Svakodnevna jadikovka

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Pre 10 godina sam upoznao svoju sadašnju suprugu i još tada su mi ljudi pričali da je lujka, nevernica i da će mi samo probleme doneti. Uzeo sam je, zavoleo je i neko vreme je bila andjeo od žene ali nakon što se rodilo prvo dete nju su uhvatile neke bubice i vidim je da skriva neki telefon ona ispod kreveta, a na njemu kontakt svi muški brojevi, raznorazne poruke, muvanja...

Sve joj to prećutim, reko imamo dete, u medjuvremenu sam i dosta radio pa i nisam razmišljao o tome sve dok me
nije pozvao drug iz detinjstva da mi prizna da je imao aferu sa mojom ženom. Objasnio mi da se to desilo dok je brala jagode u dvorištu, on je došao da od mene traži pumpu ali ona mu se krenula nabacivati i završili oni je*ajući se u štali...
.
Od tad ne znam šta da radim, žena mi opet trudna nisam siguran jel dete moje budući da me je prevarila sa ko zna još kim, počeo sam mnogo da pijem i vidim da sve ovo neće na dobro da izadje.

/copy/

___________________________________________________________________

Mislim da se nesto vrlo slicno mnogima desilo u braku i da ovo nije jedinstven slucaj.....:per:
 

Back
Top