa nama jer smo pametni a ne nešto drugo
Nije tačno.Komplimenti uvek rade posao a kod slatkorečivih i iskusnih muškaraca odrađuju svašta.Žene često padaju na lepe reči samo ako se zeznu pa hoće da čuju šta imaš da kažeš.Od viceva do srceparajućih priča.I najlakše se upecaju one koje poznaješ i pogotovo na fore koje su slične ovoj trećoj kad i veličaš i hvališ njihovo znanje i kvalitete.
 
Poslednja izmena:
samo glupe i usamljene zene padaju na te vase otrcane fore..

Nije tacno. Nema tu Sta da se pada Nina. A sta cemo sa muskarcima koji stvarno tako kazu i to misle? Naravno ne ovako idiotski reductio ad absurdum kada kazu sto se iz aviona vidi...

Vidis neko to kaze, jer je iskren, i neka zena pametna "padne" na to jer je i ona iskrena i postena - posten pronasao postenu, i sta sad, ZBOG LJUDSKIH I MUSKIH I ZENSKIH OLOSA - OVO DVOJE SU - ON=OTRCANI SMRDLJIVKO KOJI LAZE A ONA = GLUPA I USAMLJENA?

Razmisljajte ljudi van sablona.

Zbog losih ljudi i losih odnosa, covek i kada je iskren moze da pati jer druga strana posto poto "ne zeli da padne" i da slucajno rizikuje "da ispadne glupa" jer je bila usamljena....

Jeste da je to redja pojava, ALI POSTOJI. Ne gubite nadu, i ne dozvolite da gubimo nadu.
 
Znas koja je najgluplja po meni?

Recimo drustvo je mesovito, ali muska ekipa se namerno ne trudi oko njih, vec im pruza upravo prostor da same pokazu svoje kvalitete kojim se predstavljaju da zrace. Znaci generalno balansiran odnos. I uleti lik sa vecom dozom energije. Dovoljno je samo da je inicijativan i dominantan, cak i one najgluplje fore. Odmah pale ko rakete.

Lol znam nasta mislis, mrzim kad u odabrano sto kazes balansirano drustvo uleti neko da rusi sklad.

Posebno ako je agresivna konkurencija u pitanju.
 
sve ovo sam govorio, stvarno tako i mislio

Bravo majstore.

I ja sam ovo govorio, isto ISKRENO. E sad sto nase "kolege po rodu" to koriste zbog najsirovijih koristi (sex i nista vise) te to ispadaju "glupe fore" sta da radimo mi, nismo krivi.

Evo i da objasnim sve taksativno :

Nisam još spreman za vezu, ali možemo da se zabavljamo

Ovo sam zaista govorio nekima. Obicno kada izadjes iz neke duge teze veze, a volis jos uvek tu osobu i ne mozes lako da se vezes za novu, a obicno te prijatelji nabace njoj, tj kao "da imas neku zensku osobu da ti se nadje, druzite se malo, ne moras da je zenis odmah", a ono i ona ok, ozbiljna je, i onda shvatis - NE ZASLUZUJE DA JE LAZES. Onda joj kazes - Nisam spreman za vezu, ali nesto "sto lici da je veza, neko druzenje vise uz poljupce i slicno, moze da prodje, cisto da pokusamo MADA ODMAH TI U STARTU KAZEM DA JA SUMNJAM U SEBE DA CE TO USPETI, jer i dalje gajim osecanja prema bivsoj, kojih se nije lako otarasiti.


Ne želim seks od tebe, samo želim da pričamo

Ziva istina koliko ovo pali kod zena. Naravno, ne tretirajte zene kao glupe. Nije dovoljno samo reci ne zelim sex, i onda ti da sex odmah jer ne zelis i ti odmah iskoristis. Ne. Zena u ocima mora da ti vidi da ti nije do sexa sa njom. Nego ili ti nije uopste (onda si joj extra mega giga privlacan jer si "neko ko se ne daje svima" i mnogo porastes u njenim ocima) ili ti jeste, ali u njoj vidis ono sto DRUGE ZENE I NEMAJU (a svaka ume da pruzi sex) - NESTO VISE - DRUGA, SAPUTNIKA, OSOBU ZA OSLONAC, RAME ZA PLAKANJE I TESENJE, TVOJU PODRSKU KOJA CE DA TE DIZE KADA PADNES, i koja te nece ostaviti kada te svi lazni prijatelji ostave.....

Meni se to dogadjalo. I zaista su mi zene nudile sex a JA SAM ODBIJAO. Sta vise, nisam cak to ni iskoristio nego npr postoje neke koje su nudile, i onda sam ladno mogao da iskoristim, ali na kraju cak i nisam uopste. Mozda je to za neke neshvatljivo. Mozda cu se kajati kao star. Da, sigurno da hocu. A mozda i necu. Kada si star ne razmisljas kao napaljen klinac.

Neke zene koje nisam iskoristio, a proslo je dugo vremena, posle su mi bile prezahvalne i rekle da su mnogo naucile iz svega toga, da ne rade brzopleto stvari, da cekaju onog pravog, i trazile su model muskarca po meni, koji ce ih postovati.
Uvidis da si zenskoj osobi promenio citav svet, i da je sada drugacija, bolja, mudrija i ona ti je prezahvalna.
Odjednom, drago ti je to, i nekako ti je mnogo veci kompliment nego da ti je dala taj zivotinjski obican sex. Sex kao sex. Idealizuju ga samo oni sto ga nemaju. Pa bi skalali na sve zivo.
U svakom slucaju sada da ih pozovem i kazem bez stida direktno i nekulturno - Zelim sex sa tobom, trebalo je da to uradimo - verujem da bih dobio. Jer su to zene lavice, drugarcine, znaju da cene prave stvari.

I upravo se o tome sve radi klinci - Ne zeleci sex dobijas sex. Stavi sex u centar svojih potreba - tesko da ces ga dobiti. Moras zenama pokazati nesto vise od toga. Zeni nije problem da ti da sex. Zene su emancipovane (neke) i nije im frka da imaju sex svako vece sa drugim. One to MOGU ali ne zele. Fora je da SI ISKREN. BEZ IGRICA. KAZI NEKIMA DA ZAISTA SAMO ZELIS SEX. IMA I DEVOJAKA I ZENA KOJE TAKODJE ZELE SAMO SEX. Nekima je to ok i dobicete sex. Budite uvek iskreni.
.
Imam puno posla, ali zovem te uskoro

Rdovno ovo pricam. Kontam da svi ovo pricamo, pa pogledajte kako se brzo zivi. Ne znam zasto bi ovo bila glupa fora? Naravno moze biti GLUPA FORA, ako neko NEMA PUNO POSLA, ali kako znati sta je u pitanju?

Iskrenost. Poverenje. Svaka i najmanja odsutnost ljubomore, opsednute kontrole i slicno.


Nikad nisam upoznao devojku kao što si ti

Ne govorim ovo svakoj niti sam govorio bas svakoj ali jesam govorio vise od nekoliko puta.

Zapravo, ako razmotrimo ovo filozofski, psiholoski, i JESTE TACNO DA NIKADA NISMO NITI CEMO UPOZNATI NEKOG KAO STO JE NEKO. U tome je car ljudskog bica. Zivotinje neke i insekti npr imaju sve iste karakteristicne instinkte, koji su nesvesni i van kontrole, svi su isti i lice jedni na druge. COVEK TO NEMA. Svaki covek je razlicit.

Tako i zene. Ja zaista nikada nisam upoznao neku zenu istu kao onu - sve su bile razlicite. Crte licnosti, temperament, smenjivanje emocija, empatija, ponasanje u vezi, nivo ljubomore, ocekivanja od tebe kao partnera - svaka je drugacija.
Zato ne postoji IDEALNA. Zato ne postoji NAJBOLJA OBJEKTIVNO. Sve su to subjektivne pristrasne kategorije.

Naravno, ovo nesto ovako pricam ZAISTA SAMO NEKOJ KOJA OSTAVI NEKI VEOMA VEOMA JAK UTISAK NA MENE, ILI PROBUDI U MENI BAS JAKE EMOCIJE, KOJE SU POTISNUTE, ZAKOPANE i ne daju se lako proviriti napolje.
Oprao bih ja posuđe, ali ti to radiš bolje

I ovo je tacno.Realno, manje peremo sudove od zena, manje imamo iskustva, one to rade bolje. Mada meni nije problem da perem sudove, sta vise volim. Kao i da brisem prasinu. Mrzim da peglam i da usisavam. Ali bas mrzim da usisavam, to me tako nervira, zbog savijanja i zujanja usisivaca i drpanja poda, ma grooozno. Imam jos traume od onog prastarog Sloboda Cacak cuvenog usisivaca, koji nista ne vuce a kada ga ukljucis kao ratni avion bombarder se cuje.
To zaista zene bolje rade od mene, i usisao bih ja, ali to mi je nesto najgadnije, prema tome ko me bar malko voli radice to umesto mene, makar ja morao sve ostalo, da bih se oduzio. :mrgreen:
 

Back
Top