БОШКО ОБРАДОВИЋ НА ЈАРИЊУ: Не признајем тзв. „Државу Косово“

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
БОШКО ОБРАДОВИЋ НА ЈАРИЊУ: Не признајем тзв. „Државу Косово“

Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан - рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, приликом задржавања на Јарињу, које је трајало више од сат времена.

Јуче је у Косовској Митровици потписана Декларација о одбрани АП Косово и Метохија, коју су потписали Двери, Здрава Србија и Народни покрет Срба са Косова и Метохије, на челу са др Марком Јакшићем и народним послаником Славишом Ристићем.

У току говора Бошка Обрадовића, према потписницима Декларације упућене су каменице и бакље, док је председник Двери, Бошко Обрадовић, при повратку задржан на Јарињу од стране нелегалних органа режима у Приштини, приликом чега је саслушаван.

Бошко Обрадовић је представницима органа нелегалног режима у Приштини рекао да се он као држављанин Републике Србије налази на делу територији своје земље у АП КиМ, и да не разуме зашто му је ускраћена слобода кретања кад за њега ово није гранични прелаз.

„Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан“ рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, на Јарињу.

„Била ми је част да ме задрже нелегални органи нелегалног режима у Приштини, тзв. „државе косово“ и што сам имао прилику да пред њима исповедим своје политичко уверење, да за мене ово није никаква граница, да је ово део територије Републике Србије и да ја имам право да се као народни посланик, грађанин и држављанин Републике Србије, крећем слободно на територији своје земље“ – закључио је Бошко Обрадовић, након пуштања од стране шиптарских власти.

http://srbin.info/2017/10/03/bosko-obradovic-na-jarinju-ne-priznajem-tzv-drzavu-kosovo/

Вучићев коалициони партнер Харадинај хапсио Бошка а Вучић посло своје да га гађају. Лепа сарадња Вучић-Харадинај.
 
БОШКО ОБРАДОВИЋ НА ЈАРИЊУ: Не признајем тзв. „Државу Косово“

Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан - рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, приликом задржавања на Јарињу, које је трајало више од сат времена.

Јуче је у Косовској Митровици потписана Декларација о одбрани АП Косово и Метохија, коју су потписали Двери, Здрава Србија и Народни покрет Срба са Косова и Метохије, на челу са др Марком Јакшићем и народним послаником Славишом Ристићем.

У току говора Бошка Обрадовића, према потписницима Декларације упућене су каменице и бакље, док је председник Двери, Бошко Обрадовић, при повратку задржан на Јарињу од стране нелегалних органа режима у Приштини, приликом чега је саслушаван.

Бошко Обрадовић је представницима органа нелегалног режима у Приштини рекао да се он као држављанин Републике Србије налази на делу територији своје земље у АП КиМ, и да не разуме зашто му је ускраћена слобода кретања кад за њега ово није гранични прелаз.

„Не признајем самозвану „државу косово“ и из тог разлога не желим да потпишем изјаву, јер као држављанин Републике Србије ја се налазим на територији Републике Србије и не разумем зашто сам задржан“ рекао је председник Двери, Бошко Обрадовић, на Јарињу.

„Била ми је част да ме задрже нелегални органи нелегалног режима у Приштини, тзв. „државе косово“ и што сам имао прилику да пред њима исповедим своје политичко уверење, да за мене ово није никаква граница, да је ово део територије Републике Србије и да ја имам право да се као народни посланик, грађанин и држављанин Републике Србије, крећем слободно на територији своје земље“ – закључио је Бошко Обрадовић, након пуштања од стране шиптарских власти.

http://srbin.info/2017/10/03/bosko-obradovic-na-jarinju-ne-priznajem-tzv-drzavu-kosovo/

Вучићев коалициони партнер Харадинај хапсио Бошка а Вучић посло своје да га гађају. Лепа сарадња Вучић-Харадинај.

Mogli su i račun u kafani da potpišu...iste su snage ti papirići....
 
I OVAJ KAMEN ZEMLJE SRBIJE... Boško (Dveri) doneo kamen s Kosmeta u Skupštinu, a evo šta je onda bilo
Politika 03.10.2017. 12:42h

BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković proglasila je jednominutnu pauzu kako bi se iz sale izneo kamen, koji je lider Dveri Boško Obradović upotrebio kao dodatni "argument" za usvajanje rezolucije Dveri o "odbrani Kosova i Metohije".

1293975_bosko-obradovic-kamen-foto-printscreen_ff.jpg
foto: Printscreen

Obradović je, na početku izlaganja o Kosovu i Metohiji, pokazao veliki kamen, za koji kaže da je doneo sa KiM, a zatim je recitovao stihove pesme Đure Jakšića "Otadžbina"...

"I ovaj kamen zemlje Srbije,
Što preteć suncu dere kroz oblak,
Sumornog čela mračnim borama,
O vekovečnosti priča dalekoj..."

Tada ga je prekinula Gojkovićeva i rekla da "poslanik ne sme da unese kamen u salu" i zamolila obezbeđenje da "pomogne Obradoviću da ga iznese iz sale".
1293973_bosko-obradovic-kamen-foto-printscreen-333_ff.jpg
foto: Printscreen

Obradović je potom rekao da to nije "neko kamenje", već kamen sa Kosova i Metohije, a Gojkovićeva je uzvratila sa: "Dokažite da ste doneli sa Kosova i Metohije".

"Pa da, juče sam bio na Kosovu i Metohiji i doneo sam kamen", rekao je Obradović.

1293977_bosko-obradovic-kamen-foto-printscreen-4444_ff.jpg
foto: Printscreen

Predsednica parlamenta očigledno nije poverovala u poreklo kamenice, pa je rekla da ne razume kako je uopšte kamen unet u zgradu parlamenta i dodala da je zabranjeno unošenje oružja, "takvih predmeta" i kamenja.

"Ne znam kako je to uneto, ali to nije pitanje za vas. Vaše je da probate", rekla je ona. Sednica je potom nastavljena.

Obradović je zatim pozvao poslanike da prihvate rezoluciju Dveri za koju je rekao da je šansa za vraćanje na patriotski put, ali njegov predlog nije prihvaćen jer je stavljanje te tačke na dnevni red glasalo osam poslanika.

***************
Наравно, велеиздајничка банда СНС је одбила да усвоји Резолуцију о Косову и Метохији.....
 
Бошко Обрадовић је представницима органа нелегалног режима у Приштини рекао да се он као држављанин Републике Србије налази на делу територији своје земље у АП КиМ, и да не разуме зашто му је ускраћена слобода кретања кад за њега ово није гранични прелаз.
Браво, Обрадовићу!:ok:
Имаш пола мог гласа, а дугу половину зарадићеш кад се решиш неких превазиђених идеја о клерикализму и монархизму...
За ово- капа доле!
 
pravi patriota.

Dok SNS lezbejke i dupedavci daju Siptarima drzavu, pozivne brojeve , i prave 2 gej parade godisnje u Beogradu za to vreme Bosko Obradovic i Dveri se bore za ono sto je Srbiji najsvetije

Porodicu, veru pravoslavnu i Kosovo i Metohiju

Koga ti podržiš propada sigurno...još nisi omanuo...
 
pravi patriota.

Dok SNS lezbejke i dupedavci daju Siptarima drzavu, pozivne brojeve , i prave 2 gej parade godisnje u Beogradu za to vreme Bosko Obradovic i Dveri se bore za ono sto je Srbiji najsvetije

Porodicu, veru pravoslavnu i Kosovo i Metohiju

njegove porodicne vrednosti su huligan,kvazi policajac i pajticev sindikalac..:rotf:
 
Mogli su i račun u kafani da potpišu...iste su snage ti papirići....

Ovo su za tebe papirici? Konacno si se ofirao do gola.
A, kao bio si borac za srpstvo u RS?
Zbog vas takvih, ovo zaista postaje papiric jer ste vi vec odlucili i da potisete sve sto traze i da uvedete zemlju u NATO. Bravo Vucicevi Srbi!
 
Ovo su za tebe papirici? Konacno si se ofirao do gola.
A, kao bio si borac za srpstvo u RS?
Zbog vas takvih, ovo zaista postaje papiric jer ste vi vec odlucili i da potisete sve sto traze i da uvedete zemlju u NATO. Bravo Vucicevi Srbi!

Sinak, snaga ti je u onom koliko im narod veruje a ne u tome šta napišu... Snagu daje narod a ne pisanija...Pusti sve ostalo...I dok god budeš ljude delio na ove ili one džaba pišeš...
 
I OVAJ KAMEN ZEMLJE SRBIJE... Boško (Dveri) doneo kamen s Kosmeta u Skupštinu, a evo šta je onda bilo


Umesto da je taj kamen, kad ga je već doneo u Skupštinu, predstavio kao dokaz protiv nasilne naprednjačke horde, on je počeo da peva neke patriJotske pesmeice i pravi budalu od sebe dok mu se svi smeju a onda je još i počeo sa naprednjačkim primitivizmom "A kome to smeta kamen sa Kosova i Metohije?" pa onda je mogao u Skupštinu bagerom doneti stenu od 3 tone i pravdati se sa "A kome to smeta sveta srbska stenčuga sa svetog srbskog Kosova, vidite da taman, lepo stane u skupštinu salu"...
 
Дакле Косово се брани тако што одеш на Јариње и правиш се Енглез?

Kosmet se brani tako sto kazes da neces nikakvu saradnju sa Siptarima , ukines im bilo kakvu privilegiju , uskratis prolazak kroz teritoriju neokupirane SRbije sve dok istrajavaju na separatizmu i terorizmu

A ne tako sto udjes u koaliciju sa Haradinajem, ne tako sto im das clanstvo u medjunarodnim svetskim asocijacijama, ne tako sto im das medjunarodni pozivni broj - a pritom zauzvrat ne dobijas ama bas nista

SNS slepci i izdajice roda srpskoga
 
A kakvu pomoc ti mozes da ponudis.

eto sutra cu biti na svadbi u tazbini, znaci srbi sa kosova

malo pricamo, veselimo se. red je

moja pomoc? ne mogu da se hvalim da nekoga izdzavam, ali ponesto se pomogne materijalno, ponekad i sa parama.

ima kad se vidimo i na sahranama, i to je za ljude.

- - - - - - - - - -

vazno je da decu ucimo da ovo sada nije normalno stanje. u kuci moje zene u djakovici su dan danas uc zlikovci. i u drugim kucama , stanovima, lokalima

- - - - - - - - - -

bosko mi ide na politicka jaja jer se pomocu teskog zivota srba sa kosmeta politicki reklamira. licemerno, ali i ne bas pametno

nekako mi lici, pu, pu,pu kao kad u ameriki nasminkaju pokojnika
 
siptarsku vlast su priznali djindjic i artemije, kada so pozvali srbe na prve siptarske izbore

od tada je za eu siptarska vlast legitimna

Super, što onda srbski Vučko nije povukao priznanje i počeo sa drugom politikom, što nastavlja politiku DOS-a ako zna da je loša? Kog se vraga uopšte borio protiv DOS-a ako će voditi istu politiku?
 

Back
Top