ODAKLE PARE: Dulić nosi satove od 100.000 evra!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Aqua Heba

Primećen član
Banovan
Poruka
517
56201-oliver-dulic-foto-m-peric-2.jpg

Колико је сати?
Прдни па увати



SKUP HOBI BIVŠEG MINISTRA
ODAKLE PARE: Dulić nosi satove od 100.000 evra!

DRUŠTVO 14.09.2012. 23:43h
Dulić poseduje skupocene časovnike, među kojima su i „tag hojer karera“, „šopar mile milja“, „roleks“ i sat s mehanizmom turbilion. Samo te četiri čuke koštaju skoro 100.000 evra!
BEOGRAD - Koliko je sati?!
Poslanik Oliver Dulić, doskora prvi čovek Ministarstva za zaštitu životne sredine, ima kolekciju skupocenih časovnika čija minimalna vrednost dos­tiže skoro 100.000 evra, saznaje Kurir. Uspeli smo da pronađemo slike na kojima ministar nosi pet različitih čuka, iako Dulić za Kurir tvrdi da ima samo tri različita sata!

Prema rečima našeg sagovornika poznavaoca satova, na zglobu bivšeg ministra ekologije nalazi se i sat koji košta najmanje 55.000 evra!

- Na fotografijama koje ste mi pokazali postoji pet različitih satova. Ipak, četiri se najbolje vide, i to su „roleks“ od oko 5.000 evra, „tag hojer karera“, zlatni „ šopar mile milja“ s narukvicom od kaučuka i sat s mehanizmom turbilion. Ukoliko je reč o originalima, cena „tag hojera“ iznosi oko 12.000 evra, „šopara“ oko 20.000 evra, dok samo mehanizam turbilion košta oko 15.000 evra. Taj sat sigurno nije ispod 55.000 evra, a specifičan je po tome što pokazuje mesečeve mene - otkriva naš sagovornik.

Oliver Dulić za Kurir kaže da nije tačno da ima pomenute satove. Priznao je da poseduje sat tipa „karera“. Interesantno, ali upravo marka „tag hojer“ ima model koji se zove „karera“!

- To je čista budalaština. Mogu na uvid da dam satove majstoru koji je izvršio procenu vrednosti i da mu ih prodam za tu svotu. Imam tri sata: „kareru“, koja je oko 80 evra, jedan crni čija je vrednost oko 100 evra i još jedan braon. Nemam stanove, „poršee“, firme i račune. Ostavite me na miru ili ću vas tužiti i to pridodati tužbama za tekstove kojima ste me već strpali u zatvor. Vi ste lažljive, prljave novine koje brukaju poštene ljude - rekao je Dulić.



Brže su skinuli ovu sliku nego što su je okačili
BRŽE SU SKINULI OVU SLIKU NEGO ŠTO SU JE OKAČILI
Sklonio sliku sata sa sajta

Kurir je još prošle godine pokušao da istraži koje časovnike nosi Dulić, tada ministar ekologije. Fotografiju sa skupocenim satom na ruci videli smo na portalu jedne medijske kuće, ali nakon raspitivanja koji časovnik ima na pomenutoj slici, ministar nam je odgovorio da je reč o običnom satu, a fotografija je ubrzo uklonjena s portala. Na svu sreću, Kurir ju je sačuvao!

Autor: Ekipa Kurira

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/412032/odakle-pare-dulic-nosi-satove-od-100000-evra

- - - - - - - - - -

Тако значи. Носе се сатева а паре се не враћају. А поштен народ нема крува да једе.
 
Poslednja izmena:
jebli vas satovi...ti ljudi imaju nekretnine po zemlji i svetu, voze se u kolima od po 200.000 evra, ne znaju ni sami više šta imaju...sigurno neće da nose seiko

To što nosi Dulić to su tzv. LJAKSE SATOVI

Naime tu sat kao sat ne vredi ništa već samo gramaža plemenitog metala oko uredjaja

Ako pričamo O NENADJEBIVOM UREDJAJU projektovanom u Japanu 5 decenija
i nad kojim su plakali i Švajcarci onda je to nesumnjivo GRAND SEIKO

Usput direktor švacarske fabrike satova je priznao da nosi Seiko,
sigurno ne nosi Seiko 5 na koji si mislio a koji je na Balkanu bio hit da se seljana prči
ko ovo sa Windowsima

- - - - - - - - - -

14.09.2012

Vec ima tema...

da, ali ti nisi moderator
biramo kod koga će da pišemo

- - - - - - - - - -

pa jebbote jedni isti ljudi se motaju političkom scenom na ovim prostorima zadnjih 25,6 godina, nakrali se, zemlju pokradoše i vi se i dalje iščuđavate o satovima, vilama, kolima

Da mi zlatne kuće grade
Po avliji cvijeće sade
Ja bih na sve to pristao
Jer na fino navikaooooo
 
Ја сам чуо да жута лопурда Оливер Дулић ускоро иде у бајбок.

Било би му добро да се лепо намаже вазелином да му лакше уђе. У ал ће да пуца пркњача кад га довате искусни робијаши.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top