Oglasi licne prirode

jedna od najgenijalnijih radio emisija je NEKADA bila na novosadskom radiu , Poruke Lične Prirode ili PLP .
Uz dobar izbor muzike , voditelj bi čitao i najbolje poruke . U jednom momentu je prekinuto emitovanje uz obrazloženje da su dostigli vrhunac i da sada ide lagani pad .
 
jesam

bila je nekad na radiju 202 emisija Ozon

pozoveš radio, ostaviš poruku, voditelj pročita tvoju poruku i broj telefona

jedina koju sam zapamtio je Tarzan peče rakiju

e to je vrh bila emisija, bio je i knjizevni konkyrs Ozon, imala sam neku knjigu ali sam budala poklonila nekom bivsem. Neke je Ozon otlrio i proslavio

- - - - - - - - - -

trazim nekog da me ne nadje
 
yebo milione desanka je gratis sto bi se cimo

jbote, svaki put kad citam generaciju koju je vaspitao Baywatch zacudim se...:)
vagina je smisao svega, a to je tako jeftino danas da mislim da bi neko vise platio Grubby-jeva predavanja o igranju Warcrafta.
iil jedan gejm sa njim - ne verujem da je ispod 500 evra, mada ko zna. Ja cu igrati sa sampinom cim se malo navezbam.:cool:
 
jbote, svaki put kad citam generaciju koju je vaspitao Baywatch zacudim se...:)
vagina je smisao svega, a to je tako jeftino danas da mislim da bi neko vise platio Grubby-jeva predavanja o igranju Warcrafta.
iil jedan gejm sa njim - ne verujem da je ispod 500 evra, mada ko zna. Ja cu igrati sa sampinom cim se malo navezbam.:cool:

ti pajseru nisi ni za ringe ringe raja...možeš da igraš samo ne diši čoveče izvan plamena:lol:
 
563568
 

Back
Top