Tvoje lice zvuci poznato 4

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.222
Ucesnici
Branislav Lečić, Mira Škorić, Dragana Mićalović, Stevan Anđelković, Tijana Dapčević, Edita, Leon, Pagonis, Bane Vidaković, Bebi Dol.

samo kilibardu kad sklonise



- - - - - - - - - -

petit.jpg
 
gde ovu pajserku u ziri da stave

- - - - - - - - - -
Ovogodišnji žiri šou programa TLZP čine Branko Đurić Đuro, Andrija Milošević i Aleksandra Radović. Njima će se u svakoj epizodi pridružiti još jedan gostujući član. A na otvaranju je sa njima Hristina Popović

- - - - - - - - - -

Đuri je ovo druga godina zaredom kako seda u stolicu sudije TLZP. Prošle godine je briljirao sa komentarima i uvek je znao da upotrebi prave reči u pravom trenutku. Sjajan, zabavan sa istančanim osećajem za ono što se odvija na sceni i darom da prepozna kako se takmičari trenutno osećaju, Đuro će i ove godine biti sudija čiji se komentari prepričavaju.

Andrija Milošević je i ranije dolazio u TLZP kao gostujući član žirija. Sada će mu zadatak biti izazovniji, ali za Andriju to neće biti problem. Pored toga što je jedan od omiljenih srpskih komičara, čovek vedrog duha koji svaku situaciju zna da okrene na šalu, Andrija zna i ima šta da kaže, a često ume i da doda i “dosoli”.

- - - - - - - - - -

Pevačici raskošnog, prepoznatljivog glasa Aleksandri Radović ovo je prvi dolazak u TLZP. Pamtimo je kao mentorku i članicu žirija muzičkog takmičenja “Prvi glas Srbije”, gde je pokazala izuzetan dar za rad sa mladim talentima prema kojima je bila predana i iskrena bez zadrške. Svi oni su od Aleksandre mogli da očekuju podršku, ali i stroge i pravične ocene. Nova uloga člana žirija u TLZP je zato kao stvorena za nju.
 
Kako mi ide na khurac ta Hristina Popovic ne znam ko nju forsira a ovi ostali nisu nista bolji .. I taj Branko Djura je isto ljigavac

- - - - - - - - - -

Ne volim PRVU .. jedino sta tamo valja su Zvezde Granda i Ivan Ivanovic i to samo delimicno i on je jajara ali ume da dovede ponekad i nekog dobrog gosta .. ali generalno mi se ta PRVA gadi ... stalno vrte jedne iste filmove Hiljadarka , Mali Budo i Jesen Samuraja . Ta 3 filma vrte u nedogled ... I ove serije tipa Sindjelici , Istine i lazi pa to je zesci trash ..
 
После прве сезоне, тек је ово сезона кад су и жири и такмичари занимљиви.

У претходне две су се увек налазили ликови који су жешће иритантни, зато и нисам могла да пратим редовно.

Да не говорим о Килибарди.

Мада у односу на ову што завлачи сваку другу реч, Марија ми више и не изгледа тако лоше :(
 
Voditeljka mi se ne svidja. Koliko je Kilibarda bila iritantna, ova je još gora. Žiri mi se dopada, (Đura je car, Andrija je simpatičan), takmičari - videcemo. Lečić je glumio najrazličitije likove, (bio čak i ministar) trebalo bi da bude dobar. Mada je prvi utiska da je malo izašao iz forme.
Nego koji je to trend, imena od jedne reči, ko da su Šer ili tako neko: Edita, Leon....

I mogli tu Zvečansku da zaobidju nekad kad daju pomoc. Toliko domova ima po Srbiji kojima mnogo vise treba. Ovi su najpoznatiji, pa svi njima. A tek dece i mladih za koje se na razne načine (SMS, fejs) skuplja pomoc. Treba da se raspitaju malo i produkcija da sugerise, a ne ona pijana Bebi Dol ....
 
Синоћна емисија је била фантастична.

Онај мали ме расплака са Томом Здравковићем, нек' иде у першун.

Сви су били добри, сем Мире и Беби, али реално и песма је шит.
 
Meni je Nenad Pagonis bio fantastičan :ok:

Да, нисам могла да верујем како тип пева, разбија, и то не оно као: "добро је за једног спортисту", него стварно.

Нешто су га мало нахвалили, колико се мени учинило да је добро.

Него, ко је синоћ победио?

Ја одгледам песме, после се искључим кад крене гласање :lol:

- - - - - - - - - -

Samo mi je pdf estrada falio

- - - - - - - - - -



Lala je valjda

Не ради се о томе што је лала, него: песма је песма, није пасма, бога му пољубим :evil:

И чек је чек, није чак.

Е, то ме ужасно нервира.
 
Синоћ су ме слатко насмејали Леон и Стеван.

Едита је била фантастична.

Срећа, па су они били после Мире Шкорић.

Ја нисам неки Цецин фан, знам пар њених песмама, али у односу на Миру она је била и остала дама у јавности.

Карикирање које је извела само показује ко је она сама.
 
Sinoć je bilo dobrih nastupa. Iznenađena sam odlukom žirija, bila sam ubeđena da će Mićalovićki dati najveći broj glasova. Ona jeste pobedila, zahvaljujući kolegama i zaslužila je to. Ono što je ona pokazala nije bilo ni malo lako, čak rizično.

Škorićka je bila dobra, na stranu što je ne podnosim, čitavo veče je bila Aca Lukas.

Bebi me je iznenadila, obzirom da se na predhodnim nastupima nije baš pokazala. Sve pohvale!
 
Нисам синоћ стигла да све одгледам.

Гледала сам Беби (одлична) и Миру и Ненада (осредње, чак ни толико).

Можда сам субјективна јер не подносим ни Миру ни Карлеушу, али мени је оно било безвезе.
 

Back
Top