GDE GRESIMO?

dr_smak

Obećava
Poruka
90
Ovde postoji veliki problem. Ne znam da li je greska u forumu ili je greska u ljudima. Kao da nikog nije briga sto ne moze da udahne vazduh punim plucima, ili sto ne sme otici negde u prirodu, jer je i tamo prljavo, kao i svuda na planeti. Ne mislim da se ovde moze promenit svet, ali je veliki uspeh ako bar jedan od deset ljudi koje poznajete pocne da misli kao i vi. Zato stalno pricajte o ekologiji i cesto zapocinjite nove teme. Da bi ovaj forum opstao potrebno je bar dvoje ljudi, nadam se da ih ima vise...
 
Ja kada odem na neku planinu ne mogu da disem, smeta mi svez cazduh :)
Nasa zainteresovanost za ekologiju je nikakava. Malo je ljudi kojima je stalo do svega toga, mislim da ce svet otici u k...
 
Ja kada odem na neku planinu ne mogu da disem, smeta mi svez vazduh :)
Nasa zainteresovanost za ekologiju je nikakava. Malo je ljudi kojima je stalo do svega toga, mislim da ce svet otici u k...
 
mozes uciti svoju decu drugom sistemu vrednosti gde lova nije najvaznija, a tvoja deca pak svoju i tako..... ako nasi cukun unuci ,bez love, dozive da upoznaju biljke i zivotinje znaci nesto smo uradili!

Kako neko ko je bedan uopste moze da misli o ozonskom omotacu ,recimo? Taj gleda kako nesto da slozi u kljun i da prezivi...
 
E... prijatelji ako ne pocnemo odmah da mislimo o ozonskom omotacu i slicnim stvarima, nasih unuka nece ni biti. Znate li kakva su predvidjanja naucnika ,u vezi leda na polovima, za period do 2010. godine?
 
Samo velikim kaznama mozemo to da poboljsamo. Ovde mislim prvenstveno na fabrike. Onda dodjemo do nesavesnih vrsitelja duznosti, koji su spremni da prime mito da ne bi kaznili. I ode tema u qurac.
 
Jes' malo bezveze... 4 teme :?

Ma prvo treba pobiti skotove koji profitiraju na uništavanju... A za to nam treba par ekstremista, dakle kvalitet, ne kvantitet :D
 
Poludim kad mi kazu kako nam sav nemar za [NE]cistocu okoline u kojoj zivimo vucemo iz vremena Turaka. Ko je bio u Turskoj mogao je videti koliko su se oni promenili.Postadosmo mi veci Turci od njih samih.Problem je u nama samima, smece,olupine automobila,kese....to nam je okruzenje u ovako lepoj zemlji..........NEKA NAM JE NA CAST
 

Back
Top