Ljiljana Blagojevic se pobunila zbog visine penzije

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.272
Poznata glumica se pobunila zbog penzije od 49.000 dinara, a usledio je brutalan odgovor


RAS Srbija
Naime, glumica je na tviteru za tu činjenicu okrivila lično predsednika, ali odmah je usledio brutalan odgovor.

Sa sviim nagradama u ovoj i bivsoj zemlji i iz inostranstva imacu hit penziju 49.000 kao visegodisnja prvakinja Narodnog .Moj predsednice!

— Ljiljana Blagojevic (@BlagojevicLj) September 29, 2017
- Znate li koliko naših hirurga ima i domaća i strana priznanja i hiljade spašenih života i penziju ispod 50 hiljada? - pitao ju je jedan pratilac, sa čime se složila i Ljiljana.


http://www.blic.rs/zabava/vesti/poz...od-49000-dinara-a-usledio-je-brutalan/5vjknny

Позната глумица је безобразна.


Толики људи живе са далеко мањим пензијама а њој је 49 000 толико мало да мора јавно на друштвеним мрежама да се жали. Мсм...ок, ако није задовољна, али да у јавности износи незадовољнство због 49 000 динара у земљи у којој је просечна пензија 25 000 динара је безобрзалук. Колику би она пензију хтела за себе? Па 49 000 ретко који пензионер има (осим лекара, војних грла и сл.) а такође је у СРбији тешко доћи и до плате од 49 000 динара.


Уосталом, она ће увек моћи да тезгари и дако допуни своју пензију.

Ал' то навикло да живи на високој нози па и не зна како живи обичан свет.
 
Запитајте се колике пензије имају ваши родитељи а затим да ли је ова народна забављачица толико вреднија од ваших родитеља да треба да има дупло већа примања у старости?

Otvaro ja temilicu o tem pitanju........:bye:
 
Запитајте се колике пензије имају ваши родитељи а затим да ли је ова народна забављачица толико вреднија од ваших родитеља да треба да има дупло већа примања у старости?

Moji deda i baba imaju vecu penziju od nje pa im je malo (btw jeste malo).


A malo im je zato sto hoce kao penzioneri da postignu jos nesto u zivotu sa vremenom koje im je ostalo.

Za razliku od gro penzionera koji sa mizernim primanjima,koji u principu cekaju da umru.
 
Moji deda i baba imaju vecu penziju od nje pa im je malo (btw jeste malo).


A malo im je zato sto hoce kao penzioneri da postignu jos nesto u zivotu sa vremenom koje im je ostalo.

Za razliku od gro penzionera koji sa mizernim primanjima,koji u principu cekaju da umru.

Kaži im da će da umru svakako i da te ambicije može da im priušti neka druga država a ne ova u čijem su razvoju doveli do ove tačke.

Ova država treba da se pobrine da penzioneri ne umiru od gladi i smrzavanja.

- - - - - - - - - -

Ja sad zaradim mesecno preko 10.000 evra i sasvim sam zadovoljan i naravno otisao sam iz Srbije

Ja zaradim toliko godišnje i sasvim sam zadovoljan . Naravno, ostajem u Srbiji.
 
Kaži im da će da umru svakako i da te ambicije može da im priušti neka druga država a ne ova u čijem su razvoju doveli do ove tačke.

Ova država treba da se pobrine da penzioneri ne umiru od gladi i smrzavanja.

Sta oni imaju sa ovom drzavom, nisu je oni unistili, niti su bili direktori nekih preduzeca.

Uostalom nema nista od nje, samo da se ocerupa kolko jos ima.

- - - - - - - - - -

15579_10152970776867909_1858637242135250047_n.jpg
 
Samo je pitanje i sta su radili i koliko su placali, ko je vise primao vise je i placao u propali PIO fond.


Drugo, nema kolektivne odgovornosti, svako treba da se snalazi kako ume.


Plate su posledica bliskosti sa režimima u prošlosti.

Tako je čistačica iz EPS ili propalog JAT , imala uplate veće nego profesor iz gimnazije.
Nijhove uplate otišle su za peMzije komunističkoj kasti šestocifrenih Kapičića, danas komunjare Ducija i sličnih
Nadam se da nije potrebno dodatno obrazlaganje.
 
Poznata glumica se pobunila zbog penzije od 49.000 dinara, a usledio je brutalan odgovor


RAS Srbija
Naime, glumica je na tviteru za tu činjenicu okrivila lično predsednika, ali odmah je usledio brutalan odgovor.

Sa sviim nagradama u ovoj i bivsoj zemlji i iz inostranstva imacu hit penziju 49.000 kao visegodisnja prvakinja Narodnog .Moj predsednice!

— Ljiljana Blagojevic (@BlagojevicLj) September 29, 2017
- Znate li koliko naših hirurga ima i domaća i strana priznanja i hiljade spašenih života i penziju ispod 50 hiljada? - pitao ju je jedan pratilac, sa čime se složila i Ljiljana.


http://www.blic.rs/zabava/vesti/poz...od-49000-dinara-a-usledio-je-brutalan/5vjknny

Позната глумица је безобразна.


Толики људи живе са далеко мањим пензијама а њој је 49 000 толико мало да мора јавно на друштвеним мрежама да се жали. Мсм...ок, ако није задовољна, али да у јавности износи незадовољнство због 49 000 динара у земљи у којој је просечна пензија 25 000 динара је безобрзалук. Колику би она пензију хтела за себе? Па 49 000 ретко који пензионер има (осим лекара, војних грла и сл.) а такође је у СРбији тешко доћи и до плате од 49 000 динара.


Уосталом, она ће увек моћи да тезгари и дако допуни своју пензију.

Ал' то навикло да живи на високој нози па и не зна како живи обичан свет.

i lekari zvekecu kintu sa strane ,uvek se na netu nadje neki nolajfer da hejtuje
 

Back
Top