Mora li bas svaki put da bude ; RUPICA I BOCA

Atomske male dodire..jedino znash da je tu..osjecash je....njen dah...njene pokrete..nema fizickih kontakte...miljue te kosama...sve u tebi rate..drzish oci zatvorene...i..i jedino sto zelish je..'rupica' ali ne mozes misliti na to..i...i dodeje mu kao plima.....odnegde nadodje taj napliv krvi u tebi..ta ekstaza...i...zavrsite nasmejani...zagrljeni.....

Znaci..moze;)))
 
The2ndSun:
Atomske male dodire..jedino znash da je tu..osjecash je....njen dah...njene pokrete..nema fizickih kontakte...miljue te kosama...sve u tebi rate..drzish oci zatvorene...i..i jedino sto zelish je..'rupica' ali ne mozes misliti na to..i...i dodeje mu kao plima.....odnegde nadodje taj napliv krvi u tebi..ta ekstaza...i...zavrsite nasmejani...zagrljeni.....

Znaci..moze;)))

:lol: :wink: ja se slazem
 
i tako me prstima milovao satima... tek dodirivao kožu... ostavljao mokar trag niz kičmu i grejao me toplim dahom... telo se naježilo i grčilo od tog bola, te lepote... ne kontrolisano su ruke pokušavale da nađu izlaz... grabeči prstima čaršav... pokušavajuči pogledom nači izlaz from one-way street... sve se svelo na nadolazijuči vrhunac... koji je trajao par sekundi ali ostavio osečaj večnosti...

PS: stari... ma može garant 8)
 
blondi:
i tako me prstima milovao satima... tek dodirivao kožu... ostavljao mokar trag niz kičmu i grejao me toplim dahom... telo se naježilo i grčilo od tog bola, te lepote... ne kontrolisano su ruke pokušavale da nađu izlaz... grabeči prstima čaršav... pokušavajuči pogledom nači izlaz from one-way street... sve se svelo na nadolazijuči vrhunac... koji je trajao par sekundi ali ostavio osečaj večnosti...

PS: stari... ma može garant 8)

Za sada tri dokaza da je seks stvar glave a ne samo mehanckog kontakta . :lol: da li je to ono sto nas razdvaja od zivotinjskog sveta ? Nazalost nismo se bas svi odvojili , ali za one koje jesu veliki + jer zaista znaju da uzivaju u zivotu. :D
 
Stari, obozavam tvoje teme, uvek gadjas u centar.
Pre par meseci mi se dogodilo da upoznam devojku koja je potpuno fantasticna. Iste veceri smo spavali u istom krevetu, goli i zagrljeni i nismo se cak ni poljubili i nisam verovao da mogu tako nesto da izdrzim, ali sam uspeo i mogu ti reci da se nikad nisam tako osecao...potpuno nov dozivljaj...famozan...
 

Back
Top