Kako je moguće!?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kako je moguće!?

Stara legenda Atomic™ (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1557

Podrazumevano Kako je moguće!?

Pozdrav svima.
    Molim Vas da mi odgovorite

1.kako je moguće da risiver mog prijatelja čiji je satelit okrenut na Astru 19.2 E može da ima prijem kanala na engleskom (Russia Today, Al Jazerra English...) dok je moj risiver isto okrenut na Astru 19.2 i ima prijem nemačkih kanala?

Naime, risver mog prijatelja i moj risiver mogu samo da imaju prijem besplatnih kanala.

2. Šta je potrebno da uradim kako bih sa mog risivera mogao da gledam besplatne kanale na engleskom jeziku?
    Atomic™

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako je moguće!?

Citat Original postavio Atomic™ Pogledaj poruku
    Pozdrav svima.

1.kako je moguće da risiver mog prijatelja čiji je satelit okrenut na Astru 19.2 E može da ima prijem kanala na engleskom (Russia Today, Al Jazerra English...) dok je moj risiver isto okrenut na Astru 19.2 i ima prijem nemačkih kanala?

Naime, risver mog prijatelja i moj risiver mogu samo da imaju prijem besplatnih kanala.

2. Šta je potrebno da uradim kako bih sa mog risivera mogao da gledam besplatne kanale na engleskom jeziku?
    Da menjate stanove !
    Nema druge.
    Ali, da ne prčka ništa oko tv instalacija.
    I onda bi ti treb'o da imaš, a on bi sebi naštelov'o !

Zainteresovan član juannelle (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: Kako je moguće!?

Citat Original postavio Atomic™ Pogledaj poruku
    Pozdrav svima.

Ako na boxu postoji opcija za audio izbor i tu menjaš da li ćeš engleski, nemački, francuski itd...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •